Entries

Competition: Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 (28.01.2018)

Number of entries: 202

Categories

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Yes 22.01.2018
Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 2079539 Yes 22.01.2018
Branislav Stančík SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Yes 21.01.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Yes 22.01.2018
Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Yes 21.01.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Yes 21.01.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Yes 21.01.2018

M -12 (15)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Yes 23.01.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Yes 23.01.2018
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095953 Yes 23.01.2018
Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava Yes 23.01.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Yes 24.01.2018
Patrik Prutkay Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2114238 Yes 22.01.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Yes 22.01.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Yes 21.01.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Yes 21.01.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Yes 21.01.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Yes 21.01.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Yes 21.01.2018
Jakub Kolimár SPE0705 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Yes 21.01.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Yes 21.01.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Yes 21.01.2018

M -14 (14)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Yes 23.01.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Yes 23.01.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Yes 23.01.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Yes 23.01.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Yes 23.01.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Yes 22.01.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Yes 22.01.2018
Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 2079537 Yes 22.01.2018
Vladimír Molnár SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Yes 21.01.2018
Jakub Mozolík SPE Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Yes 21.01.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Yes 23.01.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Yes 21.01.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Yes 21.01.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Yes 22.01.2018

M -16 (13)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 2030952 Yes 23.01.2018
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Yes 22.01.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Yes 22.01.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Yes 22.01.2018
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Yes 23.01.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Yes 23.01.2018
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Yes 23.01.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Yes 22.01.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Yes 21.01.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Yes 23.01.2018
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Yes 23.01.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Yes 22.01.2018
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Yes 21.01.2018

M -18 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Yes 22.01.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Yes 22.01.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Yes 22.01.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Yes 23.01.2018
Krištof Nemček SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Yes 23.01.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 7204510 Yes 23.01.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Yes 21.01.2018

M 19- (22)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 307376 Yes 24.01.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Yes 26.01.2018
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Yes 23.01.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Yes 23.01.2018
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Yes 23.01.2018
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 511234 Yes 23.01.2018
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406931 Yes 23.01.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Yes 23.01.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Yes 23.01.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Yes 23.01.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Yes 23.01.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Yes 22.01.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Yes 22.01.2018
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2079538 Yes 22.01.2018
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 434830 Yes 23.01.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Yes 23.01.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Yes 21.01.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Yes 21.01.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Yes 21.01.2018
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Yes 23.01.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Yes 21.01.2018
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Yes 22.01.2018

M 40- (13)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Yes 25.01.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Yes 23.01.2018
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Yes 23.01.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Yes 23.01.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Yes 23.01.2018
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Yes 23.01.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Yes 22.01.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Yes 22.01.2018
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 2049986 Yes 22.01.2018
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Yes 22.01.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Yes 22.01.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok Yes 24.01.2018
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Yes 22.01.2018

M 55- (8)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Yes 23.01.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Yes 23.01.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Yes 23.01.2018
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Yes 21.01.2018
Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 49722 Yes 21.01.2018
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Yes 21.01.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Yes 21.01.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Yes 22.01.2018

N (4)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Yes 23.01.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2118105 Yes 22.01.2018
Ivan Prutkay Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2114236 Yes 22.01.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Yes 23.01.2018

Open (11)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Yes 23.01.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Yes 23.01.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Yes 23.01.2018
Monika Filipová Krúžok OB na ZŠ Odborárska 445611 Yes 22.01.2018
Lubor Illek Krúžok OB na ZŠ Odborárska 445612 Yes 22.01.2018
Jakub Mertan Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2114237 Yes 22.01.2018
Barbora Grossová Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2114240 Yes 22.01.2018
Tomáš Charvát Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Yes 23.01.2018
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Yes 21.01.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Yes 21.01.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Yes 22.01.2018

RD (18)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Yes 23.01.2018
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Yes 23.01.2018
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Yes 23.01.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Yes 23.01.2018
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Yes 23.01.2018
Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088147 Yes 23.01.2018
Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088171 Yes 23.01.2018
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4143 Yes 23.01.2018
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Yes 23.01.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Yes 22.01.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 2079540 Yes 22.01.2018
Gabika Čechová Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2118104 Yes 22.01.2018
Martin Jánoš Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2114239 Yes 22.01.2018
Mila Šimová Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2118102 Yes 23.01.2018
Lucia Kováčová ŠK VAZKA Bratislava 442600 Yes 23.01.2018
Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 416594 Yes 21.01.2018
Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Yes 22.01.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Yes 21.01.2018

W -10 (3)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Yes 22.01.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Yes 22.01.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Yes 21.01.2018

W -12 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Yes 23.01.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Yes 23.01.2018
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Yes 22.01.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Yes 21.01.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Yes 22.01.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 219134 Yes 21.01.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Yes 21.01.2018

W -14 (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Yes 23.01.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Yes 23.01.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Yes 23.01.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Yes 22.01.2018
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Yes 22.01.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Yes 22.01.2018
Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 2049989 Yes 22.01.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Yes 23.01.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Yes 22.01.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Yes 21.01.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Yes 22.01.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Yes 21.01.2018
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Yes 21.01.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Yes 21.01.2018
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Yes 21.01.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Yes 21.01.2018

W -16 (5)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Yes 23.01.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Yes 22.01.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Yes 22.01.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Yes 22.01.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Yes 21.01.2018

W -18 (1)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Yes 22.01.2018

W 19- (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2111086 Yes 23.01.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Yes 23.01.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Yes 23.01.2018
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Yes 23.01.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Yes 23.01.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Yes 23.01.2018
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Yes 22.01.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Yes 22.01.2018
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 2008512 Yes 23.01.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Yes 21.01.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Yes 22.01.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Yes 22.01.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Yes 22.01.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Yes 22.01.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Yes 22.01.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Yes 21.01.2018

W 40- (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2092412 Yes 23.01.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Yes 23.01.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Yes 23.01.2018
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Yes 23.01.2018
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Yes 22.01.2018
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Yes 22.01.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Yes 22.01.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Yes 22.01.2018
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Yes 22.01.2018
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Yes 22.01.2018
Veronika Prutkayová Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2118103 Yes 22.01.2018
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Yes 23.01.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Yes 22.01.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Yes 23.01.2018
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Yes 21.01.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Yes 22.01.2018

W 55- (6)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Yes 23.01.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Yes 23.01.2018
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53798 Yes 21.01.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Yes 23.01.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Yes 22.01.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Yes 21.01.2018