Výsledky

Preteky: Trojkráľová buzola

Etapa: Trojkráľová buzola - E1 (13.01.2019)

Kategórie

A          B          C          D         

A 4.26 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 30:43
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:11 + 1:28
3 Štefan Nitkulinec TKE8904 Klub OB ATU Košice 33:09 + 2:26
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 34:50 + 4:07
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 35:06 + 4:23
6 Rusnak Tomas 35:52 + 5:09
7 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 36:00 + 5:17
8 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:05 + 7:22
9 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 38:41 + 7:58
10 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 39:08 + 8:25
11 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:24 + 9:41
12 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:40 + 10:57
13 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 42:05 + 11:22
14 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 43:39 + 12:56
15 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 44:26 + 13:43
16 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 45:39 + 14:56
17 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:53 + 16:10
18 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 49:05 + 18:22
19 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 50:19 + 19:36
20 Viktor Muššák 99:26 + 68:43
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice DISK
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice DNS

B 2.54 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:01
2 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 22:26 + 0:25
3 Legath Gabriel NER0589 22:30 + 0:29
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 26:17 + 4:16
5 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 26:24 + 4:23
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 26:35 + 4:34
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 26:35 + 4:34
8 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 27:12 + 5:11
9 Hujduš Martin 27:55 + 5:54
10 Pavol Fazekaš KYS8101 Klub OB Kysak 28:03 + 6:02
11 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 28:21 + 6:20
11 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 28:21 + 6:20
13 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 29:56 + 7:55
14 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 30:20 + 8:19
15 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 30:52 + 8:51
16 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 31:29 + 9:28
17 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 31:48 + 9:47
18 Králik Ladislav 32:15 + 10:14
19 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 33:00 + 10:59
20 Kováčová Mária 33:11 + 11:10
21 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 35:25 + 13:24
22 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 40:55 + 18:54
23 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 44:45 + 22:44
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak DNF
Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice DNS
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS
Marko Valéria TKE7951 Klub OB ATU Košice DNS
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice DNS

C 1.58 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Sukop 15:23
2 Miliczky Attila 15:28 + 0:05
3 Kovács Réka 15:33 + 0:10
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 16:59 + 1:36
5 Hujdušová Bianka 17:02 + 1:39
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 17:50 + 2:27
7 Šebová Miriam ml. 17:59 + 2:36
8 Stanová Terézia 18:02 + 2:39
9 Sofia Sekaninová 18:08 + 2:45
10 Stano Peter 18:09 + 2:46
11 Almáši Michal 18:10 + 2:47
12 Dubová Miroslava 18:47 + 3:24
13 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 20:51 + 5:28
14 Nemkyová Eva 21:30 + 6:07
15 Molnárová Martina 28:45 + 13:22

D 1.21 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás 11:28
2 Šefara Matúš 12:56 + 1:28
3 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 13:59 + 2:31
4 David Sukop 14:37 + 3:09
5 David Ben Peretz 14:52 + 3:24
6 Almáši Matej 16:07 + 4:39
7 Almáši Pavol 17:02 + 5:34
8 Almáši Jakub 17:52 + 6:24
9 Babilonská Petronela 18:00 + 6:32
10 Babilonská Ema 18:11 + 6:43
11 Hujduš Matyas 20:19 + 8:51
12 Babilonská Ela 21:29 + 10:01
13 Sabolová Sára 21:33 + 10:05
14 Stano Šimon 21:40 + 10:12
15 Sabolová Mária 22:25 + 10:57
16 Sabolová Sofia 22:32 + 11:04
17 Šebo Martin 27:51 + 16:23
18 Šoltésová Paulína 30:49 + 19:21
Babilonská Petronela ml. DNS
Ema Adamová DNS
Michal Marko DNS
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak DNS
Schafer Denis DNS
Sofia Marko DNS
Šebová Lucia DNS