Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Východ

Etapa: Oblastný rebríček Východ - E1 (29.04.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      RD         K3         N         

M -10 1.77 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavela Ľudovít ml. 26:49
Legáth Tomáš DNF

M -12 2.04 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 44:18
2 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 67:22 + 23:04

M -14 3.34 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 39:08
2 Legáth Gabriel 60:38 + 21:30
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 95:59 + 56:51

M -18 5.77 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 62:46
2 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 138:13 + 75:27
M.S. Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 0:00

M 19- 7.79 km / 255 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 56:18
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 74:11 + 17:53
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 76:48 + 20:30
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 79:41 + 23:23
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 84:13 + 27:55
6 Kuzevič Ivan 106:18 + 50:00
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 107:18 + 51:00
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DISK
M.S. Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 0:00
M.S. Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Kuzevičová Nela 175:38
M.S. Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 0:00

M 35- 6.60 km / 225 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 61:21
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 70:56 + 9:35

M 45- 4.65 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 50:04
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 62:05 + 12:01
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 68:41 + 18:37
4 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 69:57 + 19:53
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- 3.88 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 42:30
2 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 57:25 + 14:55
M.S. Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 0:00
M.S. Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 0:00

M 65- 3.26 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 65:19
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 85:39 + 20:20

W -12 2.04 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavelová Júlia 46:43

W -14 3.34 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 0:00

W -18 3.88 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 39:52
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 46:07 + 6:15
M.S. Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 0:00

W 19- 5.77 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 49:14
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 60:36 + 11:22
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 66:26 + 17:12
4 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 128:33 + 79:19
M.S. Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 0:00

W 35- 4.65 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Breinerová Martina 73:03

W 45- 3.88 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 44:46
2 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 63:28 + 18:42
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 68:05 + 23:19
4 Kováčová Mária 95:50 + 51:04
M.S. Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 0:00

W 55- 3.26 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 0:00

RD 1.77 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 27:46
2 Pavelová Anna 28:59 + 1:13
Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok DISK

K3 3.26 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 29:48
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 41:51 + 12:03
3 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 43:28 + 13:40
4 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 47:10 + 17:22
5 Breiner Daniel 49:16 + 19:28
6 Semnčík Libor 61:50 + 32:02
7 Pavela Ľudovít 61:56 + 32:08
M.S. Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 0:00

N 2.04 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Macinská Anna 79:34
2 Breinerová Michaela 89:12 + 9:38
3 Sekaninová Sofia 93:01 + 13:27
M.S. Pavelová Annamária 0:00