Výsledky

Preteky: Katarínsky orienťák

Etapa: Katarínsky orienťák (27.11.2022)

07T     KYS     SSN     TKE    

Kategórie

A          B          C          D         

A 3.08 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 25:55
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:22 + 12:27
3 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 38:41 + 12:46
4 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 38:55 + 13:00
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 40:10 + 14:15
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 42:18 + 16:23
7 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 43:10 + 17:15
8 Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 44:19 + 18:24
9 Mihličová Simona 46:34 + 20:39
10 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 48:08 + 22:13
11 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 54:58 + 29:03
12 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:00 + 29:05
13 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 58:14 + 32:19
14 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:06 + 36:11
15 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:11 + 39:16
16 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:40 + 39:45
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice DNS
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DNS

B 2.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 30:27
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 30:27 + 0:00
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 31:53 + 1:26
4 Natália Leitnerová TKE8851 Klub OB ATU Košice 34:04 + 3:37
5 Dominika Ugray KYS9553 Klub OB Kysak 34:50 + 4:23
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 35:29 + 5:02
7 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 38:52 + 8:25
8 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 41:21 + 10:54
9 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 41:26 + 10:59
10 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 41:50 + 11:23
11 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 43:21 + 12:54
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 44:12 + 13:45
13 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 44:51 + 14:24
14 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:02 + 15:35
15 Kurakova Valika 46:36 + 16:09
16 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 47:28 + 17:01
17 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 49:28 + 19:01
18 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 50:57 + 20:30
19 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 58:54 + 28:27
20 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 62:37 + 32:10
21 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 63:09 + 32:42
22 Jesenská Daniela ml. 64:17 + 33:50
23 Marian Kuzmiak 07T64AA Košice 70:42 + 40:15
24 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:03 + 53:36
Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice DNS
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice DNS

C 1.91 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 35:43
2 Šašinka Zuzana 36:27 + 0:44
3 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 44:09 + 8:26
4 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 44:49 + 9:06
5 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 46:46 + 11:03
6 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 49:20 + 13:37
7 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:59 + 14:16
8 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 51:19 + 15:36
9 Jakub Šašinka TKE1301 Klub OB ATU Košice 57:11 + 21:28
10 Kristián Skyba TKE0702 Klub OB ATU Košice 73:01 + 37:18
Krišanda Jakub DISK
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

D 1.48 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:22
2 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:38 + 0:16
3 Pavelová Katarína 25:57 + 3:35
4 Kvaka Ján 1335 28:00 + 5:38
5 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 28:48 + 6:26
6 Tamara Halásová TKE1351 Klub OB ATU Košice 29:56 + 7:34
7 Leonard Macinský TKE1901 Klub OB ATU Košice 66:41 + 44:19