Results

Competition: Mikulášske preteky 2023

Event: Mikulášske preteky 2023 - E1 (10.12.2023)

01B     01C     04A     06D     07A     12J     12X     13Z     16G     17H     18C     21U     21X     BBA     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA    

Categories

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       RD1        Open       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       N          RD2       

M 10 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Gibala SPE1399 Klub OB Sokol Pezinok 15:23
2 Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 18:59 + 3:36
3 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 22:12 + 6:49
4 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 22:50 + 7:27
5 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 24:51 + 9:28

M 12 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 11:12
2 Kubko Maslík 12X11AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 13:52 + 2:40
3 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 18:47 + 7:35
4 Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:08 + 7:56
5 Sebastián Furucz FBA1104 ŠK Farmaceut Bratislava 24:42 + 13:30
6 Jurko Lupták 12X12AD NOK- Narnijský orientačný krúžok 29:36 + 18:24
7 Krištof Ujvári BBA1101 KOBRA Bratislava 33:35 + 22:23
8 Michal Potančok 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 43:46 + 32:34

M 14 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 14:03
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 15:17 + 1:14
3 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 16:06 + 2:03
4 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 18:50 + 4:47
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 19:21 + 5:18
6 Roman Dorozlo SPE1049 Klub OB Sokol Pezinok 20:49 + 6:46
7 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 21:36 + 7:33
8 Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 9:22
9 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 25:50 + 11:47
Leonard Kinner 21X Modranský orientačný krúžok MP

M 16 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 13:23
2 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 17:14 + 3:51
3 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 17:24 + 4:01
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:12 + 4:49
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 18:15 + 4:52
6 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 20:57 + 7:34
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 21:57 + 8:34
8 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 21:59 + 8:36
9 Šimon Bartovic 01B SKS krúžky OB 23:16 + 9:53

M 18 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 18:12

M 19 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 13:53
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 14:17 + 0:24
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 14:52 + 0:59
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 15:08 + 1:15
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 15:12 + 1:19
6 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 15:32 + 1:39
7 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 16:02 + 2:09
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 17:39 + 3:46
9 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 17:51 + 3:58
10 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 18:02 + 4:09
11 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 18:22 + 4:29
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 18:47 + 4:54
13 Rastislav Balciar VIA Viatoris 19:25 + 5:32
14 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 19:39 + 5:46
15 Tamás Jankó 13Z (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 19:48 + 5:55
16 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:12 + 6:19
17 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 20:13 + 6:20
18 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 20:35 + 6:42
19 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 21:06 + 7:13
20 Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:32 + 7:39
21 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 22:39 + 8:46
22 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 22:40 + 8:47
23 Tomáš Charvát 18C85AA Pukinov dvor 23:12 + 9:19
24 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 24:13 + 10:20
25 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:26 + 11:33
26 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 28:19 + 14:26
27 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 28:31 + 14:38
28 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 45:35 + 31:42
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava MP
Jakub Schenk RBA00AA TJ Rapid Bratislava MP
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava MP
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg MP
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita MP

M 40 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 17:49
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:51 + 0:02
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 18:37 + 0:48
4 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 19:48 + 1:59
5 Michal Piják 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:14 + 2:25
6 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 20:20 + 2:31
7 Marek Sedliak 01C77AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:06 + 3:17
8 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 21:32 + 3:43
9 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 21:59 + 4:10
10 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 22:07 + 4:18
11 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 22:15 + 4:26
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 22:45 + 4:56
13 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 22:50 + 5:01
14 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 23:05 + 5:16
15 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:22 + 6:33
16 Peter Ferianc 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:38 + 7:49
17 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 26:13 + 8:24
18 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 27:13 + 9:24
19 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:48 + 12:59
20 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 33:38 + 15:49
21 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 33:58 + 16:09
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg MP
Vladimír Držík 01C79BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava MP

M 55 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 18:25
2 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 20:43 + 2:18
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 21:31 + 3:06
4 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 25:02 + 6:37
5 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 25:25 + 7:00
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 25:34 + 7:09
7 Slav Iliev KOM 26:45 + 8:20
8 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 28:00 + 9:35
9 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 31:08 + 12:43
10 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 12:45
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 32:56 + 14:31
12 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 33:17 + 14:52
13 Vladislav Piják SPELFKU Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 15:54
14 Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:33 + 20:08
15 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 68:55 + 50:30
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava MP
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok MP
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava MP
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava MP

RD1 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Katka Pijáková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:35
2 Jakub Stankovič DIA 13:00 + 1:25
3 Gregor Vanda SPE14AE Klub OB Sokol Pezinok 16:57 + 5:22
4 Oliver Tomeček SPE16AB Klub OB Sokol Pezinok 17:23 + 5:48
5 Tobiáš Malík 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:04 + 6:29
6 Hanka Lučeničová SPE1688 Klub OB Sokol Pezinok 19:12 + 7:37
7 Ester Tomeček SPE15AB Klub OB Sokol Pezinok 20:01 + 8:26
8 Lia Pizano 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:11 + 8:36
9 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 21:20 + 9:45
10 Jakub Tkáč 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:45 + 14:10
11 Šimon Repa SPE1543 Klub OB Sokol Pezinok 26:30 + 14:55
12 Adelka Repová SPE1663 Klub OB Sokol Pezinok 26:32 + 14:57
13 Michal Skrabak 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:45 + 15:10
14 Nathaniel Pizano 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:59 + 16:24
15 Andrea Koutná 01C14AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:40 + 17:05
16 Lucia Müllerová VBA1551 ŠK VAZKA Bratislava 30:46 + 19:11
17 Ján Meluš 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:31 + 24:56
18 Martin Matušík 01C11AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 45:59 + 34:24
19 Silvia Flassiková RBA10AB TJ Rapid Bratislava 50:31 + 38:56

Open Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Michal Ščevlík 21U89AA Roxor 17:12
2 Tomáš Môcik 21U89AB Roxor 18:59 + 1:47
3 Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja 19:03 + 1:51
4 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 19:17 + 2:05
5 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 21:04 + 3:52
6 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 21:18 + 4:06
7 Peter Horský SPE8010 Klub OB Sokol Pezinok 21:59 + 4:47
8 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 22:38 + 5:26
9 Lea Slobodová 01C07BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:58 + 5:46
10 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 25:48 + 8:36
11 Antonin Švejda 17H68AA No Name 26:09 + 8:57
12 Alica Brnová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:43 + 11:31
13 Katarína Pašková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:45 + 13:33
14 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 32:33 + 15:21
15 Renata Dulakova SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:40 + 16:28
16 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 35:24 + 18:12
17 Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 41:35 + 24:23
18 Hana Grauzelová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:48 + 29:36
19 Táňa Grauzelová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:52 + 29:40
Michal Valko 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP

W 10 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Evka Potančoková SPE1498 Klub OB Sokol Pezinok 35:10
2 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 36:57 + 1:47
3 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 39:15 + 4:05
4 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 40:31 + 5:21
5 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 43:22 + 8:12

W 12 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 14:46
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 15:55 + 1:09
3 Gabriela Gibalová SPE1260 Klub OB Sokol Pezinok 22:12 + 7:26
4 Alena Koutná 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:54 + 10:08
5 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 30:36 + 15:50
6 Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 31:16 + 16:30
7 Michaela Jančovičová 21X Modranský orientačný krúžok 34:52 + 20:06
8 Sára Španková SPE12BF Klub OB Sokol Pezinok 38:56 + 24:10

W 14 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 11:04
2 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 11:06 + 0:02
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 11:21 + 0:17
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 12:27 + 1:23
5 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 13:02 + 1:58
6 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 15:08 + 4:04
7 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 15:17 + 4:13
8 Júlia Slimáková 21X Modranský orientačný krúžok 16:13 + 5:09
9 Natália Bucková 21X Modranský orientačný krúžok 16:19 + 5:15
10 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 16:32 + 5:28
11 Lucia Horská SPE1090 Klub OB Sokol Pezinok 20:55 + 9:51
12 Kristínka Tallová 12X10AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 30:01 + 18:57
13 Boglárka Jankó 13Z (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 30:19 + 19:15

W 16 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 17:02
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 17:50 + 0:48
3 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 21:53 + 4:51
4 Amália Čechová 01C08BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:46 + 6:44

W 18 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 18:24
2 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 22:19 + 3:55
3 Adriana Chromeková 01B SKS krúžky OB 26:28 + 8:04
4 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 28:59 + 10:35
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava MP

W 19 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:43
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 17:50 + 0:07
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 18:44 + 1:01
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 19:52 + 2:09
5 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 19:56 + 2:13
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 20:33 + 2:50
7 Maria Kupriyanova VBA04AA ŠK VAZKA Bratislava 21:54 + 4:11
7 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 21:54 + 4:11
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 23:56 + 6:13
10 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 24:55 + 7:12
11 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 25:10 + 7:27
12 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 26:41 + 8:58
13 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:27 + 9:44
14 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:55 + 10:12
15 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 36:48 + 19:05
Ela Vojtková SKS0253 Športový klub Sandberg MP

W 40 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 20:03
1 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 20:03 + 0:00
3 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 20:04 + 0:01
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 20:18 + 0:15
5 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 20:19 + 0:16
6 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 20:30 + 0:27
7 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 20:37 + 0:34
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 21:16 + 1:13
9 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:37 + 1:34
10 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 21:54 + 1:51
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 24:37 + 4:34
12 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 24:42 + 4:39
13 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 26:12 + 6:09
14 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 26:21 + 6:18
15 Pavlina Ilieva KOM 26:22 + 6:19
16 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 26:32 + 6:29
17 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 30:11 + 10:08
18 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 31:08 + 11:05
19 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 32:46 + 12:43
20 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 33:22 + 13:19
21 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 34:28 + 14:25
22 Lenka Pavuková-Rušárová FBA7752 ŠK Farmaceut Bratislava 36:25 + 16:22
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg MP
Barbora Ujvári BBA8152 KOBRA Bratislava MP

W 55 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 21:37
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 27:31 + 5:54
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 30:26 + 8:49
4 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 34:29 + 12:52
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 35:19 + 13:42
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 42:44 + 21:07
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok MP

N Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Matúš Stankovič DIA 9:44
2 Peter Kocian 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:57 + 3:13
3 Katarína Gulai 16G Korytnačky 14:34 + 4:50
4 Kristína Bandurová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:46 + 5:02
5 Lucia Janočková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:06 + 6:22
6 Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:20 + 6:36
7 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 21:22 + 11:38
8 Mária Danišková 04A GAMČA 21:29 + 11:45
9 Marek Juhaniak 17H77AF No Name 21:51 + 12:07
10 Martin Daniško 04A GAMČA 22:38 + 12:54
11 Axeksandar Kuriš 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:12 + 14:28
12 Veronika Joštová 04A GAMČA 24:22 + 14:38
13 Ĺubica Joštová 04A GAMČA 25:26 + 15:42
14 Natália Čerňancová FBA94AA ŠK Farmaceut Bratislava 28:47 + 19:03
15 Matilda Ujvári BBA1051 KOBRA Bratislava 38:07 + 28:23
Matúš Kocian 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP
Katarína Gibalová SKS7853 Športový klub Sandberg MP

RD2 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ella Mária Petrincová BBA17AA KOBRA Bratislava 14:09
2 David Dulak SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:38 + 0:29
3 Michal Dulak SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:15 + 2:06
4 Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 17:44 + 3:35
5 Juraj ml. Petrinec BBA19AA KOBRA Bratislava 19:03 + 4:54
6 Jonáš Brazdil 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:25 + 5:16
7 Lukáš Brazdil 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:56 + 5:47
8 Júlia Holikova 01C18AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:04 + 5:55
9 Zora Bizoňová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:09 + 6:00
10 Laura Ondrasikova 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:18 + 7:09
11 Hana Ormandy 01C20AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:18 + 9:09
12 Sebastián Bóna 01C17AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:51 + 9:42
13 Filip Bóna 01C20AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:55 + 9:46
14 Ema Kosová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:43 + 13:34
15 Viktória Gulai 16G Korytnačky 27:59 + 13:50
16 Michaela Gulai 16G Korytnačky 28:05 + 13:56
17 Adela Müllerová VBA18AA ŠK VAZKA Bratislava 28:56 + 14:47
18 Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 32:36 + 18:27
19 Zuzana Ančicová VBA20AF ŠK VAZKA Bratislava 32:53 + 18:44
20 Marta Lago VBA ŠK VAZKA Bratislava 34:09 + 20:00
21 Madeleine Macho 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:13 + 21:04
22 Viola Lago VBA ŠK VAZKA Bratislava 35:27 + 21:18
23 Alexandra Ester Šabová RBA TJ Rapid Bratislava 39:56 + 25:47
24 Richard Skrabak 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:39 + 41:30