Entries

Competition: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ (06.01.2019)

Number of entries: 225

Categories

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          RD         Open      

M -10 (1)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Yes 01.01.2019

M -12 (15)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Yes 02.01.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Yes 02.01.2019
Daniel Bednárik ŠK Cart print Nitra Yes 02.01.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Yes 02.01.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Yes 01.01.2019
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Yes 01.01.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Yes 02.01.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Yes 02.01.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Yes 02.01.2019
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Yes 01.01.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Yes 01.01.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Yes 01.01.2019
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Yes 01.01.2019
Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 1407864 Yes 01.01.2019
Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2133071 Yes 30.12.2018

M -14 (9)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Yes 02.01.2019
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 2078496 Yes 02.01.2019
Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 2099592 Yes 02.01.2019
Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava 2103264 Yes 02.01.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Yes 02.01.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Yes 02.01.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Yes 31.12.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Yes 01.01.2019
Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Yes 02.01.2019

M -16 (12)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Yes 01.01.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Yes 01.01.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Yes 30.12.2018
Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Yes 01.01.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Yes 02.01.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Yes 31.12.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Yes 02.01.2019
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Yes 02.01.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Yes 31.12.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Yes 01.01.2019
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Yes 02.01.2019
Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8667951 Yes 02.01.2019

M -18 (3)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Yes 02.01.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Yes 02.01.2019
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Yes 01.01.2019

M 19- (19)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Yes 05.01.2019
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 7202851 Yes 02.01.2019
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 515478 Yes 02.01.2019
Jakub Vlažný (CZE) TJ Slovan Luhacovice 7210065 Yes 02.01.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Yes 02.01.2019
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Yes 02.01.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Yes 02.01.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Yes 02.01.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Yes 02.01.2019
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Yes 01.01.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Yes 01.01.2019
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2128441 Yes 01.01.2019
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Yes 02.01.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Yes 31.12.2018
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Yes 02.01.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Yes 02.01.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Yes 03.01.2019
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Yes 26.12.2018
Jakub Jánoška Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 418953 Yes 05.01.2019

M 40- (19)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 2078497 Yes 02.01.2019
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 2124765 Yes 02.01.2019
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Yes 02.01.2019
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Yes 02.01.2019
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Yes 02.01.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Yes 01.01.2019
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Yes 01.01.2019
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Yes 01.01.2019
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Yes 01.01.2019
Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 1919919 Yes 01.01.2019
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Yes 01.01.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Yes 31.12.2018
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Yes 02.01.2019
Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 406965 Yes 31.12.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Yes 31.12.2018
Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 435207 Yes 01.01.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Yes 26.12.2018
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445618 Yes 02.01.2019
Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2069581 Yes 29.12.2018

M 55- (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Paul Grün (AUT) OLG Ströck Wien 8080454 Yes 03.01.2019
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Yes 02.01.2019
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Yes 02.01.2019
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Yes 02.01.2019
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Yes 02.01.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Yes 02.01.2019
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Yes 02.01.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Yes 02.01.2019
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Yes 02.01.2019
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Yes 02.01.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Yes 02.01.2019
Juraj Malatin RCP6301 RC&P TEAM Bratislava 219117 Yes 01.01.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Yes 02.01.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Yes 30.12.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Yes 03.01.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Yes 03.01.2019

W -10 (1)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Yes 01.01.2019

W -12 (6)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 502260 Yes 02.01.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Yes 01.01.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Yes 01.01.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Yes 01.01.2019
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Yes 02.01.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Yes 01.01.2019

W -14 (13)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 2078493 Yes 02.01.2019
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 2104582 Yes 02.01.2019
Martina Buršíková TJ Rapid Bratislava Yes 05.01.2019
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 2120024 Yes 02.01.2019
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Yes 01.01.2019
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Yes 02.01.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Yes 01.01.2019
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 219134 Yes 02.01.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Yes 01.01.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Yes 01.01.2019
Veronika Fečová SPE05AC Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Yes 02.01.2019
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Yes 02.01.2019
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Yes 02.01.2019

W -16 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Yes 02.01.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Yes 01.01.2019
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Yes 01.01.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Yes 01.01.2019
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Yes 02.01.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Yes 01.01.2019
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Yes 02.01.2019

W -18 (4)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Michaela Patassiová FBA0252 ŠK Farmaceut Bratislava 2104620 Yes 02.01.2019
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Yes 01.01.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Yes 01.01.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Yes 31.12.2018

W 19- (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Tatiana Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Yes 04.01.2019
Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 2051390 Yes 03.01.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Yes 02.01.2019
Daniela Botiková (CZE) TJ Slovan Luhacovice 52709 Yes 02.01.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Yes 02.01.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Yes 02.01.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Yes 02.01.2019
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Yes 01.01.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Yes 01.01.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Yes 02.01.2019
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 8407222 Yes 02.01.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Yes 02.01.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Yes 01.01.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Yes 02.01.2019
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Yes 01.01.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Yes 31.12.2018

W 40- (17)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 2012280 Yes 02.01.2019
Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 2092412 Yes 02.01.2019
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 2124760 Yes 02.01.2019
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Yes 02.01.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Yes 02.01.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Yes 02.01.2019
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Yes 02.01.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Yes 01.01.2019
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Yes 01.01.2019
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Yes 01.01.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132981 Yes 01.01.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 445612 Yes 01.01.2019
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114247 Yes 01.01.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Yes 01.01.2019
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Yes 01.01.2019
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Yes 02.01.2019
Svetlana Puls 01C72AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2133069 Yes 27.12.2018

W 55- (10)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Yes 02.01.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Yes 02.01.2019
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Yes 02.01.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Yes 02.01.2019
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Yes 02.01.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Yes 31.12.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Yes 02.01.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Yes 30.12.2018
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Yes 31.12.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Yes 02.01.2019

N (8)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Sigrid Grün (AUT) OLG Ströck Wien 540410 Yes 03.01.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Yes 01.01.2019
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 2114237 Yes 01.01.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 2132980 Yes 01.01.2019
Martin Knapčok SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Yes 01.01.2019
Andrej Mališ TJ Ioan 1209 2103536 Yes 27.12.2018
Lenka Knížová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2120028 Yes 31.12.2018
Martin Lovás 01C04AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2045687 Yes 02.01.2019

RD (20)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 2133067 Yes 02.01.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Yes 02.01.2019
Gwen Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Yes 02.01.2019
Alexandre Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Yes 02.01.2019
Šimon Bednárik ŠK Cart print Nitra Yes 02.01.2019
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Yes 01.01.2019
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Yes 01.01.2019
Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 232070 Yes 01.01.2019
Tomáš Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Yes 01.01.2019
Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Yes 02.01.2019
Adam Fedor SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Yes 02.01.2019
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Yes 01.01.2019
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 219137 Yes 01.01.2019
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Yes 31.12.2018
Ondrej Trgiňa Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 22.12.2018
Karolína Trgiňová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 22.12.2018
Bruno Turčan Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2019
Belo Turčan Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2019
Jakub Kasanický Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 05.01.2019
Katarína Knížová 01C10AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2118099 Yes 30.12.2018

Open (29)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Yes 02.01.2019
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 2032166 Yes 02.01.2019
Juraj Polák 3NT Yes 02.01.2019
Katarína Poláková TRIAX Yes 02.01.2019
Simon Brunovský TRIAX Yes 02.01.2019
Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 53797 Yes 02.01.2019
Monika Babiaková Klub OB Sokol Pezinok 1414306 Yes 31.12.2018
Iveta Bobovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Yes 01.01.2019
Marián Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Yes 01.01.2019
Miroslav Kuník SPE Klub OB Sokol Pezinok 5576 Yes 02.01.2019
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Yes 03.01.2019
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Yes 02.01.2019
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Yes 01.01.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Yes 01.01.2019
Marián Mališ TJ Ioan 1209 2111085 Yes 27.12.2018
Dušan Franců Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 01.01.2019
Patrik Laslop Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 02.01.2019
Júlia Czikóová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 02.01.2019
Lukáš Habarta Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 219111 Yes 02.01.2019
Pavol Uhrík Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 02.01.2019
Zuzana Botiková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 02.01.2019
Peter Slávik Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2019
Petra Štrbíková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 05.01.2019
Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 02.01.2019
Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416827 Yes 01.01.2019
Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2120019 Yes 02.01.2019
Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 29.12.2018
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 23.12.2018
Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 28.12.2018