Prihlášky podľa klubov

Preteky: Oblastný rebríček STRED (22.09.2019)

Počet prihlásených: 31

Kluby

01V     EBB     FBA     HBB     SPE     TBB     TKE     VIA     VZA     ZMT    

Continental Sportclub Zvolen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Turanský 01V72AA M 45- 20.09.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 - 20.09.2019

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 20.09.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 19- - 19.09.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 - 20.09.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 - 19.09.2019
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -10 - 19.09.2019
Dušan Snopko EBB7001 435210 M 45- - 20.09.2019

Klub OB Martin (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 19- - 19.09.2019

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 8071313 W 19- - 19.09.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 45- - 19.09.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 19- - 19.09.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 19- - 19.09.2019

Viatoris (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 19- - 19.09.2019
Pavol Hreus VIA8501 7206546 M 19- - 18.09.2019
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 35- - 18.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -14 - 18.09.2019
Štefan Čief M 35- - 20.09.2019
Ema Michačová HBB0551 2066969 W -14 - 18.09.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 M -10 R - 18.09.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 - 18.09.2019
Ján Šebo HBB7801 2066962 M 35- - 18.09.2019
Samuel Šebo HBB0702 2066961 M -14 - 18.09.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 35- - 18.09.2019
Štefan Šurgan HBB7905 8680573 M 19- - 20.09.2019
Matej Trenčan HBB1001 M -10 R - 20.09.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -14 - 20.09.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M 19- - 18.09.2019
Dana Pompurová TBB71AA 416705 Open - 18.09.2019
Kamila Pompurová TBB0551 W -14 - 18.09.2019

Klub OB Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 19- - 16.09.2019