Výsledky

Preteky: Novoročný OB, 1. kolo Oblastného rebríčka STRED

Etapa: Novoročný OB, 1. kolo Oblastného rebríčka STRED - E1 (08.01.2017)

Kategórie

M -10      M -10 R    M -14      M -18      M 19-      M 45-      W -10 R    W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      Open       RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuzmin Jelisej HBBxxx2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:28
2 Čief Jonáš HBBxxx4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:37 + 12:09

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Trenčan Matej HBBxxx6 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:50

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 6:47
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 7:42 + 0:55
3 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 11:57 + 5:10
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Trenčan Milan HBBxxx5 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 8:52
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 9:05 + 0:13
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 12:16 + 3:24
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 12:51 + 3:59
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 13:58 + 5:06
6 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 15:03 + 6:11
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 19:21 + 10:29

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vajs Roman MIN0001 12:30
2 Ritter Jan HBB0008 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:52 + 3:22
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 19:13 + 6:43

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:21
2 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:31 + 8:10
3 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:31 + 11:10
Chladný Martin MCH0002 DISK

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslava Herdová EBB0851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:43

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Majbová SPE0356 Klub OB Sokol Pezinok 8:38
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 13:26 + 4:48
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:41 + 6:03
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 15:06 + 6:28

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 18:26

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Galla Katarzyna HBB0009 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:14
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:32 + 6:18
3 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 29:30 + 15:16

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 24:48

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:26
2 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:43 + 11:17

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 17:55
Chladný Matej MCH0001 DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maxim Štrba x80 18:17
2 Elka Vajsová x10 23:56 + 5:39
3 Adrian Gajdošík x14 25:16 + 6:59
4 Šimon Patráš x29 25:24 + 7:07
5 Tomáš Caban x53 27:01 + 8:44
6 Stella Faboková x25 28:07 + 9:50
7 Viktorka Faboková x27 28:12 + 9:55
8 Filip Vrbánoš x78 29:28 + 11:11
9 Alex Vrbánoš x76 29:29 + 11:12
10 Nelka Froncová x85 29:58 + 11:41
11 Zoe Vojdová x43 32:12 + 13:55
12 Sofia Vojdová x66 32:13 + 13:56
13 Sára Kunová x88 32:54 + 14:37
14 Adam Chladný x90 33:59 + 15:42
15 Richard Rosenberger x98 36:54 + 18:37
16 Lucia Kováčová x100 37:03 + 18:46
17 Katka Kováčová x96 37:28 + 19:11
18 Tamarka Korytková x74 39:08 + 20:51
19 Marek Štrba x83 40:03 + 21:46
20 Hanka Uhlárová x59 41:57 + 23:40
21 Alžbetka Uhlárová x57 42:03 + 23:46
22 Toni Marko x92 58:45 + 40:28