Prihlášky podľa klubov

Preteky: 4. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu (18.05.2019)

Počet prihlásených: 84

Kluby

03V     07T     07Z     FBA     HBB     KYS     SSN     TKE    

(HUN) HUFEZE SK-Pásztó (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
József   Zentai 2072287 M 65- - 16.05.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 19- - 15.05.2019

Klub OB ATU Košice (44) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 35- - 14.05.2019
Ivana Ďurčová TKE9256 2020725 W 19- - 16.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 2051418 W -18 - 14.05.2019
Gregor Halás 362929 M -10 - 14.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 - 14.05.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- - 14.05.2019
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 45- - 14.05.2019
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 45- - 14.05.2019
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 55- - 14.05.2019
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 19- - 14.05.2019
Pavol Kiss TKE8503 2051391 M 19- - 14.05.2019
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 45- - 14.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- - 14.05.2019
Ivan Kuzevič TKE7803 2032146 M 35- - 14.05.2019
Peter Macinský TKE8603 2051377 M 19- - 14.05.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 55- - 14.05.2019
Michal Marko TKE0901 307352 M -10 - 14.05.2019
Sofia Marko TKE1251 416755 DR - 14.05.2019
Valéria Marko TKE7952 2051410 W 35- - 14.05.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -18 - 14.05.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 45- - 14.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 19- - 14.05.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -18 - 14.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 19- - 14.05.2019
František Papuga TKE6302 307290 M 45- - 14.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 19- - 15.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 45- - 14.05.2019
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 55- - 14.05.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 - 14.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- - 14.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- - 14.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 19- - 14.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- - 14.05.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 45- - 14.05.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -18 - 14.05.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 19- - 14.05.2019
Natália Tyszová TKE8851 8017116 W 19- - 14.05.2019
Dávid Ugray TKE9605 2051350 M 19- - 14.05.2019
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- - 14.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 - 14.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -18 - 14.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- - 14.05.2019
Eduard Weiszer TKE5301 362921 M 65- - 14.05.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 55- - 14.05.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- - 15.05.2019
Pavol Kubica 416519 M 55- - 14.05.2019

Klub OB Kysak (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 45419 M -14 - 14.05.2019
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- - 14.05.2019
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- - 14.05.2019
Dominika Franková KYS9553 416717 W 19- - 14.05.2019
Jana Franková KYS6651 1966817 W 45- - 14.05.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 45- - 14.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 19- - 14.05.2019
Gabriel Legath KYS0502 406982 M -14 - 14.05.2019
Tomáš Legáth KYS09AA 416738 M -12 - 14.05.2019
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -12 - 14.05.2019
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 W -14 - 14.05.2019
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 35- - 14.05.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 - 14.05.2019
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -18 - 14.05.2019

Klub OB Metropol Košice (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Almáši N - 14.05.2019
Michal Almáši 03V02AA K - 14.05.2019
Pavol Almáši 03V02AB K - 14.05.2019
Viera Almášiová N - 14.05.2019
Miroslava Dubová 03V88AA K - 14.05.2019
Mária Kováčová 03V67AA W 45- - 14.05.2019
Radoslav Medzihradský 03V73AA N - 14.05.2019
Attila Miliczky K - 14.05.2019
Eva Nemkyová 03V66AA W 45- - 14.05.2019
Anton Onder 03V54AA 307437 M 65- - 14.05.2019
Miriam Šebová N - 14.05.2019
Zuzana Špaldonová 03V56AA N - 14.05.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066962 W -12 - 13.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 - 13.05.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 35- - 13.05.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 DR - 13.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 - 13.05.2019
Matej Trenčan HBB1001 2066961 DR - 13.05.2019
Milan Trenčan HBB7906 2136723 M 35- - 13.05.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -12 - 13.05.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 45805 N - 13.05.2019

Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Kuzmiak 07T64AA M 55- - 13.05.2019