Prihlášky podľa klubov

Preteky: Dunajská Buzola (15.09.2021)

Počet prihlásených: 79

Kluby

01C     04A     06D     13P     BBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     TKE     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB 406932 Open - 08.09.2021
Adela Cori 01C95AA 8180895 W 19- - 30.08.2021
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 07.09.2021
Alexander Slatinsky M -12 - 07.09.2021
Maximilian Slatinsky M -12 - 07.09.2021

GAMČA (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Míriam Buršíková 04A06AA 2045172 N - 07.09.2021

TRIAX (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 W -12 - 09.09.2021
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- - 23.08.2021

Slovenská triatlonová akadémia (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Poláková 13P95AA 2133072 Open - 09.09.2021

KOBRA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA RD - 10.09.2021
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 10.09.2021
Karol Hierweg BBA5801 8200882 M 19- - 10.09.2021
Ondrej Piják BBA8204 8200003 M 19- - 10.09.2021

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 40- - 07.09.2021
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 - 07.09.2021

Klub OB AŠK Pezinok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7204989 M 40- - 10.09.2021
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19- - 10.09.2021
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 07.09.2021

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -16 - 05.09.2021
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 05.09.2021
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 55- - 05.09.2021
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 05.09.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 07.09.2021
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 07.09.2021
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 05.09.2021
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 55- - 05.09.2021
František Priesol RBA5901 307419 M 55- - 05.09.2021
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 05.09.2021
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 55- - 05.09.2021
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 - 10.09.2021
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 19- - 10.09.2021

Športový klub Sandberg (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 - 08.09.2021
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 08.09.2021
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 08.09.2021
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 08.09.2021
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W 19- - 08.09.2021
Dana Šuníková SKS9052 2420043 W 19- - 08.09.2021
Peter Vorlíček SKS7501 8112302 M 40- - 08.09.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 40- - 08.09.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 - 08.09.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 08.09.2021

Klub OB Sokol Pezinok (28) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 M 19- - 10.09.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 W -16 - 10.09.2021
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- - 10.09.2021
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 W 40- - 10.09.2021
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -12 - 10.09.2021
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M 19- - 10.09.2021
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 55- - 10.09.2021
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 10.09.2021
Klára Fedorová SPE0455 8200016 W 19- - 10.09.2021
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 05.09.2021
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 19- - 10.09.2021
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 - 05.09.2021
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 - 05.09.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 2211365 W 19- - 10.09.2021
Radoslav Kuník SPE0103 2222853 M 19- - 10.09.2021
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 40- - 10.09.2021
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 55- - 05.09.2021
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 19- - 10.09.2021
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 10.09.2021
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 10.09.2021
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 10.09.2021
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 40- - 05.09.2021
Anicka Syrova SPE RD - 10.09.2021
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -12 - 10.09.2021
Michaela Syrova SPE Open - 10.09.2021
Ivan Syrový SPE8101 8009985 M 40- - 10.09.2021
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M 19- - 10.09.2021
Eli Valach SPE0703 2118108 M 19- - 10.09.2021

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 10.09.2021

ŠK VAZKA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 29.08.2021
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 29.08.2021
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 08.09.2021
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -16 - 08.09.2021
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 08.09.2021
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -12 - 08.09.2021
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -18 - 08.09.2021
Oliver Lago VBA0301 8482066 M 19- - 29.08.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 29.08.2021