Výsledky

Preteky: Valentínska snežienka

Etapa: Valentínska snežienka - E1 (11.02.2018)

Kategórie

A          B          C          D         

A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB Akademik TU Košice 17:35
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB Akademik TU Košice 19:08 + 1:33
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB Akademik TU Košice 19:27 + 1:52
4 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 21:08 + 3:33
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 21:43 + 4:08
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB Akademik TU Košice 22:15 + 4:40
7 Jana Macinská TKE8651 Klub OB Akademik TU Košice 22:16 + 4:41
8 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB Akademik TU Košice 22:30 + 4:55
9 Martin Velgos TKE7202 Klub OB Akademik TU Košice 22:45 + 5:10
10 Michal Antol TKE8504 Klub OB Akademik TU Košice 22:46 + 5:11
11 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB Akademik TU Košice 23:34 + 5:59
12 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB Akademik TU Košice 23:40 + 6:05
13 František Papuga TKE6302 Klub OB Akademik TU Košice 23:49 + 6:14
14 Peter Sláma XOB4001 Slovenský zväz orientačných športov 24:31 + 6:56
14 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 24:31 + 6:56
16 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB Akademik TU Košice 25:33 + 7:58
16 Jana Slámová TKE7252 Klub OB Akademik TU Košice 25:33 + 7:58
18 Peter Kováč TKE8603 Klub OB Akademik TU Košice 25:51 + 8:16
19 Kuzevič Ivan 25:56 + 8:21
20 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB Akademik TU Košice 26:33 + 8:58
21 Muššák Viktor 67:03 + 49:28
Milan Kurák TKE6801 Klub OB Akademik TU Košice DISK

B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB Akademik TU Košice 19:21
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB Akademik TU Košice 19:28 + 0:07
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB Akademik TU Košice 20:34 + 1:13
4 Pavela Ľudovít 20:55 + 1:34
5 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB Akademik TU Košice 21:16 + 1:55
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB Akademik TU Košice 23:24 + 4:03
7 Anton Onder TKE5401 Klub OB Akademik TU Košice 24:11 + 4:50
8 Elena Papugová TKE6552 Klub OB Akademik TU Košice 25:02 + 5:41
9 Breinerová Martina 25:20 + 5:59
10 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB Akademik TU Košice 25:37 + 6:16
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB Akademik TU Košice 26:32 + 7:11
12 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 26:58 + 7:37
13 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB Akademik TU Košice 30:17 + 10:56
14 Michal Simočko TKE5302 Klub OB Akademik TU Košice 31:13 + 11:52
15 Kováčová Mária 37:11 + 17:50
Lipkova Nicole DISK
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB Akademik TU Košice DISK
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB Akademik TU Košice DNS
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB Akademik TU Košice DNS
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB Akademik TU Košice DNS

C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB Akademik TU Košice 15:47
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB Akademik TU Košice 19:02 + 3:15
3 Kuzmiak Marian 20:10 + 4:23
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB Akademik TU Košice 21:05 + 5:18
5 Sekaninová Sofia 22:46 + 6:59
6 Cabanová Jana 23:18 + 7:31
7 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB Akademik TU Košice 23:54 + 8:07
8 Medzihradský Rado 26:39 + 10:52
9 Filipová Petronela 27:04 + 11:17
10 Peťák Aron René 29:26 + 13:39
11 Pačuta Michal 31:53 + 16:06
12 Pavelová Júlia 32:15 + 16:28
13 Watkinson Iain 35:26 + 19:39
14 Macinská Anna 49:08 + 33:21
Truchan Tomáš DISK
Legáth Gabriel DNS

D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Radovan 12:30
2 Pavelová Anna 13:58 + 1:28
3 Rybková Karin 14:07 + 1:37
4 Breinerová Michaela 15:17 + 2:47
5 Kováčová Michaela 20:05 + 7:35
6 Kočíková Ľuboslava 21:31 + 9:01
7 Ferencz Richard 23:16 + 10:46
8 Miňová Tatiana 23:25 + 10:55
9 Ferenczová Terezka 26:20 + 13:50
10 Pavela Ľudovít ml. 31:06 + 18:36
11 Wunschová Martina 31:53 + 19:23
Madurová Mária DISK
Medzihradský Radoslav DISK
Tóthová Marcela DISK
Legáth Tomáš DNS