Výsledky

Preteky: Verejné preteky v OB - Scorelauf - Vyčistime si NAŠE MESTO

Etapa: Scorelauf - Vyčistime si NAŠE MESTO (22.08.2020)

Kategórie

T1         T2         T3        

T1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 46:43
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 52:09 + 5:26
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 53:46 + 7:03
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:48 + 17:05
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 69:49 + 23:06
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 70:29 + 23:46
7 Jakub Šimek 77:34 + 30:51
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Ondovčík DISK

T2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 43:16
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 3:24
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 47:10 + 3:54
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 49:42 + 6:26
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 51:46 + 8:30
6 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 54:09 + 10:53
7 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 55:35 + 12:19
8 Adel Čermáková 58:26 + 15:10
9 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 63:36 + 20:20
10 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 64:09 + 20:53
11 Maťa Dorozlová 67:52 + 24:36
12 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 73:00 + 29:44
13 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 81:30 + 38:14
14 Vlado Piják 92:26 + 49:10
15 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 93:06 + 49:50
16 Jozef Dorozlo 95:01 + 51:45
17 Mária Rašková 107:28 + 64:12
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok DISK

T3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 31:14
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 3:00
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 37:15 + 6:01
4 lado Bobovský 10122 38:51 + 7:37
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 39:43 + 8:29
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 41:36 + 10:22
7 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 41:46 + 10:32
8 Braňo Šebo 42:47 + 11:33
9 Matej Kopčík 45:02 + 13:48
10 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 46:02 + 14:48
11 Hanka a Miško Šipošovci 10090 48:17 + 17:03
12 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 52:24 + 21:10
13 Lýdia a Roman Dorozlovci 57:18 + 26:04
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok DISK