Výsledky

Preteky: 6. kolo OR Východ

Etapa: 6. kolo OR Východ (14.09.2019)

Kategórie

RD         M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -10      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      K3         N         

RD 1.56 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Legáthová Lea 17:24
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 18:58 + 1:34
3 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 23:59 + 6:35
4 Pavelová Katarína 24:01 + 6:37
5 Krišanda Jakub 26:03 + 8:39
6 Timková Anna 30:38 + 13:14
7 Sabolová Sára 51:27 + 34:03
8 Sabolová Sofia 51:32 + 34:08

M -10 1.56 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 13:39
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 17:42 + 4:03
3 Mojžiš Samuel 19:23 + 5:44

M -12 2.10 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 36:44
2 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 38:08 + 1:24
3 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 38:22 + 1:38
Matyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak DNS

M -14 2.96 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 39:46
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 40:31 + 0:45
3 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 42:23 + 2:37
4 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 43:41 + 3:55

M -18 4.75 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 39:53
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 43:59 + 4:06

M 19- 6.14 km / 290 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 53:16
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 53:30 + 0:14
3 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 55:37 + 2:21
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 59:39 + 6:23
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 60:02 + 6:46
6 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 65:21 + 12:05
7 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 75:42 + 22:26
8 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 99:49 + 46:33
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak DISK
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DISK
Mušák Viktor DNF
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice DNS

M 35- 4.75 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 59:10

M 45- 3.74 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 37:40
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:43 + 5:03
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 48:30 + 10:50
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 51:23 + 13:43
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 54:04 + 16:24
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 57:17 + 19:37
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:35 + 25:55
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 69:12 + 31:32
9 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 82:58 + 45:18
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice DNS

M 55- 3.50 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 40:53
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 42:11 + 1:18
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 47:58 + 7:05
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 52:32 + 11:39
5 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 57:50 + 16:57
Kubica Juraj DISK
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice DISK

M 65- 2.96 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zentai Jozsef 41:09
2 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 43:05 + 1:56
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 61:35 + 20:26

W -10 1.56 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Šoltésová Paulína DNS

W -14 2.24 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 54:46
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak DISK
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DNS
Šebová Miriam DNS

W -18 3.74 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 55:15
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 66:55 + 11:40
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 68:13 + 12:58

W 19- 4.75 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 73:34
Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak DNS

W 35- 3.74 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 62:48
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 63:45 + 0:57

W 45- 3.50 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:46
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 47:49 + 4:03
3 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 55:03 + 11:17
4 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 76:32 + 32:46
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DNS
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DNS

W 55- 2.96 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 48:59
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 54:35 + 5:36
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 60:14 + 11:15
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 60:16 + 11:17

K3 2.24 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Fepelin Tibor 28:47
2 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 44:10 + 15:23
3 Králik Ladislav 46:30 + 17:43
4 Kovács Réka 48:17 + 19:30
5 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 53:20 + 24:33
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS

N 2.10 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 37:11
2 Bobovčáková Helena 44:47 + 7:36
3 Almašiová Viera 56:15 + 19:04
Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice DISK
Ugorčáková Kristína DNF
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak DNS