Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Východ, Klatovianka

Etapa: Oblastný rebríček Východ, Klatovianka - E1 (06.06.2020)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -18 A    M 35- A    M 45- A    M 55- A    W -12 A    W -14 A    W -18 A    W 35- A    W 45- A    W 55- A    M 65- A    M -10 C    N          K3         M 19-      W 19-      RD        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 38:57
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 51:47 + 12:50
3 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 84:04 + 45:07
Ondovčík Danko DNS
Pavela Ľudovít ml. DNS

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 27:23
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 29:05 + 1:42
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 56:04 + 28:41

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 91:28

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 52:44
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 75:29 + 22:45
Ondovčík Tomáš DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:05
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 41:05 + 1:00
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 43:49 + 3:44
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 53:54 + 13:49
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 54:13 + 14:08
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:42 + 14:37
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 58:14 + 18:09
8 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 59:28 + 19:23
9 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 103:26 + 63:21
Barč Martin DNS
Šoltés František DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:34
2 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 66:56 + 13:22

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Barillová Paulína DNS

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Pavelová Júlia DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 48:44
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 57:11 + 8:27
Ondovčíková Evka DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 56:10
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 68:48 + 12:38
3 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 140:13 + 84:03
Ondovčíková Danka DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 50:49
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 69:13 + 18:24
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 73:44 + 22:55
4 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 73:57 + 23:08
5 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 105:01 + 54:12
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 136:18 + 85:29
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DISK
Barillová Alena DNS
Franková Jana DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 37:17
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 57:59 + 20:42
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 60:11 + 22:54

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kubica Juraj 44:01
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 45:48 + 1:47
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 46:47 + 2:46
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 47:29 + 3:28

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 21:25

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 38:44
2 Babovčáková Hela 61:32 + 22:48
3 Breiner Michal 67:11 + 28:27
4 Schäfer Denis 89:25 + 50:41

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Králik Ladislav 35:22
2 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 40:12 + 4:50
3 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 45:25 + 10:03
4 Farkaš Ladislav 47:11 + 11:49
5 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 51:57 + 16:35
6 Steiner Zdeno 58:27 + 23:05
7 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 62:28 + 27:06
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak DNS

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 45:42
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 46:45 + 1:03
3 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 47:33 + 1:51
4 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 48:13 + 2:31
5 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 59:28 + 13:46
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 61:42 + 16:00
7 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 64:24 + 18:42
8 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 65:24 + 19:42
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 66:06 + 20:24
10 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 82:31 + 36:49
11 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 89:01 + 43:19
12 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 102:16 + 56:34
13 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 105:58 + 60:16

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:11
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 45:13 + 2:02
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 51:48 + 8:37
4 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:03 + 13:52
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 57:11 + 14:00
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 64:24 + 21:13
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 77:42 + 34:31

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 18:32
2 Dindoš Filip 24:34 + 6:02
3 Dindoš Martin 24:36 + 6:04
4 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 38:37 + 20:05
Pavelová Katarína DNS