Výsledky

Preteky: 7.kolo OR Východ

Etapa: 7.kolo OR Východ - E1 (15.09.2019)

Kategórie

M -10      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -10      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      DR         K4         N         

M -10 1.10 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mojžiš Samuel 11:43
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 17:27 + 5:44
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 18:41 + 6:58
4 Laškody Tomáš 37:16 + 25:33

M -14 3.50 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 38:17
2 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 41:35 + 3:18
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 45:32 + 7:15
Holman Ján DISK

M -18 5.60 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 46:43
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:59 + 2:16

M 19- 6.90 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 47:47
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 49:28 + 1:41
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 49:40 + 1:53
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 51:54 + 4:07
5 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 53:20 + 5:33
6 Janovec Jozef 58:46 + 10:59
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 60:13 + 12:26
8 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 74:14 + 26:27
9 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 79:54 + 32:07
10 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 101:04 + 53:17
11 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 122:49 + 75:02
Nitkulinec Štefan TKE8904 Klub OB ATU Košice DISK

M 35- 5.60 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 51:39
2 Králik Ladislav 112:21 + 60:42
Knap Róbert DNF

M 45- 5.20 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 43:56
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 49:17 + 5:21
3 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 51:09 + 7:13
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 56:20 + 12:24
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 56:52 + 12:56
6 František Šoltés SSN9801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:45 + 15:49
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:24 + 19:28
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 68:52 + 24:56
9 Martin Franko KYS74AA Klub OB Kysak 120:04 + 76:08

M 55- 4.50 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 45:22
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:18 + 1:56
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 51:36 + 6:14
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 56:40 + 11:18
Kubica Juraj DISK
M.S. Matúš Porubčan KYS89AA Klub OB Kysak 35:00

M 65- 3.20 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 43:56
2 Zentai József 44:16 + 0:20
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 51:07 + 7:11

W -10 1.10 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šoltésová Pavlína 35:20
2 Sabolová Sára 85:14 + 49:54

W -12 1.50 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 0:00

W -14 3.20 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Šebová Miriam 0:00

W -18 4.50 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 48:56
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 58:46 + 9:50

W 19- 5.60 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 54:50
2 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 62:42 + 7:52
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 86:42 + 31:52
M.S. Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 0:00
M.S. Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 0:00

W 35- 5.20 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 66:41
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 70:49 + 4:08

W 45- 4.50 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:12
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 61:10 + 11:58
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:17 + 15:05
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 75:58 + 26:46
5 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 82:40 + 33:28
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 109:36 + 60:24
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 164:29 + 115:17

W 55- 3.50 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 66:53
2 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 68:13 + 1:20
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 85:23 + 18:30

DR 1.10 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 15:08
2 Holmanová Anna 20:48 + 5:40
3 Birková Tamara 32:41 + 17:33
4 Sabolová Mária 51:43 + 36:35
5 Sabolová Sofia 51:45 + 36:37

K4 3.20 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 34:12
2 Kovács Réka 35:34 + 1:22
3 Almáši Pavol 41:56 + 7:44
4 Fedelin Tibor 114:58 + 80:46
5 Macinská Anna 137:39 + 103:27
M.S. Almáši Michal 0:00

N 2.00 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 63:53
2 Ugorčáková Kristína 65:57 + 2:04
3 Ferencová Tereza 85:22 + 21:29
4 Ferenczová Jana 87:11 + 23:18
5 Holmanova Jana 88:37 + 24:44
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak DNF
M.S. Kušnírová Ingrid 0:00