Výsledky

Preteky: Grand Slam 2019, 3.kolo OR Východ

Etapa: Grand Slam 2019, 3.kolo OR Východ - E1 (01.05.2019)

Kategórie

W -10 R    W -12      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      M -10      M -12      M -14      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      N          K3         Open S     Open L     Detská S  Detská L  Open DK   

W -10 R 1.30 km / 45 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Legáthová KYS Klub OB Kysak 15:34
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 15:54 + 0:20
3 Anina Timková TKE Klub OB ATU Košice 30:29 + 14:55
4 Tamara Birková 30:32 + 14:58

W -12 2.30 km / 50 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 30:22

W 19- 5.30 km / 105 m, 20 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 54:22
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 67:52 + 13:30
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 78:02 + 23:40

W 35- 4.30 km / 100 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 59:36
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 72:35 + 12:59

W 45- 3.30 km / 75 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:43
2 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 57:51 + 4:08
3 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 75:51 + 22:08
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 79:18 + 25:35
5 Mária Kováčová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 89:55 + 36:12
6 Marianna Gregová 99:03 + 45:20
7 Zlatica Masaryková TKE Klub OB ATU Košice 103:10 + 49:27
8 Miroslava Holéczyová TKE7352 Klub OB ATU Košice 138:26 + 84:43
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- 3.00 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:14
2 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 56:37 + 10:23
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 61:41 + 15:27

M -10 1.30 km / 45 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás TKE Klub OB ATU Košice 12:11
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 15:40 + 3:29
3 Samuel Mojžiš TKE Klub OB ATU Košice 15:46 + 3:35
4 David Ben Peretz TKE Klub OB ATU Košice 17:50 + 5:39
5 Šimon Timko TKE Klub OB ATU Košice 20:35 + 8:24

M -12 2.30 km / 50 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Legáth KYS Klub OB Kysak 25:23
2 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 32:17 + 6:54

M -14 3.00 km / 85 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 24:43
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 35:02 + 10:19
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 47:34 + 22:51

M 19- 6.00 km / 130 m, 22 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 42:18
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 42:53 + 0:35
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 47:00 + 4:42
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 50:40 + 8:22
5 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 63:53 + 21:35
6 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 68:37 + 26:19
7 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 74:57 + 32:39
8 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 80:40 + 38:22
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK

M 35- 5.30 km / 105 m, 20 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 60:50
2 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 79:41 + 18:51

M 45- 5.30 km / 105 m, 20 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 56:01
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 65:41 + 9:40
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:05 + 11:04
4 Marian Kazík RCP6601 RC&P TEAM Bratislava 68:06 + 12:05
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 77:04 + 21:03

M 55- 3.30 km / 75 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 46:00
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:05 + 1:05
3 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 54:15 + 8:15
4 Marián Samsely MKE ŠZTJ METROPOL Košice 114:21 + 68:21

M 65- 3.00 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 51:56

N 2.30 km / 50 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miriam Šebová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 30:52
2 Viera Almášiová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 39:58 + 9:06
3 Anna Macinská TKE Klub OB ATU Košice 55:35 + 24:43

K3 3.00 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 54:01
2 Hugo Holéczy 70:31 + 16:30
3 Ladislav Králik 74:28 + 20:27
4 Pavol Almáši MKE ŠZTJ METROPOL Košice 76:27 + 22:26
5 Martin Franko KYS Klub OB Kysak 77:23 + 23:22
6 Michal Almáši MKE ŠZTJ METROPOL Košice 85:00 + 30:59
7 Réka Kovács 92:19 + 38:18
8 Eva Nemkyová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 94:14 + 40:13
Róbert Halás DISK
Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak DISK

Open S 1.30 km / 45 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Híreš 29:35
2 Mikuláš Vojtko 50:28 + 20:53

Open L 2.30 km / 50 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Adamová TKE Klub OB ATU Košice 31:31
2 Katarína Kolesárová TKE Klub OB ATU Košice 58:39 + 27:08
3 Malvína Hadžegová TKE Klub OB ATU Košice 58:52 + 27:21

Detská S 1.30 km / 45 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Hájeková 21:23
2 Janka Ľochová 25:18 + 3:55
3 Martin Vojtko 28:12 + 6:49
4 Dorota Franková 29:38 + 8:15
5 Laura Giertlová 29:39 + 8:16
6 Alex Giertl 29:40 + 8:17
7 Zuzana Albertová 33:33 + 12:10
8 Ondrej Grega 47:36 + 26:13
9 Samuel Kšenič 47:37 + 26:14

Detská L 2.30 km / 50 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Varga 29:44
2 Benetka Varga 29:54 + 0:10

Open DK 1.30 km / 45 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Severín Hájek KYS Klub OB Kysak 21:25
2 Vladimír Kšenič 49:39 + 28:14