Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR v nočnom OB (27.09.2019)

Počet prihlásených: 155

Kluby

01C     01F     02A     03W     04V     08Y     12E     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(AUT) Naturfreunde Wien (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dirk Deubel 02A72AA 9001000 M 35- E - 20.09.2019

(CZE) OK Jihlava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Rachůnek 04V68AA 219258 M 50- E - 20.09.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 E - 20.09.2019
Peter Bohuš FBA7904 416806 M 35- E - 20.09.2019
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- E - 20.09.2019
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -16 E - 20.09.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 20.09.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E - 20.09.2019
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- E - 20.09.2019
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 45- E - 20.09.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E - 20.09.2019
Jaroslav Halač FBA6703 2133888 M 50- E - 20.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -16 E - 20.09.2019
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -20 E - 20.09.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 20.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- E - 20.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -16 E - 20.09.2019
Iva Kavánková FBA9751 8654917 W 21- E - 20.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -16 E - 20.09.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- E - 20.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- E - 20.09.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 E - 20.09.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 45- E - 20.09.2019
Roman Zbranek FBA8803 8422248 M 21- E - 20.09.2019

Športový klub Sandberg (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vanda Brídziková SKS0953 N - 20.09.2019
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 C - 20.09.2019
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 E - 20.09.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 E - 20.09.2019
Tomáš Kováč SKS0602 M -14 C - 20.09.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 E - 20.09.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 E - 20.09.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 E - 20.09.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- E - 21.09.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 35- E - 21.09.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 19.09.2019
Ivan Pecník EBB6801 M 50- E 20.09.2019

Klub OB Martin (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2136773 W 45- E - 19.09.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- E 19.09.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 E - 19.09.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E 19.09.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E 19.09.2019

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Barták BBA8301 307353 M 21- E - 19.09.2019
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E - 19.09.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 35- E - 19.09.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 E - 19.09.2019
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E - 19.09.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 K3 - 19.09.2019
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 45- E - 19.09.2019
Michal Stasz BBA8203 406912 K3 - 19.09.2019

Klub OB Kysak (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Dudra KYS7201 307258 M 45- E 19.09.2019
György Filö KYS6302 9633077 M 55- E - 19.09.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- E - 19.09.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- E 19.09.2019
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 21- E 19.09.2019
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E 19.09.2019

(CZE) TJ TŽ Třinec (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jarmila Mizerová TRI6851 K3 19.09.2019
Monika Mizerová 03W92AA 8664 K3 - 19.09.2019

Klub OB ATU Košice (31) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -16 E 20.09.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 E 20.09.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 C 20.09.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E 20.09.2019
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E - 20.09.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E - 20.09.2019
Roman Kučera TKE8301 307376 M 21- E - 18.09.2019
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 60- E - 20.09.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 E 20.09.2019
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E - 20.09.2019
Matej Leitner TKE9101 2051445 K3 20.09.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -16 E 20.09.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E 20.09.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E 20.09.2019
František Papuga TKE6302 2051410 M 55- E - 20.09.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E - 20.09.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 C 20.09.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E 20.09.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E 20.09.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 E 20.09.2019
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- E - 20.09.2019
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M -20 E 20.09.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E - 20.09.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- E - 20.09.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -16 E 20.09.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E 20.09.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 20.09.2019
Natália Tyszová TKE8851 8017116 W 21- E 20.09.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W -18 E 20.09.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -16 E 20.09.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 E - 20.09.2019

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 18.09.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M -20 E - 18.09.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 E - 18.09.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- E - 18.09.2019
Dominik Lovás RBA9902 8100022 M -20 E - 18.09.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 18.09.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 18.09.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 18.09.2019
Andrej Petrinec RBA8903 307359 K3 - 19.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- E - 18.09.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- E - 18.09.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 E - 18.09.2019
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- E - 18.09.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M -18 E - 18.09.2019
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -14 C - 18.09.2019

ŠK VAZKA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -16 E - 19.09.2019
Adam Müller VBA8802 445614 K3 - 17.09.2019

Slávia Žilinská univerzita (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 E - 17.09.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -16 E - 17.09.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- E - 17.09.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -16 E - 17.09.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -16 E - 17.09.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- E - 17.09.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- E - 17.09.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M -18 E - 16.09.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- E - 15.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Adámek HBB0102 8656745 M -18 E 13.09.2019
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 W 21- E 09.09.2019
Matej Hraboš HBB9501 8071299 M 21- E - 09.09.2019
Štefan Šurgan HBB7905 8680573 M 21- E 09.09.2019

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 21- E 07.09.2019
Jakub Forgáč VIA0401 7206542 N 07.09.2019
Pavol Hreus VIA8501 7206546 K3 12.09.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- E 07.09.2019

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 45- E - 03.09.2019

(CZE) SK PRAGA Praha (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matyáš Bartaloš 08Y05AA 2084972 M -14 C - 04.09.2019
Tomáš Bartaloš 08Y80AA 2084951 M 35- E - 03.09.2019
Anežka Bartalošová 08Y08AA 2084992 W -14 C - 04.09.2019
Jana Bartalošová 08Y81AA 2084985 W 35- E - 03.09.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adela Cori 01C95AA 8180895 K3 - 13.09.2019
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 55- E - 12.09.2019
Dana Šuníková 01C90AD 2420043 K3 01.09.2019

Klub OB Sokol Pezinok (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 45- E - 18.09.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 C - 20.08.2019
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -20 E - 19.09.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 E - 19.09.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 E - 18.09.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E - 11.09.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 C - 23.08.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 N - 23.08.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 E - 23.08.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 K3 - 20.08.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 E - 18.09.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 N - 19.09.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- E - 19.09.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 E - 19.09.2019
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 K3 - 18.09.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 E - 23.08.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 E - 18.09.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -16 E - 18.09.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 C - 18.09.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- E - 11.09.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 C - 18.09.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 K3 - 20.09.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -14 C - 25.08.2019
Ingrid Valachová SPE6752 2111076 N - 25.08.2019

(CZE) OK Sparta Praha (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Podivínský 01F72AA 51557 M 45- E - 01.08.2019