Prihlášky podľa klubov

Preteky: O-camp 2019 (14.07.2019)

Počet prihlásených: 48

Kluby

01C     HBB     RBA     SKS     SPE     VBA     VZA    

ŠK VAZKA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 31.05.2019
Miroslav Lago VBA7601 307299 K3 - 31.05.2019
Oľga Lago VBA7452 416557 K3 - 31.05.2019
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 31.05.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič 01C03AB 8667951 M -16 - 30.05.2019

Klub OB Sokol Pezinok (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 28.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 28.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 27.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 27.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 - 28.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 2111071 W -12 - 28.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2120011 W -14 - 28.05.2019

TJ Rapid Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 - 27.05.2019

Slávia Žilinská univerzita (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 27.05.2019
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 27.05.2019
Miroslava Babíková 1423316 K3 - 27.05.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 M -12 - 27.05.2019
Michal Surovčík VZA8101 1423315 K3 - 27.05.2019
Michal Surovčík VZA0902 8071295 M -10 27.05.2019
Simona Surovčíková N 27.05.2019
Alexander Volkov VZA8002 1301900 K3 - 20.05.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 - 20.05.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 W -12 20.05.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexandra Sára Chudá HBB0751 W -12 - 21.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 - 19.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 - 19.05.2019
Ján Šebo HBB7801 K3 - 19.05.2019
Samuel Šebo HBB0702 M -12 - 19.05.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -12 - 19.05.2019

Športový klub Sandberg (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 27.05.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 K3 18.05.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 K3 - 18.05.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 27.05.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 27.05.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 27.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 - 27.05.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 27.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 - 27.05.2019
Július Macháček SKS8402 2128442 K3 - 27.05.2019
Anna Macháčková SKS1151 2079538 RD - 27.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 27.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 27.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 K3 - 27.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -16 - 27.05.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 K3 - 27.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 27.05.2019
Mia Vanova RD - 27.05.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 27.05.2019