Prihlášky podľa kategórií

Preteky: Majstrovstvá SR v šprinte (25.05.2019)

Kategória: M 21- E

 

M 21- E (45)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 12.05.2019
Marek Braun ŠK Triturus Nitra Áno 12.05.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 12.05.2019
Michael Stubna TJ Rapid Bratislava 307420 Áno 12.05.2019
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 12.05.2019
Nikola Perac (AUT) OLC Wienerwald 1407891 Áno 12.05.2019
Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 8120812 Áno 12.05.2019
Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 8048408 Áno 17.05.2019
Daniel Bichl (AUT) OJE Wappler 8631576 Áno 12.05.2019
Henrik Sulz (AUT) OJE Wappler 8190819 Áno 12.05.2019
Thomas Hack (AUT) OJE Wappler 232672 Áno 12.05.2019
Thomas Fabian (AUT) OJE Wappler 8270292 Áno 12.05.2019
Nicolas Kastner (AUT) OJE Wappler 8023456 Áno 12.05.2019
Franz Glaner 02L91AA (AUT) OJE Wappler 8334334 Áno 12.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 11.05.2019
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 11.05.2019
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 11.05.2019
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 1421896 Áno 11.05.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 12.05.2019
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 12.05.2019
Jakub Ondrečko SSN9104 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno 13.05.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 12.05.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 10.05.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 10.05.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 10.05.2019
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 13.05.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 09.05.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 12.05.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 13.05.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 09.05.2019
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 09.05.2019
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 09.05.2019
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9201671 Áno 09.05.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 08.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 08.05.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 08.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 10.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 08.05.2019
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 12.05.2019
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 14.05.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 17.05.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 08.05.2019
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 2136715 Áno 25.04.2019
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 7206549 Áno 24.04.2019
Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 7206546 Áno 24.04.2019