Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať (03.06.2017)

Počet prihlásených: 213

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -10 C    M -12 C    W -12 C    K3         N          RD        

M -14 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 416731 Áno 27.05.2017
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 22.05.2017
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 22.05.2017
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 22.05.2017
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 16.05.2017
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 23.05.2017
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 16.05.2017
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 16.05.2017
Tomáš Šipoš SPE03AA Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 16.05.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 16.05.2017
Šimon Miček KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno 17.05.2017

M -16 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 24.05.2017
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin Áno 24.05.2017
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 24.05.2017
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 22.05.2017
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 416704 Áno 18.05.2017
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 16.05.2017
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 16.05.2017
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 16.05.2017
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 16.05.2017
Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 2025368 Áno 15.05.2017

M -18 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 2032195 Áno 22.05.2017
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 22.05.2017
Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2088141 Áno 16.05.2017
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 16.05.2017
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 16.05.2017
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 16.05.2017
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 7200370 Áno 10.05.2017
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno 15.05.2017

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 307257 Áno 27.05.2017
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 23.05.2017
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 16.05.2017

M 21- E (26)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 22.05.2017
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno 22.05.2017
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 22.05.2017
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 533306 Áno 22.05.2017
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 22.05.2017
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 22.05.2017
Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice Áno 22.05.2017
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 18.05.2017
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 18.05.2017
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 18.05.2017
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 876001 Áno 17.05.2017
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 17.05.2017
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406957 Áno 17.05.2017
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 17.05.2017
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515024 Áno 17.05.2017
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 17.05.2017
Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406959 Áno 16.05.2017
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 17.05.2017
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 16.05.2017
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 16.05.2017
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 16.05.2017
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 16.05.2017
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 16.05.2017
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 09.05.2017
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 17.05.2017
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 17.05.2017

M 35- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kuzevič Ivan Klub OB ATU Košice 2032146 Áno 24.05.2017
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 22.05.2017
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno 22.05.2017
Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 2032175 Áno 24.05.2017
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 16.05.2017
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 406911 Áno 17.05.2017
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 7204980 Áno 10.05.2017
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 502259 Áno 18.05.2017

M 40- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 7202885 Áno 24.05.2017
Martina Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 24.05.2017
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 439299 Áno 17.05.2017

M 45- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 22.05.2017
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 22.05.2017
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 11.05.2017
Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307347 Áno 17.05.2017

M 50- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 27.05.2017
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 24.05.2017
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 22.05.2017
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 22.05.2017
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 22.05.2017
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 17.05.2017
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 305982 Áno 16.05.2017
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 17.05.2017
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 2049986 Áno 16.05.2017

M 55- E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 207808 Áno 27.05.2017
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 24.05.2017
Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 307381 Áno 24.05.2017
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 22.05.2017
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 22.05.2017
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 01869 Áno 23.05.2017
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 16.05.2017
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 16.05.2017
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 51335 Áno 16.05.2017
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 16.05.2017
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 17.05.2017
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 11.05.2017
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 17.05.2017

M 60- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 22.05.2017
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno 22.05.2017
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 307437 Áno 22.05.2017
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 22.05.2017
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 16.05.2017
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Áno 10.05.2017
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 09.05.2017

M 65- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 24.05.2017
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 2019784 Áno 22.05.2017
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 22.05.2017
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 16.05.2017
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 16.05.2017
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 16.05.2017

M 70- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jaroslav Mráz KYS Klub OB Kysak 307285 Áno 27.05.2017
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 24.05.2017

W -14 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 22.05.2017
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 22.05.2017
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 16.05.2017
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 16.05.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 16.05.2017
Klára Fedorová SPE04AC Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 16.05.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 16.05.2017
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 16.05.2017
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 2045213 Áno 17.05.2017

W -16 E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 22.05.2017
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 22.05.2017
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 16.05.2017
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 17.05.2017
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 16.05.2017
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 2008504 Áno 15.05.2017

W -18 E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 22.05.2017
Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 2032187 Áno 22.05.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 16.05.2017
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 16.05.2017
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 17.05.2017
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 17.05.2017

W -20 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 416567 Áno 16.05.2017

W 21- E (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Rákayová TKE7662 Klub OB ATU Košice 920680 Áno 22.05.2017
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 920656 Áno 22.05.2017
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 2020701 Áno 22.05.2017
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno 22.05.2017
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 22.05.2017
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 22.05.2017
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 22.05.2017
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 22.05.2017
Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Áno 22.05.2017
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 18.05.2017
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 17.05.2017
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 17.05.2017
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 17.05.2017
Erika Nemcova EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 16.05.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 16.05.2017
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8435207 Áno 16.05.2017
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 7204971 Áno 10.05.2017
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 16.05.2017

W 35- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7206717 Áno 17.05.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 16.05.2017
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 19.05.2017
Alena Michna Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 416718 Áno 16.05.2017

W 40- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 22.05.2017
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 22.05.2017
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 17.05.2017
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 16.05.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 434835 Áno 16.05.2017
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 2025369 Áno 15.05.2017

W 45- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 22.05.2017
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 22.05.2017
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 17.05.2017
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 11.05.2017
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8630 Áno 16.05.2017
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 17.05.2017

W 50- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 22.05.2017
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 22.05.2017
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno 24.05.2017
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 17.05.2017
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 16.05.2017
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 16.05.2017

W 55- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 307259 Áno 22.05.2017
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 22.05.2017
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416804 Áno 17.05.2017
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 16.05.2017
Mária Karovičová SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok Áno 16.05.2017
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 16.05.2017
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 18.05.2017

W 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maľarová Angela Klub OB ATU Košice 307389 Áno 22.05.2017
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 22.05.2017
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 16.05.2017

W 65- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT52AA Klub OB Martin 416516 Áno 24.05.2017
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 22.05.2017
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 15.05.2017

M -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 16.05.2017
Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 16.05.2017
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 18.05.2017

M -12 C (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 27.05.2017
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 45419 Áno 27.05.2017
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 22.05.2017
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 22.05.2017
Lukáš Kapusta SPE06AA Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 16.05.2017
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 17.05.2017
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 17.05.2017
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 17.05.2017

W -12 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 16.05.2017
Linda Leghátová SPE05AA Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 16.05.2017

K3 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Franko KYS Klub OB Kysak 416738 Áno 27.05.2017
Ľudovít Pavela KYS Klub OB Kysak 682684 Áno 27.05.2017
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice Áno 22.05.2017
Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 533301 Áno 18.05.2017
Barbora Charvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 16.05.2017
Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 416597 Áno 16.05.2017

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Ceranová KYS Klub OB Kysak 515109 Áno 27.05.2017
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 416706 Áno 27.05.2017
Ivan Trepáč Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno 17.05.2017

RD (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 920670 Áno 22.05.2017
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 11.05.2017
Nina Mičeková KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno 17.05.2017
Jakub Polakovič Slávia Žilinská univerzita 2008505 Áno 10.05.2017
Maja Volkova Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 18.05.2017
Viktoriya Valyavka Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 18.05.2017