Prihlášky podľa klubov

Preteky: Oblastný rebríček stred (13.10.2018)

Počet prihlásených: 42

Kluby

01C     02K     05Z     06A     BBA     EBB     HBB     RBK     SKS     SSN     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jan Kubina B B - 11.10.2018
Maria Kubinova B B - 11.10.2018

Športový klub Sandberg (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Kubina SKS8901 8656707 B B - 10.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 B B - 10.10.2018

ROB klub KYSUCA n.o. (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 1409500 B B - 10.10.2018
Martin Košut 49180 B B - 10.10.2018
Ktarína Košutová 515451 B B - 12.10.2018

(CHE) ANCO Switzerland (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eric Lauenstein A A - 10.10.2018
Lucia Lauenstein B B - 10.10.2018
Wilma Lauenstein A A - 10.10.2018

Klub OB Martin (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Magdaléna Adamčáková A A - 10.10.2018
Martina Brém Knorová ZMT7151 B B - 10.10.2018
Martin Knor ZMT0201 B B - 10.10.2018
Matúš Korinek A A - 10.10.2018
Adam Koteleš A A - 10.10.2018
Daniel Mihalik A A - 10.10.2018
Kristián Mihalik A A - 10.10.2018
Eduard Miškuf A A - 10.10.2018

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 B B - 10.10.2018
Zuzana Dávidíková BBA8251 533301 A A - 10.10.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktoria Herdova 406947 B B - 10.10.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 B B - 10.10.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 A A - 10.10.2018

Slávia Žilinská univerzita Žilina (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lea Knutelská A A - 10.10.2018
Juraj Knutelský A A - 10.10.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomas Rusnak 1231990 A A - 09.10.2018
Tomas Rusnak 12319900 B B - 09.10.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066969 A A - 10.10.2018
Jonáš Čief HBB0701 2125318 A A - 09.10.2018
Štefan Čief 2066966 B B - 09.10.2018
Igor Patráš HBB7901 8629471 B B - 09.10.2018
Šimon Patráš HBB1301 1295689 A A - 09.10.2018
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 A A - 09.10.2018
Ján Šebo HBB7801 2066961 B B - 09.10.2018
Samuel Šebo HBB0702 2066963 A A - 09.10.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 B B - 09.10.2018

Slávia Žilinská univerzita (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Trepáč VZA0501 2045214 B B - 09.10.2018
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 A A - 09.10.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 B B - 09.10.2018

Klub orientačných športov Ružomberok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Šimon Sohler RBK1401 A A - 03.10.2018
Miňo Valušiak A A - 10.10.2018
Dáška Valušiaková B B - 10.10.2018