Prihlášky

Preteky: 3. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu (20.06.2020)

Počet prihlásených: 90

Kategórie

M -12 C    M -14 C    M -18 C    M 19- C    M 35- C    M 45- C    M 55- C    M 65- C    W -12 C    W -18 C    W 19- C    W 35- C    W 45- C    W 55- C    DR         N          K3        

M -12 C (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 17.06.2020
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 2032195 Áno 17.06.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 18.06.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 17.06.2020
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno 17.06.2020
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 16.06.2020

M -14 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 17.06.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 17.06.2020
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 17.06.2020

M -18 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 17.06.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 13.06.2020

M 19- C (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 18.06.2020
Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 7201826 Áno 18.06.2020
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 17.06.2020
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 533306 Áno 17.06.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 17.06.2020
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 17.06.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 18.06.2020
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 17.06.2020
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 17.06.2020
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 307377 Áno 17.06.2020
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051303 Áno 17.06.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 17.06.2020
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 19.06.2020
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 17.06.2020
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 17.06.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 18.06.2020
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 17.06.2020
Daniel Fehervari SDS HUN Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.06.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 16.06.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 16.06.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 13.06.2020
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 13.06.2020

M 35- C (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 17.06.2020
Tibor Fedelin Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2056153 Áno 16.06.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 16.06.2020
Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 2148074 Áno 15.06.2020

M 45- C (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 17.06.2020
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 17.06.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 17.06.2020
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051311 Áno 17.06.2020
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 17.06.2020
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 18.06.2020
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 17.06.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 17.06.2020
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno 17.06.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 16.06.2020

M 55- C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 17.06.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 17.06.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 17.06.2020

M 65- C (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 2051413 Áno 18.06.2020
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 17.06.2020
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 17.06.2020
Jozsef Zentai Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2072287 Áno 16.06.2020
Juraj Kubica 55 M PP Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416519 Áno 16.06.2020

W -12 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 05.06.2020

W -18 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 2051307 Áno 17.06.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 17.06.2020
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 16.06.2020

W 19- C (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno 17.06.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 17.06.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 17.06.2020
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 17.06.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 17.06.2020
Hana Oľhavová TKE9157 Klub OB ATU Košice 362930 Áno 18.06.2020
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 17.06.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 15.06.2020

W 35- C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 17.06.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 18.06.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 18.06.2020

W 45- C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 17.06.2020
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 17.06.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 17.06.2020
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 17.06.2020
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 17.06.2020
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 18.06.2020
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 17.06.2020

W 55- C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 17.06.2020
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno 17.06.2020

DR (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 17.06.2020
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 17.06.2020
Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 418913 Áno 15.06.2020
Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 2031334 Áno 15.06.2020

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Laura Vaicová Klub OB Metropol Košice 416528 Áno 18.06.2020
Helena Bobovčáková Klub OB ATU Košice 307259 Áno 17.06.2020
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 17.06.2020

K3 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 17.06.2020
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 17.06.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 15.06.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 15.06.2020