Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - SRJ
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - SRJ
Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (03.09.2022)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Filip Jančík
M 16 A
SPE0604
Klub OB Sokol Pezinok
21:59
1
Lucia Ondovčíková
W 21 B
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
40:14
1
Branislav Iro
M 21 B
SPE91AD
Klub OB Sokol Pezinok
44:12
1
Soňa Kavecká
W 70 A
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
34:51
1
Iveta Pijáková
W 60 A
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
23:12
1
Daniela Ondovčíková
W 40 A
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
38:26
1
Jaroslav Piják
M 60 A
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
26:20
1
Hana Šipošová
W 14 A
SPE0951
Klub OB Sokol Pezinok
19:29
1
Lucia Šipošová
W 16 A
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
26:14
1
Lucia Syrová
W 12 A
SPE1052
Klub OB Sokol Pezinok
16:45
2
Marie Fraňová
W 70 A
SPE5051
Klub OB Sokol Pezinok
50:56
2
Daniel Jozef Nemček
M 14 A
SPE0905
Klub OB Sokol Pezinok
33:07
2
Viktor Ježík
M 10
SPE1202
Klub OB Sokol Pezinok
32:44
2
Barbora Zelníková
W 18 A
SPE0457
Klub OB Sokol Pezinok
44:21
2
Eva Pijáková
W 65 A
SPE5751
Klub OB Sokol Pezinok
32:20
2
Tomáš Syrový
M 16 A
SPE0601
Klub OB Sokol Pezinok
26:06
3
Martina Dorozlová
W 18 A
SPE0456
Klub OB Sokol Pezinok
50:48
3
Tomáš Jančík
M 45 A
SPE7603
Klub OB Sokol Pezinok
35:26
3
Veronika Bobovská
W 12 A
SPE1051
Klub OB Sokol Pezinok
36:52
3
Veronika Vachová
W 35 A
SPE8551
Klub OB Sokol Pezinok
40:00
3
Ivan Oravec
M 65 A
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
36:16
4
Nicholas Ditri
M 20 A
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
35:02
5
Zuzana Marková
W 14 A
SPE0952
Klub OB Sokol Pezinok
27:35
5
Zuzana Šipošová
W 45 A
SPE7351
Klub OB Sokol Pezinok
53:07
5
Barbora Pijáková
W 21 E
SPE9451
Klub OB Sokol Pezinok
41:20
6
Lenka Jančíková
W 45 A
SPE7751
Klub OB Sokol Pezinok
59:47
6
Marta Brzová
W 65 A
SPE5351
Klub OB Sokol Pezinok
45:12
6
Eva Ondovčíková
W 21 B
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
59:41
7
Vladimír Bobovský
M 50 A
SPE7202
Klub OB Sokol Pezinok
101:02
7
Iveta Bobovská
K3
SPE8051
Klub OB Sokol Pezinok
72:58
7
Darina Poláčková
W 60 A
SPE5852
Klub OB Sokol Pezinok
48:07
7
Tobiás Trajanov
M 16 A
SPE0711
Klub OB Sokol Pezinok
134:17
8
Michaela Syrová
K3
SPE7951
Klub OB Sokol Pezinok
82:20
8
Ľubomíra Ježíková
W 35 A
SPE8351
Klub OB Sokol Pezinok
63:11
M.S.
Vladislav Piják
M 70 A
SPE52AA
Klub OB Sokol Pezinok
62:56
M.S.
Adela Čermáková
W 21 B
SPE0359
Klub OB Sokol Pezinok
72:10
DNS
Daniel Szabó
M 12 A
SPE1001
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Dávid Cisár
M 21 E
SPE0708
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Daniel Ondovčík
M 14 A
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
M.S.
Michal Dolný
M 16 A
SPE0706
Klub OB Sokol Pezinok
87:43