Prihlášky

Preteky: 4. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu (18.05.2019)

Počet prihlásených: 84

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 35-      M 45-      M 55-      W -12      W -14      W -18      W 45-      W 55-      M 65-      M -10      N          K          M 19-      W 19-      W 35-      DR        

M -12 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 14.05.2019
Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 416738 Áno 14.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 13.05.2019
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 13.05.2019

M -14 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 14.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 14.05.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 14.05.2019
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 45419 Áno 14.05.2019
Gabriel Legath KYS0502 Klub OB Kysak 406982 Áno 14.05.2019

M -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 14.05.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 14.05.2019
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 416731 Áno 14.05.2019

M 35- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 2032146 Áno 14.05.2019
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 14.05.2019
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 14.05.2019
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 13.05.2019
Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2136723 Áno 13.05.2019

M 45- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 14.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 14.05.2019
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 14.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 14.05.2019
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 232217 Áno 14.05.2019
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 14.05.2019
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 14.05.2019
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 14.05.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 14.05.2019

M 55- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno 14.05.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 14.05.2019
Pavol Kubica KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno 14.05.2019
Marian Kuzmiak 07T64AA Košice Áno 13.05.2019

W -12 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 13.05.2019
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 13.05.2019

W -14 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 14.05.2019

W -18 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 14.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 14.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 14.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 2051418 Áno 14.05.2019

W 45- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 14.05.2019
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 14.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 14.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 14.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 14.05.2019
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 15.05.2019
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 14.05.2019
Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019

W 55- (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 14.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 14.05.2019
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno 14.05.2019
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno 14.05.2019

M 65- (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
József   Zentai (HUN) HUFEZE SK-Pásztó 2072287 Áno 16.05.2019
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 362921 Áno 14.05.2019
Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 307437 Áno 14.05.2019

M -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gregor Halás Klub OB ATU Košice 362929 Áno 14.05.2019
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 307352 Áno 14.05.2019

N (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viera Almášiová Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Jakub Almáši Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Miriam Šebová Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Radoslav Medzihradský 03V73AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45805 Áno 13.05.2019

K (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Attila Miliczky Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Miroslava Dubová 03V88AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019
Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice Áno 14.05.2019

M 19- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 15.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 14.05.2019
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno 14.05.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 14.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 14.05.2019
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 14.05.2019
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 2051391 Áno 14.05.2019
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno 14.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 14.05.2019

W 19- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 8017116 Áno 14.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9999903 Áno 15.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 14.05.2019
Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 2020725 Áno 16.05.2019
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 416717 Áno 14.05.2019

W 35- (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 14.05.2019
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno 14.05.2019

DR (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 416755 Áno 14.05.2019
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 13.05.2019
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno 13.05.2019