Prihlášky podľa klubov

Preteky: Mikulášské preteky 14. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 (03.12.2017)

Počet prihlásených: 287

Kluby

BBA     CNR     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     RCP     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA    

KOBRA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 19- - 27.11.2017
Juraj Horniak BBA8202 307459 Open - 27.11.2017
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 27.11.2017
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 27.11.2017
Paulína Májová BBA5351 533304 W 55- - 27.11.2017
Monika Molnárová BBA9451 533303 W 19- - 27.11.2017
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- - 27.11.2017
Michal Stasz BBA8203 406912 M 19- - 27.11.2017
Jozef Wallner BBA6812 8917 M 19- - 27.11.2017

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 27.11.2017

ŠK Farmaceut Bratislava (70) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 2116441 RD1 - 27.11.2017
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -10 - 27.11.2017
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 27.11.2017
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -12 - 27.11.2017
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD1 - 27.11.2017
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 27.11.2017
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 19- - 01.12.2017
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 27.11.2017
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 19- - 27.11.2017
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -10 - 27.11.2017
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 27.11.2017
Martin Hanesch FBA17AF RD1 27.11.2017
Viktória Haneschová FBA17BA RD1 27.11.2017
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 27.11.2017
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -12 - 27.11.2017
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -12 - 27.11.2017
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 19- - 27.11.2017
Jakub Hrnčiar FBA1001 416752 RD1 - 27.11.2017
Maximilián Janota FBA0701 4524 M -10 - 27.11.2017
Timotej Janota FBA0901 4522 M -10 - 27.11.2017
Vladislav Janota FBA7903 1402873 M 19- - 27.11.2017
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 27.11.2017
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -12 - 27.11.2017
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 27.11.2017
Boris Kocúr FBA1004 2067242 RD1 - 27.11.2017
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 RD1 - 27.11.2017
Ján Koman FBA0504 2124800 M -12 - 27.11.2017
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 27.11.2017
Kristína Komanová FBA7853 2124760 Open - 27.11.2017
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 27.11.2017
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD1 - 27.11.2017
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -10 - 27.11.2017
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 27.11.2017
Nataša Majerčáková FBA17BB RD1 27.11.2017
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 27.11.2017
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 27.11.2017
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- - 27.11.2017
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 19- - 27.11.2017
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 40- - 27.11.2017
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 27.11.2017
Martin Németh FBA0603 2103298 M -12 - 27.11.2017
Martin Németh FBA7802 2095934 Open - 27.11.2017
Sebastian Németh 2014 Detská - 01.12.2017
Teo Martin Németh FBA1005 2096213 RD1 - 27.11.2017
Martina Némethová FBA78AA N 01.12.2017
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -12 - 27.11.2017
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 27.11.2017
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 27.11.2017
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 27.11.2017
Ondrej Pařízek FBA0604 2116449 M -12 - 27.11.2017
Jana Pařízková FBA7352 2067269 W 40- - 27.11.2017
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 27.11.2017
Miroslav Patassi FBA0903 2119191 RD1 - 27.11.2017
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 Open - 27.11.2017
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 27.11.2017
Patrícia Patassiová FBA17AE 2119192 W -12 - 27.11.2017
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 27.11.2017
Michal Spišiak FBA7902 406931 M 19- - 27.11.2017
Michal Spišiak FBA1102 2088147 RD1 - 27.11.2017
Katarína Spišiaková FBA0851 2088171 RD1 - 27.11.2017
Jana Styková FBA8051 2111086 W 19- - 27.11.2017
Natália Styková FBA1051 4143 RD1 - 27.11.2017
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 27.11.2017
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 19- - 27.11.2017
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 19- - 27.11.2017
Slavomír Ženiš FBA1201 2067259 RD1 - 27.11.2017
Miroslava Ženišová FBA8254 2104606 Open - 27.11.2017
Sára Ženišová FBA0953 2067266 RD1 - 27.11.2017
Dorota Zúbeková FBA1151 2095930 RD1 - 27.11.2017
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD1 - 27.11.2017

ŠK HADVEO Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 W 19- - 24.11.2017
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 24.11.2017
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 19- - 27.11.2017
Lukáš Šimoník 2066963 N - 26.11.2017
Milan Šimoník 2066969 M 40- - 26.11.2017

Klub OB Kysak (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Pavliková KYS9152 207807 W 19- - 01.12.2017

Klub OB AŠK Pezinok (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alžbeta Dubovská PEZ0151 7201803 W -16 - 26.11.2017
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M 19- - 26.11.2017
Filip Dubovský PEZ0201 2030952 M -16 - 26.11.2017
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 55- - 26.11.2017
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 26.11.2017
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 26.11.2017
Zuzana Féderová PEZ0351 887631 W -14 - 26.11.2017
Roman Kučera PEZ6401 975310 Open - 26.11.2017
Bronislava Šimová PEZ6951 897385 W 40- - 26.11.2017

TJ Rapid Bratislava (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 27.11.2017
Zora Flassiková RBA8056 307294 W 19- - 02.12.2017
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 27.11.2017
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M 19- - 27.11.2017
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -14 - 30.11.2017
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 40- - 27.11.2017
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 27.11.2017
Alžbeta Kubenová RBA0151 445622 W -18 - 27.11.2017
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -10 - 27.11.2017
Tibor Lanátor RBA7903 416811 M 19- - 27.11.2017
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 19- - 27.11.2017
Lucia Lanátorová RBA1051 RD1 - 27.11.2017
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 27.11.2017
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 27.11.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 27.11.2017
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 27.11.2017
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 27.11.2017
Adam Paško RBA0301 406932 M -16 - 27.11.2017
Marko Paško RBA7001 8222299 M 40- - 27.11.2017
Michal Paško RBA9903 434835 M 19- - 27.11.2017
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 27.11.2017
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 27.11.2017
Jakub Schenk RBA0001 338400 M 19- - 27.11.2017
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 27.11.2017
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 27.11.2017
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 27.11.2017
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 19- - 27.11.2017
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 27.11.2017
Juraj Šmelík RBA6603 307355 M 19- - 27.11.2017
Ľudovít Šmelík RBA4301 207812 M 55- - 27.11.2017
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 19- - 27.11.2017
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 27.11.2017

RC&P TEAM Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Flassik RCP7401 2300843 M 19- - 02.12.2017

Športový klub Sandberg (50) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -16 - 25.11.2017
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -14 - 25.11.2017
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 26.11.2017
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 25.11.2017
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -10 - 25.11.2017
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 25.11.2017
Martin Bartalos SKS0601 N - 27.11.2017
Ondrej Bartalos SKS0305 N - 27.11.2017
Ivana Bartalosová SKS7851 445612 W 19- - 27.11.2017
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -10 - 25.11.2017
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 25.11.2017
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 25.11.2017
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 25.11.2017
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -12 - 25.11.2017
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 25.11.2017
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 25.11.2017
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -14 - 25.11.2017
Oliver Gross SKS0404 2079536 M -14 - 25.11.2017
Ema Honzírková SKS0351 2114237 W -14 - 26.11.2017
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -16 - 25.11.2017
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD1 - 25.11.2017
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 25.11.2017
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 N - 25.11.2017
Marta Kropocheva SKS0753 2114236 W -12 - 26.11.2017
Filip Kubina SKS8901 2095924 M 19- - 25.11.2017
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 25.11.2017
Jozef Kudla SKS80AC 2079537 M 19- - 25.11.2017
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 55- - 25.11.2017
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -16 - 25.11.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 25.11.2017
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 25.11.2017
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 RD1 - 25.11.2017
Michal Pajtáš SKS0306 445611 M -14 - 27.11.2017
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 N - 25.11.2017
Filip Prutkay SKS04AD 2079538 M -14 - 25.11.2017
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 25.11.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 - 25.11.2017
Lenka Slaná SKS17AD N - 27.11.2017
Alex Luis Šutka SKS09AE 2079540 RD1 - 25.11.2017
Anamária Šutková SKS05AC 2049989 W -12 - 25.11.2017
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 Open - 25.11.2017
Tomáš Tvrdý SKS0201 2114238 M -16 - 26.11.2017
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 25.11.2017
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 25.11.2017
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 25.11.2017
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 25.11.2017
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 19- - 26.11.2017
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 26.11.2017
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 26.11.2017
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -12 - 25.11.2017

Klub OB Sokol Pezinok (85) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE13AA 2111079 RD1 - 20.11.2017
Veronika Bobovská SPE10AA 2111078 RD1 - 20.11.2017
Samuel Bobovský SPE08AE 2111077 M -10 - 20.11.2017
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 29.11.2017
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 27.11.2017
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -14 - 27.11.2017
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 - 01.12.2017
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 40- - 01.12.2017
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -14 - 01.12.2017
Klára Fedorová SPE0455 1407855 W -14 - 27.11.2017
Monika Fintorova Open 01.12.2017
Matej Fischer SPE0309 219137 M -14 - 27.11.2017
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -14 - 02.12.2017
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 02.12.2017
Bianka Halčinová SPE05AE 1407856 W -12 - 27.11.2017
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 20.11.2017
Andrej Havlík SPE09AB 307272 RD1 - 20.11.2017
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 27.11.2017
Christián Heffner SPE9801 46290 M 19- - 27.11.2017
Andrej Hojko SPE0404 2111091 M -14 - 27.11.2017
Peter Hojko SPE7001 1407847 M 40- - 27.11.2017
Krisztián Horváth SPE05AB M -12 27.11.2017
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -12 - 27.11.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 27.11.2017
Juraj Jakabovič SPE 1407863 RD1 - 27.11.2017
Filip Jančík SPE06AE 2111075 M -12 - 20.11.2017
Ondrej Jendek SPE07AA 232070 M -10 - 27.11.2017
Viktor Ježík SPE RD1 27.11.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 2111071 W -12 - 20.11.2017
Ľubka Ježíková SPE Open 27.11.2017
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 20.11.2017
Lukáš Kapusta SPE0602 2111073 M -12 - 20.11.2017
Klára Kapustová SPE0253 2111072 W -16 - 20.11.2017
Peter Karch SPE 416749 M 19- - 27.11.2017
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 27.11.2017
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 27.11.2017
Pavol Kebis SPE0003 406926 M -18 - 27.11.2017
Matej Knapčok SPE08AA 435208 M -10 - 27.11.2017
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M -18 - 27.11.2017
Radoslav Kuník SPE0103 219136 M -16 - 27.11.2017
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -14 - 27.11.2017
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -14 - 27.11.2017
Silvia Kutišová SPE 1407858 Open - 27.11.2017
Linda Legáthová SPE0552 W -12 30.11.2017
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 27.11.2017
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 27.11.2017
Matúš Mikloš SPE0702 435207 M -10 - 27.11.2017
Emma Miklošová SPE RD1 27.11.2017
Zuzana Miklošová SPE N 27.11.2017
Jakub Mozolík SPE 2111080 M -12 - 20.11.2017
Michaela Mozolíková SPE02AE 2111076 W -16 - 20.11.2017
Krištof Nemček SPE 1407864 M -16 - 27.11.2017
Štefan Noga SPE5402 49722 M 55- - 27.11.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 27.11.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -14 - 27.11.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 27.11.2017
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 27.11.2017
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M 19- - 27.11.2017
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 40- - 27.11.2017
Iveta Paulová SPE6751 46288 W 40- - 27.11.2017
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 27.11.2017
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 27.11.2017
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 40- - 27.11.2017
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 27.11.2017
Monika Rigasova SPE N 27.11.2017
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 27.11.2017
Šimon Šipoš SPE04AB 1407854 M -14 - 27.11.2017
Tomáš Šipoš SPE0311 1407852 M -14 - 27.11.2017
Hana Šipošová SPE09AC 1407850 W -10 - 27.11.2017
Lucia Šipošová SPE0654 1407853 W -12 - 27.11.2017
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 27.11.2017
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 20.11.2017
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 20.11.2017
Barbora Charvátová SPE9052 406928 W 19- - 20.11.2017
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -16 - 27.11.2017
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 27.11.2017
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -10 - 27.11.2017
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 27.11.2017
Eli Valach SPE07AC 2111074 M -10 - 20.11.2017
Vladimir Valach Open 01.12.2017
Ingrid Valachova N 01.12.2017
Matúš Zedníček SPE RD1 27.11.2017
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 27.11.2017
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 27.11.2017
Michaela Zedníčková SPE 1407860 Open - 27.11.2017

KOB Čingov Spišská Nová Ves (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 27.11.2017
Silvester Dulák SSN9007 416519 M 19- - 27.11.2017
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 19- - 27.11.2017

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 307376 M 19- - 30.11.2017
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 26.11.2017

ŠK Triturus Nitra (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Kováč TNR0401 M -14 27.11.2017
Marek Kováč st. N 27.11.2017
Timotej Kováč RD1 27.11.2017
Markétka Kováčová RD1 27.11.2017
Andrea Porubská TNR7651 2032166 N - 27.11.2017
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 - 27.11.2017
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 27.11.2017

ŠK VAZKA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 27.11.2017
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 27.11.2017
Elena Lago VBA0551 307373 W -12 - 28.11.2017
Oliver Lago VBA0301 307360 M -14 - 27.11.2017
Adam Navrátil VBA9901 416125 M -18 - 20.11.2017
Matej Navrátil VBA0201 232012 M -16 - 20.11.2017
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 20.11.2017

Viatoris (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ria Stančíková VIA8951 416596 W 19- - 27.11.2017

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 27.11.2017
Olexander Volkov VZA8002 502259 M 19- - 27.11.2017
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -10 - 27.11.2017
Maja Volkova 502260 W -10 - 27.11.2017