Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR v šprinte (25.05.2019)

Klub: Športový klub Sandberg

 

Športový klub Sandberg (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 E - 12.05.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 45- E - 12.05.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- E - 12.05.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 C - 12.05.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 45- E - 12.05.2019
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 E - 12.05.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 MW-R - 12.05.2019
Renata Jánošová 445612 N - 12.05.2019
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 E - 12.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 45- E - 12.05.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 C - 12.05.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 50- E - 12.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 E - 12.05.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA 2132980 N - 13.05.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E - 12.05.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 12.05.2019
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 50- E - 12.05.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 E - 12.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 E - 12.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 E - 12.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 C - 12.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- E - 12.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 E - 12.05.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 C - 12.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 E - 12.05.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- E - 12.05.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- E - 12.05.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 E - 12.05.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 E - 12.05.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 35- E - 12.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 C - 14.05.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- E - 13.05.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 35- E - 13.05.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 C - 13.05.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 E - 13.05.2019