Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Východ

Etapa: Oblastný rebríček Východ - E1 (19.05.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -12      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      RD         N          K3        

M -10 1.84 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 22:55

M -12 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 18:32
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:08 + 1:36
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DNS

M -14 2.21 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 32:02

M -18 5.83 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 89:23
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DNS
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice DNS
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice DNS

M 19- 8.55 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 68:12
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 70:41 + 2:29
3 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 80:29 + 12:17
4 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 80:57 + 12:45
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 84:42 + 16:30
6 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 93:58 + 25:46
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 108:38 + 40:26
8 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 128:43 + 60:31

M 35- 6.56 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 65:33

M 45- 5.13 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 52:22
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:40 + 12:18
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 69:38 + 17:16
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 75:45 + 23:23
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 78:06 + 25:44
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 78:45 + 26:23

M 55- 4.49 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 54:11
2 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 54:34 + 0:23

M 65- 3.64 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 72:48
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 92:42 + 19:54

W -12 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 45:29

W -18 4.49 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 51:10
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 58:19 + 7:09
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 58:22 + 7:12

W 19- 5.83 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 78:19
2 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 88:05 + 9:46
3 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 99:17 + 20:58
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 110:30 + 32:11
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice DISK

W 35- 5.13 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 93:02

W 45- 4.49 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:33
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 61:53 + 10:20
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 62:41 + 11:08
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 63:21 + 11:48
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 64:50 + 13:17
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:34 + 16:01
7 Mária Kováčová 98:33 + 47:00

W 55- 3.64 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 57:57
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 88:56 + 30:59
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS

RD 1.84 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Šefara 18:37
2 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 21:40 + 3:03
3 Paulína Šoltésová 28:03 + 9:26

N 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomaš Šefara 23:16
2 Sofia Sekaninová 35:20 + 12:04
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak DNS

K3 3.64 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 42:57
2 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 47:52 + 4:55
3 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 66:34 + 23:37
4 Ľudovít Pavela KYS75AA Klub OB Kysak 68:30 + 25:33
5 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 70:54 + 27:57
6 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 81:20 + 38:23