Výsledky

Preteky: 4. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu

Etapa: 4. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu - E1 (18.05.2019)

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 35-      M 45-      M 55-      W -12      W -14      W -18      W 45-      W 55-      M 65-      M -10      N          K          M 19-      W 19-      W 35-      DR        

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:51
2 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 33:48 + 1:57
3 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 41:11 + 9:20
4 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:16 + 23:25

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 45:57
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 48:56 + 2:59
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 70:18 + 24:21
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 71:26 + 25:29
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 78:00 + 32:03

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 49:00
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:12 + 3:12
3 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 101:47 + 52:47
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice DNS

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 56:40
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:30 + 4:50
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 63:47 + 7:07
4 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 70:30 + 13:50
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 107:18 + 50:38

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 41:21
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 46:04 + 4:43
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 51:11 + 9:50
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 58:59 + 17:38
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 59:54 + 18:33
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 66:38 + 25:17
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 67:08 + 25:47
8 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 67:22 + 26:01
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 71:06 + 29:45
10 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 82:01 + 40:40

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 49:55
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:58 + 4:03
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 55:01 + 5:06
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 56:05 + 6:10
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 70:09 + 20:14
6 Pavol Kubica SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:30 + 27:35
Jozsef Zentai DNS
Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice DNS

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:06
2 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:18 + 29:12

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 64:51

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 59:48
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 84:09 + 24:21
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 90:03 + 30:15

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 56:41
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 59:22 + 2:41
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 62:40 + 5:59
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 77:58 + 21:17
5 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 96:14 + 39:33
6 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 99:05 + 42:24
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 131:16 + 74:35
8 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 141:33 + 84:52

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 44:41
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 51:21 + 6:40
3 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 57:25 + 12:44

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozsef Zentai 43:10
2 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 53:25 + 10:15
3 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 57:46 + 14:36

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás 47:32

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:51
2 Radoslav Medzihradský 03V73AA Klub OB Metropol Košice 39:27 + 4:36
3 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 42:10 + 7:19
4 Jakub Almáši 44:14 + 9:23
5 Miriam Šebová 45:15 + 10:24
6 Viera Almášiová 57:33 + 22:42

K

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominik Ďurčo 52:27
2 Miroslava Dubová 03V88AA Klub OB Metropol Košice 97:13 + 44:46
3 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 119:26 + 66:59

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 61:01
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:03 + 2:02
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 66:31 + 5:30
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 71:56 + 10:55
5 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 72:26 + 11:25
6 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 80:54 + 19:53
7 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 85:54 + 24:53
8 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 93:09 + 32:08
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 104:39 + 43:38
10 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 107:45 + 46:44
11 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 151:56 + 90:55

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 67:05
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 71:01 + 3:56
3 Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 83:17 + 16:12
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 85:29 + 18:24
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 90:16 + 23:11

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 72:06
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 143:00 + 70:54

DR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:28
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:34 + 0:06
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 38:52 + 6:24
4 Gregor Halás DNS