Prihlášky

Preteky: O-camp 2019 (14.07.2019)

Počet prihlásených: 48

Kategórie

RD         M -10      M -12      W -12      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      K3         N         

RD (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mia Vanova Športový klub Sandberg Áno 27.05.2019
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 27.05.2019

M -10 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071295 Áno 27.05.2019

M -12 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 27.05.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2111798 Áno 20.05.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423311 Áno 27.05.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423312 Áno 27.05.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071315 Áno 27.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 19.05.2019
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 19.05.2019
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 19.05.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 27.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 27.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 27.05.2019

W -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 28.05.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502260 Áno 20.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 19.05.2019
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 21.05.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 27.05.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 27.05.2019

W -14 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 31.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 28.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 28.05.2019
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 27.05.2019

M -16 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 31.05.2019
Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8667951 Áno 30.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 27.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 28.05.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 27.05.2019
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 27.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 27.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 27.05.2019

W -16 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 28.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 27.05.2019

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 27.05.2019

W -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 27.05.2019

K3 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 31.05.2019
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 31.05.2019
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423316 Áno 27.05.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1301900 Áno 20.05.2019
Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423315 Áno 27.05.2019
Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 19.05.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 18.05.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 18.05.2019
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 27.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 27.05.2019
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 27.05.2019

N (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Surovčíková Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 27.05.2019