Results

Competition: Pohár oslobodenia mesta PK - 9. kolo OR Západ

Event: Pohár oslobodenia mesta PK - 9. kolo OR Západ - E1 (22.10.2023)

01C     04A     12X     17H     21U     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

Categories

MWR        W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       M 10       M 12       M 14       M 16       M 19       M 40       M 55       Open       N         

MWR 1.10 km Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 David Lancz SPEXABC Klub OB Sokol Pezinok 7:25
2 Zina Krššáková 7:35 + 0:10
3 Adamko Felix 12X16AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 8:02 + 0:37
4 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 8:12 + 0:47
5 Kristína Borská 01C13BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9:35 + 2:10
6 Oliver Tomeček 10:04 + 2:39
7 Emília Lukoťková SKS1952 Športový klub Sandberg 10:29 + 3:04
7 Katarína Jánošková IBA1351 TJ Ioan 1209 10:29 + 3:04
9 Terezka Fajčíková 12X15AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:15 + 3:50
10 Kamilka Jurašková 12X16AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 12:08 + 4:43
11 Július Jánoška IBA1501 TJ Ioan 1209 12:24 + 4:59
12 Pavla Poláčková 14:20 + 6:55
13 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 16:08 + 8:43
14 Hanka Kovačičová SPEABCD Klub OB Sokol Pezinok 18:01 + 10:36
15 Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 18:42 + 11:17
16 Zina Lukoťková SKS1752 Športový klub Sandberg 25:38 + 18:13
17 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 29:35 + 22:10
Ester Tomečková MP
Karolínka Škovierová PEZ20AA Klub OB AŠK Pezinok DNF
Karolína Szlováková DNF
Andrej Ďurec DNS
Juraj Ďurec DNS
Matias Schabjuk SPE1701 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 10 1.10 km Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 18:28
2 Hanka Paveleková 18:57 + 0:29
3 Margaréta Kovačovská 21:55 + 3:27
4 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 22:21 + 3:53
5 Sára Špánková 23:30 + 5:02
6 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 41:47 + 23:19
Elizabeth Poórová DNS

W 12 1.60 km / 60 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 20:15
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 21:06 + 0:51
3 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 32:14 + 11:59
4 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 59:27 + 39:12
5 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 65:06 + 44:51
Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 14 1.90 km / 60 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:38
2 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 20:22 + 0:44
3 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 21:24 + 1:46
4 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 25:46 + 6:08
5 Lenka Feriancová 01C10BF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:06 + 6:28
6 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 29:54 + 10:16
7 Daniela Guštafíková SPE0010 Klub OB Sokol Pezinok 39:59 + 20:21
8 Lucia Horská 41:03 + 21:25
9 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 42:25 + 22:47
10 Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 43:56 + 24:18

W 16 2.20 km / 65 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 21:41
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 25:53 + 4:12
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 26:30 + 4:49

W 18 2.40 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 19:05

W 19 2.80 km / 90 m Split times

W 40 2.40 km / 85 m Split times

W 55 2.00 km / 60 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 37:00
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 37:10 + 0:10
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 44:45 + 7:45
4 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 68:19 + 31:19

M 10 1.10 km Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 9:28
2 Matej Bíž 10:26 + 0:58
3 Samuel Schabjuk SPE1306 Klub OB Sokol Pezinok 11:09 + 1:41
4 Kubko Ďuračka 12X14AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:15 + 1:47
5 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 11:43 + 2:15
6 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 12:44 + 3:16
7 Gregor Vanda 13:32 + 4:04
8 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 13:33 + 4:05
9 Michal Potančok 14:07 + 4:39
10 Viktor Menďan 16:08 + 6:40
11 Juraj Hajnovič 19:54 + 10:26
Dávid Hupka DNS
Marko Kapoun DNS
Michal Poór DNS
Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok DNS

M 12 1.60 km / 60 m Split times

M 14 2.20 km / 65 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 25:02
2 Roman Dorozlo SPE0919 Klub OB Sokol Pezinok 89:24 + 64:22
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 16 2.40 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 23:11
2 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 30:55 + 7:44

M 19 3.20 km / 100 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 15:12
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 17:48 + 2:36
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 20:24 + 5:12
4 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:13 + 6:01
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 24:49 + 9:37
6 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 26:21 + 11:09
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 26:53 + 11:41
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 28:07 + 12:55
9 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 44:01 + 28:49
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava MP
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 40 2.80 km / 95 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 21:31
2 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 24:05 + 2:34
3 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 30:46 + 9:15
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 33:50 + 12:19
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 35:06 + 13:35
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 38:02 + 16:31
7 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 38:16 + 16:45
8 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 39:04 + 17:33
9 Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 43:00 + 21:29
10 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 24:12
11 Tomáš Schabjuk SPE0009 Klub OB Sokol Pezinok 66:07 + 44:36
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg DNS
M.S. Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 25:54

M 55 2.40 km / 80 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 23:02
2 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 26:23 + 3:21
3 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 26:34 + 3:32
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 29:25 + 6:23
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 31:03 + 8:01
6 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 36:25 + 13:23
7 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 39:16 + 16:14
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:12 + 26:10
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 57:36 + 34:34
10 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 75:40 + 52:38
Vladislav Piják SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok DNS

Open 2.60 km / 95 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adam Paulen 01C01AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:25
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 29:13 + 3:48
3 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 35:00 + 9:35
4 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 39:30 + 14:05
5 Antonin Švejda 17H68AA No Name 40:26 + 15:01
6 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 41:26 + 16:01
7 Lujza Michalkova 01C06AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:59 + 16:34
8 Tomáš Môcik 21U89AB Roxor 42:06 + 16:41
9 Lea Slobodová 01C07BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 43:01 + 17:36
10 Kateřina Jabúrková FBA8151 ŠK Farmaceut Bratislava 48:03 + 22:38
11 Michal Ščevlík 21U89AA Roxor 48:04 + 22:39
12 Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 49:30 + 24:05
13 Laura Komínková FBA7654 ŠK Farmaceut Bratislava 61:48 + 36:23
14 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 63:55 + 38:30
Maroš Guštafík SPEAA12 Klub OB Sokol Pezinok MP
Juraj Dolný SPE7802 Klub OB Sokol Pezinok MP
Andrej Sýkora FBA7906 ŠK Farmaceut Bratislava DNF
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Alexander Slatinský DNS
Linda Horná FBA7951 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Maximilián Slatinský DNS
Michal Honsch SPE8009 Klub OB Sokol Pezinok DNS

N 1.60 km / 60 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Žofia Tunová 34:41
2 Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:53 + 4:12
3 Matej Jurišta 01C91BD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:42 + 13:01
4 Mária Tunová 97:26 + 62:45
Barbora Borská 01C10BE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS