Prihlášky

Preteky: Spoznaj svoj les (01.06.2019)

Počet prihlásených: 146

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 40-      W 55-      W -10      N          M -10      M 19-      W 19-      MW-R       Open      

M -12 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 29.05.2019
Michal Domonkoš Športový klub Sandberg 2128441 Áno 27.05.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 27.05.2019
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 27.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 27.05.2019
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 27.05.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 28.05.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 27.05.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 27.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 27.05.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 30.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 30.05.2019
Andrej Gábriš Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 28.05.2019

M -14 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 27.05.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 27.05.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 27.05.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 26.05.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 27.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 27.05.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 27.05.2019

M -16 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 27.05.2019
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 27.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 27.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 27.05.2019
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno 27.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 27.05.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 27.05.2019

M 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 27.05.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 27.05.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 27.05.2019
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 27.05.2019
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 27.05.2019
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 29.05.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 27.05.2019
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 27.05.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 26.05.2019
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 1407861 Áno 27.05.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 27.05.2019
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 27.05.2019
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 27.05.2019
Marek Sedliak Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9201843 Áno 30.05.2019

M 55- (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 27.05.2019
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 27.05.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 27.05.2019
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 28.05.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 26.05.2019
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Áno 24.05.2019

W -12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 29.05.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 27.05.2019
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 27.05.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 27.05.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 27.05.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 27.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 27.05.2019

W -14 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 27.05.2019
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 27.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 27.05.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 27.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 27.05.2019
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 27.05.2019
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 27.05.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava Áno 27.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 27.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 27.05.2019

W -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 27.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 27.05.2019
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 27.05.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 26.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 27.05.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 27.05.2019

W -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 7212125 Áno 27.05.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 27.05.2019
Hana Vikárová TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 27.05.2019

W 40- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132981 Áno 27.05.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 27.05.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 27.05.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 27.05.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 27.05.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 27.05.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 27.05.2019
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno 27.05.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 26.05.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 26.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 27.05.2019
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 1407859 Áno 27.05.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 27.05.2019

W 55- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 30.05.2019
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 27.05.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 26.05.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 27.05.2019

W -10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 27.05.2019
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 27.05.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 26.05.2019

N (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alžbeta Lovásová IBA69AB TJ Ioan 1209 2120019 Áno 27.05.2019
Martin Lovás IBA04AA TJ Ioan 1209 Áno 27.05.2019
Michaela Žilincová Športový klub Sandberg 445611 Áno 27.05.2019
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 30.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 27.05.2019
Matej Sedliak Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.05.2019
Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 26.05.2019

M -10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 27.05.2019
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 27.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 27.05.2019
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 27.05.2019

M 19- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 29.05.2019
Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515117 Áno 28.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 27.05.2019
Pavol Rybár Neregistrovaný Áno 28.05.2019
Pavel Petrovič Neregistrovaný Áno 28.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 27.05.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 27.05.2019
Stubna Michael TJ Rapid Bratislava 307420 Áno 27.05.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 27.05.2019
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 27.05.2019
Michal Formanek ŠK VAZKA Bratislava Áno 29.05.2019
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 21.05.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 27.05.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 27.05.2019

W 19- (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 27.05.2019
Tereza Michalová Neregistrovaný Áno 27.05.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 29.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 27.05.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 27.05.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 27.05.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 27.05.2019

MW-R (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Máčajová Športový klub Sandberg 2114247 Áno 27.05.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 27.05.2019
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 27.05.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 27.05.2019
Lucia Syrová SPE1251 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 27.05.2019
Žofia Fedorová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 27.05.2019
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 27.05.2019
Alex Gábriš Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 28.05.2019
Linda Lohnertová 01C12AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 26.05.2019

Open (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Lovás IBA01AA TJ Ioan 1209 2045687 Áno 27.05.2019
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 2132983 Áno 27.05.2019
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 27.05.2019
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2079538 Áno 27.05.2019
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 27.05.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 27.05.2019
Matúš Stankovič 84XX Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.05.2019
Marian Vörös Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 27.05.2019
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 23.05.2019
Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.05.2019
Martin Lohnert 01C78AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 26.05.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 26.05.2019