Prihlášky podľa klubov

Preteky: 3. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu (20.06.2020)

Počet prihlásených: 90

Kluby

01C     02U     03V     BBA     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     RBK     SPE     SSN     TBB     TKE     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tibor Fedelin 2056153 M 35- C - 16.06.2020
Daniel Fehervari SDS HUN M 19- C - 17.06.2020
Juraj Kubica 55 M PP 416519 M 65- C - 16.06.2020
Jozsef Zentai 2072287 M 65- C - 16.06.2020

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- C - 16.06.2020

Klub OB Metropol Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Anton Onder 03V54AA 2051413 M 65- C - 18.06.2020
Laura Vaicová 416528 N - 18.06.2020

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- C - 16.06.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- C - 16.06.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 K3 - 15.06.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 K3 - 15.06.2020
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 35- C - 16.06.2020
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -12 C - 16.06.2020
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -18 C - 16.06.2020
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- C - 15.06.2020
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 45- C - 17.06.2020

Klub OB Kysak (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 C - 17.06.2020
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- C - 17.06.2020
Dávid Franko KYS9301 515103 M 19- C - 18.06.2020
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 19- C - 19.06.2020
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- C - 18.06.2020
Jana Franková KYS6651 1966817 W 45- C - 18.06.2020
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 45- C - 17.06.2020
Mátyás Hujduš KYS0802 416766 M -12 C - 17.06.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 45- C - 17.06.2020
Miroslav Kollár KYS8801 515190 M 19- C - 17.06.2020
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 K3 - 17.06.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -12 C - 17.06.2020
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 45- C - 17.06.2020
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -18 C - 17.06.2020
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 19- C - 17.06.2020
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 19- C - 17.06.2020

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19- C - 13.06.2020

TJ Rapid Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 19- C - 13.06.2020
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 C - 13.06.2020

Klub orientačných športov Ružomberok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Šimon Sohler RBK1401 418913 DR - 15.06.2020
Valter Sohler RBK7701 2148074 M 35- C - 15.06.2020
Mária Sohlerová RBK1551 2031334 DR - 15.06.2020

Klub OB Sokol Pezinok (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktor Ježík SPE1202 1407843 DR - 17.06.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- C - 18.06.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 C - 17.06.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 C - 18.06.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 35- C - 18.06.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M 19- C - 17.06.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -12 C - 05.06.2020

ŠK Terezka Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M 19- C - 17.06.2020

Klub OB ATU Košice (43) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 2051445 W 45- C - 17.06.2020
Helena Bobovčáková 307259 N - 17.06.2020
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W 19- C - 17.06.2020
Gregor Halás TKE0902 2032195 M -12 C - 17.06.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 C - 17.06.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- C - 17.06.2020
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 45- C - 17.06.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 45- C - 17.06.2020
Michal Krajčík TKE8704 533306 M 19- C - 17.06.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 19- C - 17.06.2020
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 55- C - 17.06.2020
Michal Kurák TKE0101 2051399 M 19- C - 17.06.2020
Milan Kurák TKE6801 2051311 M 45- C - 17.06.2020
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- C - 17.06.2020
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 19- C - 17.06.2020
Peter Macinský TKE8603 307377 M 19- C - 17.06.2020
Angela Maľarová TKE5752 307388 W 55- C - 17.06.2020
Michal Marko TKE0901 2051309 M -12 C - 17.06.2020
Sofia Marko TKE1251 2051312 DR - 17.06.2020
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- C - 17.06.2020
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 45- C - 17.06.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M 19- C - 18.06.2020
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 19- C - 18.06.2020
Hana Oľhavová TKE9157 362930 W 19- C - 18.06.2020
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 45- C - 17.06.2020
Martin Polyácsko TKE0102 2051303 M 19- C - 17.06.2020
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 55- C - 17.06.2020
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 C - 17.06.2020
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- C - 17.06.2020
Martin Roháč TKE0301 8017132 M 19- C - 17.06.2020
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- C - 17.06.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 2051307 W -18 C - 17.06.2020
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 19- C - 17.06.2020
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- C - 17.06.2020
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 19- C - 17.06.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 45- C - 17.06.2020
Adam Tysz TKE8703 8017131 M 19- C - 17.06.2020
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 2051335 N - 17.06.2020
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- C - 17.06.2020
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W 19- C - 17.06.2020
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 K3 - 17.06.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 19- C - 17.06.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 55- C - 17.06.2020

ŠK VAZKA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Štefan Šurgan VBA7904 8680573 M 19- C - 18.06.2020