Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR v šprinte (25.05.2019)

Klub: Klub OB ATU Košice

 

Klub OB ATU Košice (52) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 40- E - 08.05.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 8004342 M 21- E - 08.05.2019
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 55- E - 08.05.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 50- E - 08.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 2051418 W -16 E 08.05.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 E 08.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E 08.05.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E 08.05.2019
Veronika Koľveková TKE9351 307435 W 21- E - 08.05.2019
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- E - 09.05.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 E 08.05.2019
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- E - 08.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- E - 08.05.2019
Nicole Lipková TKE9454 2051390 W 21- E - 09.05.2019
Michal Marko TKE0901 307352 M -10 C - 08.05.2019
Sofia Marko TKE1251 362921 MW-R - 08.05.2019
Valéria Marko TKE7952 2051410 W 40- E - 08.05.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -16 E 08.05.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- E - 08.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E 08.05.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E 08.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E 08.05.2019
Anton Onder TKE5401 416528 M 65- E - 08.05.2019
František Papuga TKE6302 307290 M 55- E - 08.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 8200015 M 21- E - 10.05.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 12.05.2019
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- E - 08.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 8240596 W 21- E 08.05.2019
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E - 12.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E - 08.05.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E - 08.05.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 E 08.05.2019
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- E - 08.05.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E 08.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E - 09.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- E - 08.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 E 08.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- E - 08.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E 08.05.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- E - 08.05.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 E 08.05.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- E - 21.05.2019
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E - 08.05.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E - 08.05.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 08.05.2019
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- E - 08.05.2019
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- E - 08.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 E 08.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 E 08.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- E - 08.05.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -18 E 08.05.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- E - 08.05.2019