Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať (03.06.2017)

Počet prihlásených: 213

Kluby

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     RBK     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     VBA     VZA     ZMT    

Klub OB Kysak (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simona Ceranová KYS 515109 N - 27.05.2017
Maroš Dudra KYS0601 45419 M -12 C - 27.05.2017
Šimon Dudra KYS9801 307257 M -20 E - 27.05.2017
György Filö KYS6302 9633077 M 50- E - 27.05.2017
Martin Franko KYS 416738 K3 - 27.05.2017
Ľubomír Krajňák KYS6105 207808 M 55- E - 27.05.2017
Jaroslav Mráz KYS 307285 M 70- E - 27.05.2017
Ľudovít Pavela KYS 682684 K3 - 27.05.2017
Katarína Perátová KYS0251 416706 N - 27.05.2017
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -12 C - 27.05.2017
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -14 E - 27.05.2017

Klub orientačných športov Ružomberok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Valter Sohler RBK7701 7202885 M 40- E 24.05.2017

Klub OB Martin (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Knorová ZMT7151 2066093 M 40- E - 24.05.2017
Viola Juhasová ZMT52AA 416516 W 65- E - 24.05.2017
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 E - 24.05.2017
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E - 24.05.2017
Matúš Oravec ZMT0101 M -16 E - 24.05.2017
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E - 24.05.2017

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M -16 E - 24.05.2017
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 50- E 24.05.2017

Klub OB ATU Košice (63) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maľarová Angela 307389 W 60- E - 22.05.2017
Elena Belicová TKE6251 307259 W 55- E - 22.05.2017
Tomáš Hajduch TKE8003 2032175 M 35- E - 24.05.2017
Kuzevič Ivan 2032146 M 35- E - 24.05.2017
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -12 C - 22.05.2017
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E - 22.05.2017
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 50- E - 24.05.2017
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 21- E - 22.05.2017
Pavol Kiss TKE8503 K3 - 22.05.2017
Juraj Korim TKE6003 920670 RD - 22.05.2017
Michal Krajčík TKE8704 533306 M 21- E - 22.05.2017
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E - 22.05.2017
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- E - 22.05.2017
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -16 E - 22.05.2017
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 45- E - 22.05.2017
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- E - 22.05.2017
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E - 22.05.2017
Matej Leitner TKE9101 M 21- E - 22.05.2017
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 21- E - 22.05.2017
Juraj Mihalič TKE7903 2032179 M 35- E - 22.05.2017
Štefan Mihalič TKE0002 2032200 M -18 E - 22.05.2017
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 E - 22.05.2017
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- E - 22.05.2017
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E - 22.05.2017
Peter Navesňák TKE5803 307381 M 55- E - 24.05.2017
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -14 E - 22.05.2017
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E - 22.05.2017
Anton Onder TKE5401 307437 M 60- E - 22.05.2017
František Papuga TKE6302 307290 M 50- E - 22.05.2017
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 22.05.2017
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 22.05.2017
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- E - 22.05.2017
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- E - 22.05.2017
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E - 22.05.2017
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E - 22.05.2017
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E - 22.05.2017
Martina Rákayová TKE7662 920680 W 21- E - 22.05.2017
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -12 C - 22.05.2017
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- E - 22.05.2017
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -14 E - 22.05.2017
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 35- E - 22.05.2017
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- E - 22.05.2017
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 E - 22.05.2017
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- E - 22.05.2017
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 M -18 E - 22.05.2017
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 60- E - 22.05.2017
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M -20 E - 23.05.2017
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -14 E - 22.05.2017
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- E - 22.05.2017
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E - 22.05.2017
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E - 22.05.2017
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E - 22.05.2017
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- E - 24.05.2017
Natália Tyszová TKE8851 2020701 W 21- E - 22.05.2017
Dávid Ugray TKE9605 2051350 M 21- E - 22.05.2017
Valentína Vancáková TKE9951 2032187 W -18 E - 22.05.2017
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- E - 22.05.2017
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -16 E - 22.05.2017
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -14 E - 22.05.2017
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 40- E - 22.05.2017
István Vincze TKE4901 2019784 M 65- E - 22.05.2017
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 E - 22.05.2017
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- E - 22.05.2017

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 18.05.2017
Zuzana Dávidíková BBA8251 533301 K3 - 18.05.2017
Adam Jonáš BBA0101 416704 M -16 E - 18.05.2017
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E - 18.05.2017
Monika Molnárová BBA9451 533303 W 21- E - 18.05.2017
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E - 18.05.2017

ŠK VAZKA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 50- E 17.05.2017
Matej Müller VBA9601 876001 M 21- E - 17.05.2017
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 65- E - 22.05.2017
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- E - 17.05.2017

ŠK HADVEO Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 W 21- E 17.05.2017
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E 17.05.2017
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- E - 17.05.2017
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- E - 17.05.2017
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 21- E - 17.05.2017
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E - 17.05.2017
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 50- E - 17.05.2017
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E 17.05.2017
Rastislav Szabó HBB8701 406957 M 21- E - 17.05.2017

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pavol Bednár EBB6101 01869 M 55- E 23.05.2017
Martina Bialeková EBB7351 7206717 W 35- E - 17.05.2017
Jakub Dekrét EBB9902 2088141 M -18 E - 16.05.2017
Katarína Hlaváčiková EBB6152 416804 W 55- E - 17.05.2017
Martin Majláth EBB8902 406959 M 21- E - 16.05.2017
Erika Nemcova EBB8752 416753 W 21- E - 16.05.2017
Juraj Nemec EBB8901 406961 M 21- E 17.05.2017
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- E 16.05.2017
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 50- E - 16.05.2017

Klub OB Sokol Pezinok (33) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Charvátová SPE9052 406928 K3 16.05.2017
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 E 16.05.2017
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -14 E 16.05.2017
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -14 E 23.05.2017
Klára Fedorová SPE04AC 435207 W -14 E 16.05.2017
Matej Fischer SPE0309 46290 M -14 E 16.05.2017
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 E 16.05.2017
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 E 16.05.2017
Christián Heffner SPE9801 219137 M -20 E 16.05.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E 16.05.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 435208 W -12 C 16.05.2017
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 E 16.05.2017
Lukáš Kapusta SPE06AA 2111071 M -12 C 16.05.2017
Klára Kapustová SPE0253 2111072 W -16 E 16.05.2017
Peter Karch SPE 416749 M 21- E 16.05.2017
Mária Karovičová SPE5851 W 55- E - 16.05.2017
Linda Leghátová SPE05AA 2111077 W -12 C 16.05.2017
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 E 16.05.2017
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 C - 16.05.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- E - 16.05.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -14 E 16.05.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 E 16.05.2017
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- E - 16.05.2017
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 21- E 16.05.2017
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 50- E - 16.05.2017
Pavol Poláček SPE8401 2111074 M 21- E 16.05.2017
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- E - 16.05.2017
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -16 E 16.05.2017
Tomáš Šipoš SPE03AA 2111073 M -14 E 16.05.2017
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- E 16.05.2017
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -16 E 16.05.2017
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 40- E 16.05.2017
Eli Valach SPE07AC 2111075 M -10 C 16.05.2017

TJ Rapid Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 439299 M 40- E 17.05.2017
Dušan Formanko RBA5801 51335 M 55- E - 16.05.2017
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 E - 16.05.2017
Alžbeta Kubenová RBA0151 445622 W -16 E - 17.05.2017
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- E - 16.05.2017
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -18 E - 16.05.2017
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 16.05.2017
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- E - 16.05.2017
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 16.05.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 434835 W 40- E - 16.05.2017
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 16.05.2017
Tereza Miklušová RBA9952 8435207 W 21- E - 16.05.2017
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- E - 17.05.2017
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- E - 16.05.2017
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 C - 17.05.2017
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- E - 17.05.2017
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 65- E - 16.05.2017
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 E - 17.05.2017
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- E - 17.05.2017
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- E - 16.05.2017
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- E - 16.05.2017

Športový klub Sandberg (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ema Honzírková SKS0351 2079540 W -14 E 16.05.2017
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -16 E 16.05.2017
Radoslav Jonáš SKS6902 406911 M 35- E - 17.05.2017
Filip Kubina SKS8901 2095924 M 21- E 16.05.2017
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 50- E - 16.05.2017
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -16 E 16.05.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 E 16.05.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 E 16.05.2017

KOB Čingov Spišská Nová Ves (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 11.05.2017
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 35- E - 19.05.2017
Róbert Miček SSN7101 307347 M 45- E - 17.05.2017
Šimon Miček M -14 E - 17.05.2017
Nina Mičeková RD - 17.05.2017
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- E - 17.05.2017
František Šoltés SSN6202 307398 M 55- E - 11.05.2017
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 45- E - 11.05.2017
Paulína Šoltésová 416711 RD - 11.05.2017

Slávia Žilinská univerzita (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 7200370 M -18 E - 10.05.2017
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 35- E - 10.05.2017
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E - 10.05.2017
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- E - 18.05.2017
Alena Michna Ďurčová VZA7753 416718 W 35- E - 16.05.2017
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- E - 16.05.2017
Veronika Klabouchová VZA0151 2008504 W -16 E - 15.05.2017
Vladimíra Kutajová VZA93AA 416597 K3 - 16.05.2017
Michal Ondrejka VZA0201 2025368 M -16 E - 15.05.2017
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 E - 15.05.2017
Soňa Ondrejková VZA7451 2025369 W 40- E - 15.05.2017
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -12 C - 17.05.2017
Jakub Polakovič 2008505 RD - 10.05.2017
Peter Polakovič VZA5501 416537 M 60- E - 10.05.2017
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- E - 15.05.2017
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E - 16.05.2017
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- E - 16.05.2017
Martina Šelingová VZA9852 416567 W -20 E - 16.05.2017
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -12 C - 17.05.2017
Ivan Trepáč 2061795 N - 17.05.2017
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -14 E - 17.05.2017
Viktoriya Valyavka 502256 RD - 18.05.2017
Olexander Volkov VZA8002 502259 M 35- E - 18.05.2017
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -10 C - 18.05.2017
Maja Volkova 502260 RD - 18.05.2017

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 21- E 17.05.2017
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E 17.05.2017
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -18 E 17.05.2017
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- E - 09.05.2017
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- E 09.05.2017
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- E 17.05.2017