Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jarný elixír (01.03.2020)

Počet prihlásených: 163

Kluby

01C     01L     01M     02L     02P     04A     12X     13P     BBA     FBA     HBB     PEZ     SKS     SPE     TNR     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB Open - 11.02.2020
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 23.02.2020
Boris Gunovsky 01C77AE N - 22.02.2020
Michal Hönsch 01C78AE N - 19.02.2020
Jurčík Juraj N - 23.02.2020
Juraj Jurčík 01C47AB 2109753 N - 23.02.2020
Lukáš Jurčík 01C13AA N - 23.02.2020
Katarína Jurčíková 01C05AB N - 23.02.2020
Saska Lacova 01C14AD RD - 23.02.2020
Zuzana Lacova 01C83AC N - 23.02.2020
Martin Orsag 01C90AC 2111300 M 19- - 21.02.2020
Federico Sensi 01C76AC Open - 23.02.2020
Sara SENSI 01C07AF W -14 - 23.02.2020
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 20.02.2020
René Vrábeľ 01C77AA 2419913 Open - 19.02.2020

ATU Kosice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Iveta Putnovská 01L56AA 307387 W 55- - 22.02.2020

Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Oravec 01M55AA 219143 M 55- - 22.02.2020

(AUT) OJE Wappler (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sonja Ecke-Wihan 02L68AA 2078972 W 40- - 22.02.2020
Alexander Srb 02L73AB 8030573 M 40- - 22.02.2020
Helga Tezarek 02L73AA 8080473 W 40- - 22.02.2020

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 55- - 20.02.2020

GAMČA (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Pálková 04A07AA W -14 - 23.02.2020

NOK- Narnijský orientačný krúžok (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Uršula Čaputová 12X12AA 2300219 RD - 23.02.2020
Andrejko Dolnak 12X20AB 2300260 RD - 23.02.2020
Jan Dolnak 12X20AA 2300263 M -12 - 23.02.2020
Sandra Dolnáková 2300250 N - 23.02.2020
Ivanko Križan 2300267 M -12 - 23.02.2020

Slovenská triatlonová akadémia (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Poláková 13P95AA 2133072 Open - 16.02.2020
Simon Brunovský 13P93AA 2136715 M 19- - 18.02.2020

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Jonáš BBA9601 8667535 M 19- - 21.02.2020
Ella Mária Petrincová BBA17AA RD - 21.02.2020
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 19- - 21.02.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 12.02.2020
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M -10 - 12.02.2020
Barbora Kocúrová FBA1251 2067242 RD - 12.02.2020
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 12.02.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 - 12.02.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 - 12.02.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 22.02.2020
Alan Sýkora FBA1202 2133067 M -10 - 12.02.2020
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 - 12.02.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 40- - 15.02.2020

Klub OB AŠK Pezinok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 55- - 22.02.2020
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 23.02.2020
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19- - 23.02.2020
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 23.02.2020

Športový klub Sandberg (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Antal SKS0505 2079537 Open - 22.02.2020
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 22.02.2020
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- - 23.02.2020
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 - 22.02.2020
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 - 22.02.2020
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 22.02.2020
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 22.02.2020
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 22.02.2020
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 22.02.2020
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -18 - 22.02.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 22.02.2020
Viktória Kostercová SKS0251 8099144 W 19- - 22.02.2020
Vlasta Kostercová SKS71AA 2118102 W 40- - 22.02.2020
Milo Kosterec SKS69AA 2114239 M 40- - 22.02.2020
Radoslav Kováč SKS7701 2114240 M 40- - 23.02.2020
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -14 - 23.02.2020
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 40- - 22.02.2020
Matej Kukurugya SKS0103 8099132 M 19- - 22.02.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M 19- - 22.02.2020
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 22.02.2020
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -12 - 22.02.2020
Zuzana Máčajová SKS1551 2114247 RD - 22.02.2020
Ján Mazák SKS84AB 8518352 M 19- - 22.02.2020
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 23.02.2020
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 23.02.2020
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 23.02.2020
Michaela Patassiová SKS0252 8670509 W -18 - 22.02.2020
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 22.02.2020
Lenka Slaná SKS17AD 2128442 W 19- - 22.02.2020
Marek Urban SKS7401 8112335 M 19- - 22.02.2020
Matej Urban SKS0102 8112337 M 19- - 22.02.2020
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 - 22.02.2020
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 22.02.2020
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 22.02.2020
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 22.02.2020
Peter Vorlíček SKS7501 8112302 M 40- - 22.02.2020
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 40- - 22.02.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -12 - 22.02.2020
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 22.02.2020
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 22.02.2020

Klub OB Sokol Pezinok (62) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zuzana Belesova Open - 23.02.2020
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 23.02.2020
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 - 23.02.2020
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 M 40- - 23.02.2020
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 23.02.2020
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 23.02.2020
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 23.02.2020
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M 19- - 23.02.2020
Marek Dolný SPE0407 2111076 M 19- - 22.02.2020
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -16 - 22.02.2020
Adam Eiben SPE0807 416532 M -12 - 22.02.2020
Klára Fedorová SPE0455 W -18 - 23.02.2020
Adrián Ferianc 2141135 RD - 23.02.2020
Lenka Feriancová 2141131 W -10 - 23.02.2020
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -18 - 17.02.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 17.02.2020
Timotej Guňovský SPE0808 2111073 M -12 - 22.02.2020
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -12 - 22.02.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -16 - 23.02.2020
Juraj Hönsch SPE0809 2111071 M -12 - 20.02.2020
Ondrej Hönsch SPE1102 2111072 M -10 - 20.02.2020
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -16 - 22.02.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 23.02.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 19- - 22.02.2020
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 M 40- - 22.02.2020
Matej Jendek SPE0810 2111075 M -12 - 22.02.2020
Ondrej Jendek SPE0704 2111074 M -14 - 22.02.2020
Viktor Ježík SPE1202 1407843 RD - 17.02.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 - 17.02.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 17.02.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 17.02.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 435207 M -14 - 20.02.2020
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 23.02.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 23.02.2020
Richard Križan SPE0503 2111078 M -16 - 22.02.2020
Stanislava Križanová SPE0655 2111077 W -14 - 22.02.2020
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 23.02.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M 19- - 23.02.2020
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -14 - 23.02.2020
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open - 23.02.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 23.02.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- - 23.02.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 - 23.02.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- - 23.02.2020
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 23.02.2020
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 23.02.2020
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 20.02.2020
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 40- - 20.02.2020
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55- - 20.02.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 23.02.2020
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 19- - 23.02.2020
Marián Šipoš SPE7102 7070726 M 40- - 23.02.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 - 23.02.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M 19- - 23.02.2020
Hana Šipošová SPE0951 8025004 W -12 - 23.02.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 - 23.02.2020
Veronika Šipošová 2120012 RD - 23.02.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 40- - 23.02.2020
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 23.02.2020
Lucia Syrová SPE1052 1407857 W -10 - 20.02.2020
Ivan Syrový SPE8101 1407852 Open - 20.02.2020
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -14 - 23.02.2020

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 - 23.02.2020
Július Porubský TNR7301 7210405 M 19- - 23.02.2020
Daniel Skladaný 338397 Open - 23.02.2020
Michal Skladaný 406967 Open - 23.02.2020

ŠK VAZKA Bratislava (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 22.02.2020
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 22.02.2020
Veronika Koľveková VBA9351 307435 Open - 23.02.2020
Oliver Lago VBA0301 307360 M -18 - 22.02.2020
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 40- - 23.02.2020
Adam Navrátil VBA9901 416125 Open - 22.02.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 8660461 M 40- - 22.02.2020
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -18 - 22.02.2020
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 22.02.2020
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 23.02.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 40- - 22.02.2020