Prihlášky podľa klubov

Preteky: TATRY SKI ORIENTEERING - SRJ middle (16.02.2020)

Počet prihlásených: 28

Kluby

01C     02U     10T     13Z     14C     EBB     KYS     TKE     VBA     VZA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Krasznai Orsolya 2121342 W 55- A - 12.02.2020

(HUN) Egri Testedzo Club (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
LAJSZNER Attila 416614 W 45- A - 11.02.2020

(CZE) TJ Turnov (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Štefan Šurgan 8680573 M 21- A - 11.02.2020

(HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jankó Tamás 8300958 M 35- A - 10.02.2020

Klub OB ATU Košice (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 55- A - 09.02.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A - 09.02.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A - 09.02.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- A - 09.02.2020

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 21- A - 11.02.2020
Viktória Herdová EBB7852 406947 W 21- A - 11.02.2020
Katarína Hlaváčiková EBB6152 416804 W 55- A - 11.02.2020
Dáša Mihálová EBB6151 416803 W 55- A - 11.02.2020
Erika Nemcová EBB8752 416753 W 21- A - 07.02.2020
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A - 07.02.2020
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- A - 11.02.2020

Klub OB Kysak (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- A - 08.02.2020
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- A - 08.02.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A - 08.02.2020
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 45- A - 08.02.2020
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -17 A - 08.02.2020
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- A - 08.02.2020

ŠK VAZKA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- A - 07.02.2020
Oliver Lago VBA0301 307360 M -17 A - 07.02.2020

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Král VZA9601 406986 M 21- A - 11.02.2020
Jozef Král VZA6801 8627 M 35- A - 11.02.2020
Miriam Králová VZA6951 8625 W 21- A - 11.02.2020
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -17 A - 05.02.2020

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- A - 02.02.2020