Prihlášky

Preteky: TATRY SKI ORIENTEERING - SRJ middle (16.02.2020)

Počet prihlásených: 28

Kategórie

M -14 A    M -17 A    M 35- A    M 45- A    W 45- A    M 55- A    W 55- A    M 21- A    W 21- A   

M -14 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 09.02.2020

M -17 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 08.02.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 07.02.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 05.02.2020

M 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 8300958 Áno 10.02.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 07.02.2020
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 11.02.2020

M 45- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 08.02.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 02.02.2020

W 45- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
LAJSZNER Attila (HUN) Egri Testedzo Club 416614 Áno 11.02.2020

M 55- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 09.02.2020
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 09.02.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 09.02.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 07.02.2020
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 11.02.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 08.02.2020

W 55- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Krasznai Orsolya Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2121342 Áno 12.02.2020
Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416803 Áno 11.02.2020
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416804 Áno 11.02.2020

M 21- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Šurgan (CZE) TJ Turnov 8680573 Áno 11.02.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 08.02.2020
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 08.02.2020
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 08.02.2020
Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 406986 Áno 11.02.2020

W 21- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406947 Áno 11.02.2020
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 07.02.2020
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 11.02.2020
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 8625 Áno 11.02.2020