Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenná cena Sporka 2022 (22.10.2022)

Počet prihlásených: 110

Kluby

01C     03B     12J     17H     17I     BBA     FBA     HBB     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB 406932 Open - 16.10.2022
Adela Cori 01C95AA 8180895 W 19- - 03.10.2022
Laura Komínková Open 14.10.2022
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 17.10.2022
Alexander Slatinský N - 17.10.2022
Maximilián Slatinský N - 17.10.2022
Barbora Ujvári W 40- 15.10.2022
Krištof Ujvári RD 15.10.2022
Matilda Ujvári RD 15.10.2022
jaro varga 01C66AA 886718 M 55- - 15.10.2022
Jurko Žbodák 2300281 RD - 16.10.2022

(AUT) HSV OL Wiener Neustadt (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Georg Wittberger 03B70AA 8161270 M 19- - 17.10.2022

(PRT) Ori-Estarreja (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pedro Rua 12J84AA 246355 M 19- - 09.10.2022

No Name (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Antonin Švejda 17H68AA 406977 Open - 17.10.2022

Victoria (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Egor Kizhaev 17I05AB 2146740 M -18 - 16.10.2022

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 8100060 M 19- - 17.10.2022
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 55- - 13.10.2022
Mojmír Šťastný BBA5901 2069581 M 55- - 13.10.2022

ŠK Farmaceut Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 17.10.2022
Ján Furucz FBA7201 515489 Open - 15.10.2022
Jonatán Furucz FBA0801 8100009 M -14 - 15.10.2022
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 15.10.2022
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -18 - 15.10.2022
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 15.10.2022
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -12 - 15.10.2022
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 15.10.2022
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 15.10.2022
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 15.10.2022
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- - 15.10.2022
Ján Nebeský FBA4101 2095951 N - 15.10.2022
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 15.10.2022
Ondrej Pařízek FBA0604 2116449 Open - 15.10.2022
Jana Pařízková FBA7352 1425243 Open - 15.10.2022
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 19- - 15.10.2022
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 40- - 15.10.2022

ŠK HADVEO Banská Bystrica (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Igor Patráš HBB7901 8516954 M 40- - 17.10.2022
Šimon Patráš HBB1301 800435 M -10 - 17.10.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 8004358 W -14 - 17.10.2022
Matej Trenčan HBB1001 45805 M -12 - 17.10.2022
Milan Trenčan HBB7906 2136723 M 40- - 17.10.2022
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -16 - 17.10.2022

TJ Rapid Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Silvia Flassiková 2300843 RD - 17.10.2022
Zora Flassiková RBA8056 307294 W 40- - 17.10.2022
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 12.10.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 12.10.2022
František Priesol RBA5901 307419 M 55- - 17.10.2022
Dariusz Puls N 17.10.2022
Svelana Puls RBA7251 2133069 N - 17.10.2022
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 55- - 17.10.2022

Športový klub Sandberg (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 Open - 16.10.2022
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 07.10.2022
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- - 16.10.2022
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -16 - 16.10.2022
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -16 - 16.10.2022
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 16.10.2022
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 16.10.2022
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -14 - 16.10.2022
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 40- - 16.10.2022
Maria Dubynets SKS09BA W -14 - 16.10.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 40- - 16.10.2022
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -14 - 16.10.2022
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 16.10.2022
Denis Kizhaev SKS74AB 7940590 M 40- - 16.10.2022
Edita Máčajová SKS75AB 2114236 W 40- - 16.10.2022
Zuzana Máčajová SKS1551 2114247 RD - 16.10.2022
Vladyslav Myrets SKS8902 445612 M 19- - 16.10.2022
Serhii Shuniakov SKS83AA 445611 M 19- - 16.10.2022
Volodymyr Shuniakov SKS5701 2132982 M 55- - 16.10.2022
Tetiana Shuniakova SKS8751 2132983 W 19- - 16.10.2022
Danny Šuník SKS90AB 2420043 Open - 09.10.2022
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 16.10.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 8112339 W 40- - 09.10.2022
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 - 09.10.2022
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -18 - 09.10.2022

Klub OB Sokol Pezinok (31) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- - 17.10.2022
Jakub Dolný SPE1204 2150476 M -10 - 17.10.2022
Michal Dolný SPE0706 8300010 M 19- - 17.10.2022
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- - 17.10.2022
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 17.10.2022
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -14 - 17.10.2022
Samuel Hostačný SPE0501 2211373 M -18 - 17.10.2022
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 17.10.2022
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 19- - 17.10.2022
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 40- - 17.10.2022
Lenka Jančíková SPE7751 2118096 W 40- - 17.10.2022
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 17.10.2022
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 17.10.2022
Ján Kuchárik SPE0504 8300093 M 19- - 17.10.2022
Andrej Mikloš SPE7503 2150475 Open - 17.10.2022
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -16 - 17.10.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 W 40- - 17.10.2022
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 17.10.2022
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 17.10.2022
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 17.10.2022
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 19- - 17.10.2022
Eva Pijáková SPE5751 8644323 W 55- - 17.10.2022
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 17.10.2022
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 17.10.2022
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 17.10.2022
Anna Syrová SPE1454 2111071 RD - 04.10.2022
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -16 - 04.10.2022
Michaela Syrová SPE7951 1407857 Open - 04.10.2022
Ivan Syrový SPE8101 8454049 M 40- - 04.10.2022
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M 19- - 04.10.2022
Barbora Zelníková SPE0457 8300062 W 19- - 17.10.2022

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- - 17.10.2022

ŠK Triturus Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik TNR7201 406996 M 40- - 17.10.2022

ŠK VAZKA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Králová VBA4751 8478747 W 55- - 16.10.2022
Peter Mlynárik VBA6501 8402555 M 19- - 16.10.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 40- - 16.10.2022