Prihlášky podľa klubov

Preteky: Spoznaj svoj les (01.06.2019)

Počet prihlásených: 146

Kluby

01C     06B     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     TKE     TNR     VBA     VZA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB Open 26.05.2019
Alex Gábriš MW-R 28.05.2019
Andrej Gábriš M -12 28.05.2019
Martin Lohnert 01C78AA Open 26.05.2019
Linda Lohnertová 01C12AD MW-R 26.05.2019
Marek Sedliak 9201843 M 40- - 30.05.2019
Matej Sedliak N 30.05.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 20.05.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 27.05.2019
Max Slatinsky M -10 - 27.05.2019
Matúš Stankovič 84XX Open 13.05.2019
Diana Stupavská 01C04AC N 26.05.2019
Marian Vörös Open 27.05.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open 23.05.2019

Neregistrovaný (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tereza Michalová W 19- 27.05.2019
Pavel Petrovič M 19- 28.05.2019
Pavol Rybár M 19- 28.05.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 30.05.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 27.05.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 27.05.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 27.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 27.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 - 27.05.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 27.05.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 27.05.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 27.05.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 27.05.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 27.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 - 27.05.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 27.05.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 27.05.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 27.05.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 27.05.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 27.05.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 40- - 27.05.2019
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 27.05.2019
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 Open - 27.05.2019
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -18 - 27.05.2019
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 - 27.05.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Mazúr HBB8702 515117 M 19- - 28.05.2019

TJ Ioan 1209 (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Lovás IBA01AA 2045687 Open - 27.05.2019
Martin Lovás IBA04AA N 27.05.2019
Alžbeta Lovásová IBA69AB 2120019 N - 27.05.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 24.05.2019

TJ Rapid Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 W -14 - 27.05.2019
Hana Eliášová RBA0651 2120024 W -14 - 27.05.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 29.05.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- - 27.05.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 27.05.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 MW-R - 27.05.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- - 28.05.2019
Stubna Michael 307420 M 19- - 27.05.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 27.05.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 27.05.2019
Adam Paško RBA0301 8430843 M -16 - 27.05.2019
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40- - 27.05.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 27.05.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 40- - 27.05.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 27.05.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 27.05.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 27.05.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 27.05.2019
Hana Vikárová 445622 W -18 - 27.05.2019

Športový klub Sandberg (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 27.05.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 27.05.2019
Ondrej Bartalos SKS0305 2132983 Open - 27.05.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 27.05.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 27.05.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 27.05.2019
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 27.05.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 27.05.2019
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 27.05.2019
Michal Domonkoš 2128441 M -12 - 27.05.2019
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 27.05.2019
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -12 - 27.05.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 MW-R - 27.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 27.05.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 27.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W 19- - 27.05.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 MW-R - 27.05.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 27.05.2019
Zuzana Máčajová 2114247 MW-R - 27.05.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 - 27.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 27.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 27.05.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 27.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 27.05.2019
Lenka Slaná SKS17AD 2079538 Open - 27.05.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 27.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 27.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 28.05.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 27.05.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 27.05.2019
Michaela Žilincová 445611 N - 27.05.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 27.05.2019

Klub OB Sokol Pezinok (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 27.05.2019
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 27.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 - 30.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N - 27.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 27.05.2019
Žofia Fedorová SPE1551 46281 MW-R - 27.05.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 27.05.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M 19- - 27.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 27.05.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 27.05.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 MW-R - 27.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 27.05.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 27.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 27.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 27.05.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 27.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 27.05.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 232070 Open - 27.05.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 27.05.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 W 19- - 27.05.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 - 27.05.2019
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 21.05.2019
Marián Šipoš SPE7102 219144 M 40- - 27.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 2111071 W -12 - 27.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2120011 W -14 - 27.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 40- - 27.05.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 27.05.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 27.05.2019
Lucia Syrová SPE1251 1407857 MW-R - 27.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 - 27.05.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 30.05.2019
Ingrid Valachová SPE6752 1407863 N - 30.05.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 27.05.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 27.05.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 27.05.2019

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 27.05.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 - 27.05.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 27.05.2019

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 26.05.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 26.05.2019
Michal Formanek M 19- 29.05.2019
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 26.05.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 26.05.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 26.05.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 26.05.2019
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -16 - 26.05.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 29.05.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 26.05.2019

Slávia Žilinská univerzita (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 19- - 29.05.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 - 29.05.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 W -12 - 29.05.2019