Prihlášky podľa klubov

Preteky: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ (06.01.2019)

Počet prihlásených: 225

Kluby

01C     02U     05V     06D     06E     06F     BBA     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     RCP     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tatiana Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 04.01.2019

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nicole Lipková TKE9454 2051390 W 19- - 03.01.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 05.01.2019

(AUT) OLG Ströck Wien (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Paul Grün 8080454 M 55- - 03.01.2019
Sigrid Grün 540410 N - 03.01.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 19- - 02.01.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 02.01.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 02.01.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 02.01.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 02.01.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 02.01.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 - 02.01.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 02.01.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 02.01.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 02.01.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 02.01.2019
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- - 02.01.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 02.01.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 02.01.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 02.01.2019
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -18 - 02.01.2019
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 02.01.2019
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 40- - 02.01.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 02.01.2019
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 - 02.01.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 02.01.2019

(CZE) TJ Slovan Luhacovice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniela Botiková 52709 W 19- - 02.01.2019
Jakub Vlažný 7210065 M 19- - 02.01.2019

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 - 02.01.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 02.01.2019
Peter Porubský TNR0001 2032166 Open - 02.01.2019

TJ Rapid Bratislava (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková W -14 05.01.2019
Hana Eliášová RBA0651 2120024 W -14 - 02.01.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 02.01.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M 19- - 02.01.2019
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 55- - 02.01.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 02.01.2019
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -18 - 02.01.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 02.01.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- - 02.01.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 02.01.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 RD - 02.01.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- - 02.01.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 40- - 02.01.2019
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 02.01.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 02.01.2019
František Priesol RBA5901 307419 M 55- - 02.01.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 02.01.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 02.01.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 02.01.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 02.01.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 02.01.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 19- - 02.01.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 55- - 02.01.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W 19- - 02.01.2019
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- - 02.01.2019

3NT (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Polák Open 02.01.2019

TRIAX (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský Open 02.01.2019
Katarína Poláková Open 02.01.2019

ŠK Cart print Nitra (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Bednárik M -12 02.01.2019
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 02.01.2019
Šimon Bednárik RD 02.01.2019
Alexandre Van De Flaes RD 02.01.2019
Gwen Van De Flaes RD 02.01.2019

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 02.01.2019

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 02.01.2019
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 19- - 02.01.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 - 02.01.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 W -12 - 02.01.2019

RC&P TEAM Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Malatin RCP6301 219117 M 55- - 01.01.2019

Športový klub Sandberg (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 01.01.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 01.01.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 01.01.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 01.01.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 01.01.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 01.01.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 01.01.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 01.01.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 01.01.2019
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 01.01.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 - 01.01.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA 2132980 N - 01.01.2019
Jozef Kudla SKS80AC 2128441 M 19- - 01.01.2019
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 40- - 01.01.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 19- - 01.01.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 - 01.01.2019
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 W 40- - 01.01.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 01.01.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 RD - 01.01.2019
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 01.01.2019
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 01.01.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 01.01.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 01.01.2019
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 M -12 - 01.01.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 445612 W 40- - 01.01.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 01.01.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 01.01.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 01.01.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 01.01.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 01.01.2019
Marek Vaňo SKS79AA 1919919 M 40- - 01.01.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 01.01.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 19- - 01.01.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 01.01.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 01.01.2019

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 40- - 01.01.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 02.01.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- - 31.12.2018

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislava Ančicová VBA8454 8407222 W 19- - 02.01.2019
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 02.01.2019
Jozef Fekiač VBA9101 53797 Open - 02.01.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 02.01.2019
Eva Králová VBA4751 2051947 W 55- - 02.01.2019
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 02.01.2019
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 02.01.2019
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 30.12.2018
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 40- - 02.01.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 19- - 02.01.2019

Klub OB Sokol Pezinok (75) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková 1414306 Open - 31.12.2018
Iveta Bobovská SPE 1425342 Open - 01.01.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 01.01.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 01.01.2019
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 - 01.01.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 Open - 01.01.2019
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 02.01.2019
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 03.01.2019
Dávid Cisár SPE07BC 1407864 M -12 - 01.01.2019
Marián Cisár SPE 1407863 Open - 01.01.2019
Tomáš Cisár SPE 1407860 RD - 01.01.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 02.01.2019
Jakub Dolný SPE 1407855 RD - 02.01.2019
Marek Dolný SPE 1407856 M -16 - 01.01.2019
Michal Dolný SPE0706 1407858 M -12 - 01.01.2019
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -14 - 02.01.2019
Veronika Fečová SPE05AC 1407853 W -14 - 02.01.2019
Adam Fedor SPE 1407854 RD - 02.01.2019
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 01.01.2019
Klára Fedorová SPE0455 2111080 W -16 - 02.01.2019
Monika Fintorová SPE7653 1407852 W 40- - 01.01.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 31.12.2018
Peter Fraňo SPE7101 406965 M 40- - 31.12.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 31.12.2018
Bianka Halčínová SPE0554 2111079 W -14 - 02.01.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 - 01.01.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 02.01.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 02.01.2019
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -14 - 01.01.2019
Ondrej Jendek SPE0704 2111078 M -12 - 02.01.2019
Viktor Ježík SPE12AA 219137 RD - 01.01.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 01.01.2019
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 01.01.2019
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -16 - 01.01.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111075 M -14 - 02.01.2019
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 02.01.2019
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 02.01.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 02.01.2019
Martin Knapčok SPE 1407850 N - 01.01.2019
Matej Knapčok SPE0802 2111073 M -12 - 01.01.2019
Agáta Komanová SPE0553 2111074 W -14 - 02.01.2019
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 19- - 02.01.2019
Miroslav Kuník SPE 5576 Open - 02.01.2019
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 - 02.01.2019
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 Open - 02.01.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 01.01.2019
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 02.01.2019
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 02.01.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 02.01.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 02.01.2019
Vladimír Molnár SPE04AF 2111072 M -16 - 02.01.2019
Jakub Mozolík SPE0502 2120018 M -14 - 02.01.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -18 - 31.12.2018
František Ondra SPE73AE 2111077 Open - 01.01.2019
Gregor Ondra SPE08AF 2111076 M -12 - 01.01.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 03.01.2019
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 03.01.2019
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 03.01.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 19- - 31.12.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 31.12.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 30.12.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 30.12.2018
Marián Šipoš SPE73AC 435207 M 40- - 01.01.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 - 01.01.2019
Hana Šipošová SPE0951 435208 W -12 - 01.01.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2111071 W -14 - 01.01.2019
Veronika Šipošová SPE 232070 RD - 01.01.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 406928 W 40- - 01.01.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 31.12.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 02.01.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 02.01.2019
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 31.12.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 31.12.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 31.12.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 31.12.2018

TJ Ioan 1209 (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrej Mališ 2103536 N - 27.12.2018
Marián Mališ 2111085 Open - 27.12.2018

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 26.12.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 26.12.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (28) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zuzana Botiková Open 02.01.2019
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 02.01.2019
Júlia Czikóová Open 02.01.2019
Matej Demovič 01C03AB 8667951 M -16 - 02.01.2019
Dušan Franců Open 01.01.2019
Lukáš Habarta 219111 Open - 02.01.2019
Jakub Jánoška 418953 M 19- - 05.01.2019
Jakub Kasanický RD 05.01.2019
Filip Kníž 01C08AC 2133071 M -12 - 30.12.2018
Lenka Knížová 2120028 N - 31.12.2018
Katarína Knížová 01C10AF 2118099 RD - 30.12.2018
Patrik Laslop Open 02.01.2019
Lukáš Lovás 01C18AA Open 02.01.2019
Martin Lovás 01C04AB 2045687 N - 02.01.2019
Alžbeta Lovásová 01C69AA 2120019 Open - 02.01.2019
Viktor Pavelek 01C56AA 416827 Open - 01.01.2019
Svetlana Puls 01C72AB 2133069 W 40- - 27.12.2018
Michal Šelc 01C88AA Open 28.12.2018
Peter Slávik Open 03.01.2019
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 40- - 29.12.2018
Petra Štrbíková Open 05.01.2019
Andrej Sýkora 01C79BA Open 29.12.2018
Ondrej Trgiňa RD 22.12.2018
Karolína Trgiňová RD 22.12.2018
Belo Turčan RD 03.01.2019
Bruno Turčan RD 03.01.2019
Pavol Uhrík Open 02.01.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open 23.12.2018