Prihlášky podľa klubov

Preteky: 6. kolo OR Východ (14.09.2019)

Počet prihlásených: 75

Kluby

03V     12G     KYS     SSN     TKE    

Klub OB Kysak (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 - 13.09.2019
Šimon Dudra KYS9801 307257 M 19- - 13.09.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- - 13.09.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 45- - 13.09.2019
Martin Hujduš KYS72AA 416706 M 45- - 13.09.2019
Matyás Hujduš KYS08AC 416766 M -12 - 13.09.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB 416526 W -14 - 13.09.2019
Gabriel Legáth KYS0502 406982 M -14 - 13.09.2019
Tomáš Legáth KYS09AA 416738 M -12 - 13.09.2019
Lea Legáthová RD - 13.09.2019
Radovan Marton KYS7802 1413340 M 35- - 13.09.2019
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -12 - 13.09.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 K3 - 13.09.2019
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 RD - 13.09.2019
Annamária Pavelová KYS80AA 7467746 K3 - 13.09.2019
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -14 - 13.09.2019
Katarína Pavelová 682684 RD - 13.09.2019
Bibiána Perátová KYS9752 416562 W 19- - 13.09.2019
Katarína Perátová KYS0251 416740 N - 13.09.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 - 13.09.2019
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 19- - 13.09.2019

Klub OB ATU Košice (42) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Antol TKE8504 1420728 M 19- - 12.09.2019
Helena Bobovčáková N - 13.09.2019
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 35- - 12.09.2019
Petronela Filipová TKE0352 8017124 W -18 - 12.09.2019
Gregor Halás TKE0902 2051419 M -10 - 12.09.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 - 12.09.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- - 12.09.2019
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 45- - 12.09.2019
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 45- - 12.09.2019
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 55- - 12.09.2019
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 19- - 12.09.2019
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 55- - 12.09.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M 19- - 13.09.2019
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 45- - 13.09.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- - 12.09.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 55- - 12.09.2019
Michal Marko TKE0901 416755 M -10 - 12.09.2019
Sofia Marko TKE1251 2051418 W -10 - 12.09.2019
Valéria Marko TKE7952 416598 W 35- - 12.09.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -14 - 12.09.2019
Samuel Mojžiš M -10 - 13.09.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 45- - 12.09.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 19- - 12.09.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M 19- - 12.09.2019
František Papuga TKE6302 2051410 M 45- - 12.09.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 45- - 12.09.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 55- - 12.09.2019
Igor Roháč TKE4301 307263 M 55- - 12.09.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -18 - 12.09.2019
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- - 12.09.2019
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 M 19- - 12.09.2019
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- - 12.09.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 19- - 12.09.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 45- - 12.09.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -18 - 12.09.2019
Šimon Timko TKE0801 2051445 M -12 - 12.09.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 19- - 12.09.2019
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- - 12.09.2019
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- - 12.09.2019
Michaela Velgosová TKE0151 8004600 W -18 - 12.09.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 - 12.09.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- - 12.09.2019

Klub OB Metropol Košice (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Almáši 03V02AA K3 - 12.09.2019
Pavol Almáši 03V02AB K3 - 12.09.2019
Mária Kováčová 03V67AA W 45- - 12.09.2019
Anton Onder 03V54AA 2051413 M 65- - 12.09.2019
Miriam Šebová W -14 - 12.09.2019
Sofia Sekaninová 03V04AA N - 12.09.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- - 11.09.2019
Jakub Kubica 416519 M 55- - 12.09.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 45- - 11.09.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 45- - 11.09.2019
Paulína Šoltésová 416711 W -10 - 11.09.2019

Ner 1 (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Réka Kovács K3 09.09.2019