Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá SR v šprinte (25.05.2019)

Počet prihlásených: 439

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    M -10 C    W -10 C    MW-R       M -12 C    W -12 C    K3         N         

M -14 E (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 12.05.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 11.05.2019
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 45419 Áno 11.05.2019
Gabriel Legath KYS0502 Klub OB Kysak 406982 Áno 11.05.2019
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 13.05.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 09.05.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 09.05.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 09.05.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 09.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 12.05.2019
Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066964 Áno 12.05.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045214 Áno 09.05.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092474 Áno 09.05.2019
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 08.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 08.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 12.05.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 14.05.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 12.05.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 12.05.2019
Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 12.05.2019

M -16 E (23)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 12.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 12.05.2019
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 12.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 12.05.2019
Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno 12.05.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 12.05.2019
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 12.05.2019
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 8667951 Áno 12.05.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 12.05.2019
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 416731 Áno 11.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 09.05.2019
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 08.05.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 08.05.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 08.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 14.05.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 12.05.2019
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 08.05.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 12.05.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 12.05.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 14.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 14.05.2019
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 12.05.2019

M -18 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 12.05.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 12.05.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 12.05.2019
Tadeáš Jakuš RBA0202 TJ Rapid Bratislava 1000015 Áno 17.05.2019
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 12.05.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 10.05.2019
Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2025368 Áno 09.05.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 08.05.2019
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno 14.05.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 14.05.2019
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 05.05.2019
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 16.05.2019

M -20 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 12.05.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 12.05.2019
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 8340834 Áno 12.05.2019
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8655373 Áno 09.05.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2025367 Áno 09.05.2019
Pavol Klein SPE Klub OB Sokol Pezinok 219149 Áno 12.05.2019
Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 406926 Áno 12.05.2019
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 14.05.2019

M 21- E (45)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 12.05.2019
Marek Braun ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 12.05.2019
Michael Stubna TJ Rapid Bratislava 307420 Áno 12.05.2019
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 12.05.2019
Nikola Perac (AUT) OLC Wienerwald 1407891 Áno 12.05.2019
Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 8120812 Áno 12.05.2019
Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 8048408 Áno 17.05.2019
Daniel Bichl (AUT) OJE Wappler 8631576 Áno 12.05.2019
Henrik Sulz (AUT) OJE Wappler 8190819 Áno 12.05.2019
Thomas Hack (AUT) OJE Wappler 232672 Áno 12.05.2019
Thomas Fabian (AUT) OJE Wappler 8270292 Áno 12.05.2019
Nicolas Kastner (AUT) OJE Wappler 8023456 Áno 12.05.2019
Franz Glaner 02L91AA (AUT) OJE Wappler 8334334 Áno 12.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 11.05.2019
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 11.05.2019
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 11.05.2019
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 1421896 Áno 11.05.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 12.05.2019
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 12.05.2019
Jakub Ondrečko SSN9104 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno 13.05.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 12.05.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 10.05.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 10.05.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 10.05.2019
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 13.05.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 09.05.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 12.05.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 13.05.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 09.05.2019
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 09.05.2019
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 09.05.2019
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9201671 Áno 09.05.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 08.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 08.05.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 08.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 10.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 08.05.2019
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 12.05.2019
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 14.05.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 17.05.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 08.05.2019
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 2136715 Áno 25.04.2019
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 7206549 Áno 24.04.2019
Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 7206546 Áno 24.04.2019

M 35- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 12.05.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 12.05.2019
Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač 8656700 Áno 12.05.2019
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 13.05.2019
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 11.05.2019
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 10.05.2019
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2032618 Áno 13.05.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1301900 Áno 09.05.2019
Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423315 Áno 12.05.2019
Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 2066092 Áno 08.05.2019

M 40- E (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 12.05.2019
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 13.05.2019
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 12.05.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 12.05.2019
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 2120021 Áno 12.05.2019
Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 416706 Áno 11.05.2019
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 1413340 Áno 11.05.2019
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 11.05.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 11.05.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 12.05.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 09.05.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 12.05.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 09.05.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 09.05.2019
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 09.05.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 09.05.2019
Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 09.05.2019
Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138233 Áno 12.05.2019
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 12.05.2019
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 12.05.2019
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 24.04.2019

M 45- E (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 12.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 12.05.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno 12.05.2019
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 12.05.2019
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 12.05.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 12.05.2019
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 11.05.2019
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 19.05.2019
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 10.05.2019
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 09.05.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 09.05.2019
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7204980 Áno 09.05.2019
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071298 Áno 09.05.2019
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2061795 Áno 09.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 09.05.2019
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 08.05.2019
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 14.05.2019

M 50- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 12.05.2019
István Varga (HUN) Sirályok Budapest 8190666 Áno 12.05.2019
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 12.05.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 12.05.2019
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 11.05.2019
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 12.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 08.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 08.05.2019
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 08.05.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 362935 Áno 08.05.2019

M 55- E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 1409500 Áno 15.05.2019
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 12.05.2019
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 12.05.2019
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 12.05.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 12.05.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 11.05.2019
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 11.05.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 12.05.2019
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 10.05.2019
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45259 Áno 09.05.2019
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 08.05.2019
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 08.05.2019
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 08.05.2019
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 08.05.2019
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 08.05.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 08.05.2019
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 338390 Áno 12.05.2019
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 05.05.2019
Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 416524 Áno 05.05.2019

M 60- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 12.05.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 12.05.2019
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno 12.05.2019
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Áno 12.05.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 09.05.2019
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416537 Áno 09.05.2019
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 09.05.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno 08.05.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 19.05.2019
Jiří Gawel (CZE) Expres Czech Team 301272 Áno 07.05.2019

M 65- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 12.05.2019
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 10.05.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416540 Áno 12.05.2019
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 08.05.2019
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 416528 Áno 08.05.2019
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 8644312 Áno 12.05.2019
Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 2023807 Áno 07.05.2019
Miroslav Sikora 03Y48AA (CZE) Baník Ostrava 8303001 Áno 07.05.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 05.05.2019

M 70- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 05.05.2019

W -14 E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 12.05.2019
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 12.05.2019
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 12.05.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 12.05.2019
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 13.05.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 11.05.2019
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 11.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 13.05.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 09.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 09.05.2019
Ema Michačová ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066970 Áno 12.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 15.05.2019
Nina Škarvadová HBB0651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 12.05.2019
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066972 Áno 15.05.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 12.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 12.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 14.05.2019
Veronika Fečová SPE0555 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 12.05.2019
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 14.05.2019

W -16 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 13.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 12.05.2019
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2118104 Áno 12.05.2019
Ema Zubková ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 12.05.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045213 Áno 09.05.2019
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 08.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 08.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 2051418 Áno 08.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 12.05.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 12.05.2019
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 14.05.2019

W -18 E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 12.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 12.05.2019
Hana Vikárová TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 12.05.2019
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 12.05.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 12.05.2019
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 12.05.2019
Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava Áno 17.05.2019
Petra VARGA MZV0251 TJ Mladosť Domino Zvolen 8222228 Áno 12.05.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 12.05.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 13.05.2019
Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416591 Áno 16.05.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 08.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 08.05.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 08.05.2019
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 2066095 Áno 05.05.2019

W -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 12.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 08.05.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 12.05.2019

W 21- E (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 12.05.2019
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 12.05.2019
Sladjana Perac (AUT) OLC Wienerwald 8209986 Áno 12.05.2019
Sabine Wareyka (AUT) OJE Wappler 8223223 Áno 12.05.2019
Kathrin Fabian (AUT) OJE Wappler 340806 Áno 12.05.2019
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 11.05.2019
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 10.05.2019
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 10.05.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 09.05.2019
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 12.05.2019
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7204971 Áno 09.05.2019
Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 418912 Áno 09.05.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071313 Áno 12.05.2019
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9102150 Áno 09.05.2019
Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 307435 Áno 08.05.2019
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 12.05.2019
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 12.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8240596 Áno 08.05.2019
Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Áno 08.05.2019
Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 2051390 Áno 09.05.2019
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 12.05.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 17.05.2019
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno 16.05.2019
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno 24.04.2019

W 35- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 12.05.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 13.05.2019
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 12.05.2019
Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 307294 Áno 12.05.2019
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 13.05.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 09.05.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 09.05.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 12.05.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 12.05.2019

W 40- E (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 12.05.2019
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 12.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 12.05.2019
Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 8656574 Áno 12.05.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 12.05.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 12.05.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 12.05.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 12.05.2019
Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 765108 Áno 12.05.2019
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 7467746 Áno 11.05.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 09.05.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 09.05.2019
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1152125 Áno 09.05.2019
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 21.05.2019
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 08.05.2019
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno 08.05.2019
Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 12.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 08.05.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 12.05.2019
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 14.05.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 12.05.2019

W 45- E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alena Pašková TJ Rapid Bratislava 8100006 Áno 12.05.2019
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 12.05.2019
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 13.05.2019
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno 20.05.2019
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 11.05.2019
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 12.05.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 09.05.2019
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 09.05.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071300 Áno 09.05.2019
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2025362 Áno 09.05.2019
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045212 Áno 09.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 08.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 08.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 08.05.2019
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 12.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 14.05.2019
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 12.05.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 16.05.2019
Slavka Olesova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.05.2019

W 50- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 12.05.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 12.05.2019
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 12.05.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 12.05.2019
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 11.05.2019
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 08.05.2019
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 08.05.2019

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 12.05.2019
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 09.05.2019
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7200270 Áno 09.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 08.05.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 12.05.2019
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 05.05.2019

W 60- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 12.05.2019
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 09.05.2019
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 08.05.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 12.05.2019
Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 12.05.2019

W 65- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 10.05.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 12.05.2019
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 12.05.2019
Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 301209 Áno 07.05.2019
Traude Fesselhofer 03B53AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8091253 Áno 07.05.2019
Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin Áno 13.05.2019

W 70- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 12.05.2019
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416514 Áno 12.05.2019

M -10 C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 12.05.2019
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 09.05.2019
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092368 Áno 12.05.2019
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423313 Áno 12.05.2019
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 307352 Áno 08.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 12.05.2019
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2138227 Áno 12.05.2019

W -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 12.05.2019
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 11.05.2019
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno 12.05.2019

MW-R (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 12.05.2019
Alexandre Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Áno 12.05.2019
Gwen Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Áno 12.05.2019
Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 11.05.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 13.05.2019
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133067 Áno 09.05.2019
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno 12.05.2019
Nela Vandlíčková VZA1051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 682120 Áno 09.05.2019
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 362921 Áno 08.05.2019
Žofia Fedorová Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 08.05.2019
Valéria Vašinová SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 18.05.2019
Lucia Syrová SPE Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 20.05.2019
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 12.05.2019
Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 12.05.2019
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 12.05.2019
Alex Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2118087 Áno 12.05.2019
Andrea Martisova Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.05.2019

M -12 C (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 12.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 12.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 14.05.2019
Matias Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 416766 Áno 11.05.2019
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 11.05.2019
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 09.05.2019
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 09.05.2019
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550660 Áno 12.05.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2111798 Áno 09.05.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423311 Áno 09.05.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423312 Áno 09.05.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423314 Áno 12.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 14.05.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 14.05.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 14.05.2019
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 14.05.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 12.05.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 12.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 14.05.2019
Gregor Ondra SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno 17.05.2019
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 2090850 Áno 08.05.2019
Šimon Bartovic Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 12.05.2019

W -12 C (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 13.05.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 09.05.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416589 Áno 12.05.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502260 Áno 09.05.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502256 Áno 09.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 14.05.2019

K3 (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Skladaný ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Lukáš Skladaný ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Elisa Reifeltshammer (AUT) OJE Wappler 800600 Áno 12.05.2019
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno 11.05.2019
Jozef Karpathy Klub OB Metropol Košice Áno 20.05.2019
Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice Áno 20.05.2019
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 12.05.2019
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 10.05.2019
Ivan Borets Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 10.05.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7005043 Áno 12.05.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 12.05.2019
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Áno 12.05.2019
František Ondra SPE7903 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 17.05.2019
Stanislav Bočinec Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2078195 Áno 13.05.2019
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 7206542 Áno 24.04.2019

N (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Renata Jánošová Športový klub Sandberg 445612 Áno 12.05.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 2132980 Áno 13.05.2019
Henrieta Libantová ŠK Cart print Nitra 445611 Áno 12.05.2019
Jana Kováčová ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1090105 Áno 12.05.2019
Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1110530 Áno 12.05.2019
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1070429 Áno 12.05.2019
Soňa Čiefová ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066965 Áno 12.05.2019
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 09.05.2019
Ema Haršányová SPE Klub OB Sokol Pezinok 416760 Áno 12.05.2019
Adam Tóth SPE Klub OB Sokol Pezinok 219113 Áno 12.05.2019
Nina Trnovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 18.05.2019
Petra Trnovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 18.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 08.05.2019
Martin Kříž 01A78AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 08710 Áno 12.05.2019