Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: CESOM INOV8 Cup
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: CESOM INOV8 Cup
Etapa: CESOM INOV8 Cup - E1 (04.09.2021)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Natália Ježíková
W 18 A
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
34:42
1
Jaroslav Piják
M 60 A
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
36:51
1
Zuzana Kováčová
W 20 A
SPE0256
Klub OB Sokol Pezinok
34:34
1
Viktor Ježík
M 10 C
SPE1202
Klub OB Sokol Pezinok
18:30
1
Katarína Fedorová
W 40 A
SPE7451
Klub OB Sokol Pezinok
34:33
1
Lenka Jablonovská
W 21 B
SPE9063
Klub OB Sokol Pezinok
43:24
1
Filip Jančík
M 16 A
SPE0604
Klub OB Sokol Pezinok
27:42
2
Jakub Dolný
MWR
SPE1204
Klub OB Sokol Pezinok
11:37
2
Soňa Kavecká
W 70 A
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
58:59
2
Ivan Oravec
M 65 A
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
42:14
2
Daniel Szabó
M 12 A
SPE1001
Klub OB Sokol Pezinok
20:19
2
Šimon Šipoš
M 18 A
SPE0406
Klub OB Sokol Pezinok
40:45
2
Dávid Cisár
M 14 A
SPE0708
Klub OB Sokol Pezinok
27:14
3
Ľubomíra Ježíková
W 35 A
SPE8351
Klub OB Sokol Pezinok
53:11
3
Barbora Pijáková
W 21 E
SPE9451
Klub OB Sokol Pezinok
51:26
3
Marta Brzová
W 65 A
SPE5351
Klub OB Sokol Pezinok
60:43
3
Lucia Syrová
W 12 A
SPE1052
Klub OB Sokol Pezinok
24:18
3
Jozef Fedor
M 60 A
SPE5701
Klub OB Sokol Pezinok
43:03
3
Michal Dolný
M 14 A
SPE0706
Klub OB Sokol Pezinok
27:47
3
Darina Poláčková
W 60 A
SPE5852
Klub OB Sokol Pezinok
58:38
3
Marian Spišiak
M 45 A
SPE7601
Klub OB Sokol Pezinok
43:10
3
Marie Fraňová
W 70 A
SPE5051
Klub OB Sokol Pezinok
73:54
4
Miloš Paulo
K3
SPE6301
Klub OB Sokol Pezinok
54:04
4
Matúš Šimo
M 21 B
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
50:46
4
Daniela Ondovčíková
W 40 A
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
49:18
4
Hana Šipošová
W 14 A
SPE0951
Klub OB Sokol Pezinok
35:25
4
Radoslav Kuník
M 20 A
SPE0103
Klub OB Sokol Pezinok
63:58
4
Matej Balogh
M 14 A
SPE0710
Klub OB Sokol Pezinok
28:36
4
Andrej Havlík
M 12 A
SPE0901
Klub OB Sokol Pezinok
20:51
5
Eva Ondovčíková
W 18 A
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
43:25
5
Eli Valach
M 14 A
SPE0703
Klub OB Sokol Pezinok
34:32
5
Adam Havlík
M 20 A
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
64:40
6
Tomáš Jančík
M 45 A
SPE7603
Klub OB Sokol Pezinok
46:58
6
Zuzana Miklošová
K3
SPE7652
Klub OB Sokol Pezinok
64:47
6
Klára Fedorová
W 18 A
SPE0455
Klub OB Sokol Pezinok
47:01
6
Gabriela Ježíková
W 16 A
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
32:37
6
Khrystyna Myhovych
W 20 A
SPE0255
Klub OB Sokol Pezinok
52:34
7
Marek Dolný
M 18 A
SPE0407
Klub OB Sokol Pezinok
47:53
7
Adela Marková
W 14 A
SPE0755
Klub OB Sokol Pezinok
45:08
7
Michal Tomašovič
K3
SPE8902
Klub OB Sokol Pezinok
67:41
7
Matúš Mikloš
M 14 A
SPE0702
Klub OB Sokol Pezinok
39:24
7
Veronika Bobovská
W 12 A
SPE1051
Klub OB Sokol Pezinok
35:48
7
Samuel Hostačný
M 16 A
SPE0501
Klub OB Sokol Pezinok
73:18
7
Monika Babiaková
N
SPE80AA
Klub OB Sokol Pezinok
71:25
7
Lucia Šipošová
W 16 A
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
32:43
8
Ema Havlíková
W 18 A
SPE0451
Klub OB Sokol Pezinok
53:15
8
Lenka Jančíková
K3
SPE7751
Klub OB Sokol Pezinok
70:03
8
Lucia Ondovčíková
W 21 E
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
93:50
8
Nicholas Ditri
M 18 A
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
48:42
8
Dominic Ditri
M 21 B
SPE0002
Klub OB Sokol Pezinok
56:26
8
Pavol Poláček
M 65 A
SPE5501
Klub OB Sokol Pezinok
67:47
9
Nela Bobovská
MWR
SPE1351
Klub OB Sokol Pezinok
21:43
9
Zuzana Šipošová
W 45 A
SPE7351
Klub OB Sokol Pezinok
68:46
9
Iveta Bobovská
W 40 A
SPE8051
Klub OB Sokol Pezinok
77:36
9
Martina Dorozlová
W 18 A
SPE0456
Klub OB Sokol Pezinok
59:10
9
Alžbeta Baloghová
W 16 A
SPE0556
Klub OB Sokol Pezinok
49:21
9
Milan Beleš
M 55 A
SPE5901
Klub OB Sokol Pezinok
74:29
10
Ivan Syrový
M 40 A
SPE8101
Klub OB Sokol Pezinok
74:30
11
Barbora Zelníková
W 18 A
SPE0457
Klub OB Sokol Pezinok
63:35
12
Lenka Paulová
K3
SPE8852
Klub OB Sokol Pezinok
77:34
12
Andrej Mikloš
M 45 A
SPE7503
Klub OB Sokol Pezinok
58:27
13
Daniel Ondovčík
M 14 A
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
52:16
14
Ingrid Kuníková
W 45 A
SPE7251
Klub OB Sokol Pezinok
105:48
17
Barbora Tomašovičová
K3
SPE9052
Klub OB Sokol Pezinok
99:38
17
Vladimír Bobovský
M 45 A
SPE7202
Klub OB Sokol Pezinok
82:49
MP
Daniel Jozef Nemček
M 12 A
SPE0905
Klub OB Sokol Pezinok
MP