Prihlášky

Preteky: Mikulášské preteky 14. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 (03.12.2017)

Počet prihlásených: 287

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      Open       RD1        N          W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Detská   

M -10 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4524 Áno 27.11.2017
Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4522 Áno 27.11.2017
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095953 Áno 27.11.2017
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 27.11.2017
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 27.11.2017
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 27.11.2017
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 25.11.2017
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 25.11.2017
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 27.11.2017
Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 27.11.2017
Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 27.11.2017
Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 20.11.2017
Samuel Bobovský SPE08AE Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 20.11.2017

M -12 (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 27.11.2017
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 27.11.2017
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 27.11.2017
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 27.11.2017
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 27.11.2017
Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103298 Áno 27.11.2017
Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116449 Áno 27.11.2017
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 27.11.2017
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 25.11.2017
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 27.11.2017
Jakub Mozolík SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 20.11.2017
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 27.11.2017
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 20.11.2017
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 20.11.2017
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 27.11.2017
Krisztián Horváth SPE05AB Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Filip Jančík SPE06AE Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 20.11.2017

M -14 (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra Áno 27.11.2017
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 30.11.2017
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 25.11.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 25.11.2017
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 25.11.2017
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 25.11.2017
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 25.11.2017
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 445611 Áno 27.11.2017
Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 2079538 Áno 25.11.2017
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 27.11.2017
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 27.11.2017
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 02.12.2017
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 01.12.2017
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 27.11.2017
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Áno 27.11.2017
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 27.11.2017
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 2111091 Áno 27.11.2017
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 27.11.2017
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 27.11.2017
Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 27.11.2017

M -16 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 406932 Áno 27.11.2017
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 2030952 Áno 26.11.2017
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 25.11.2017
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 25.11.2017
Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 26.11.2017
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 20.11.2017
Krištof Nemček SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407864 Áno 27.11.2017
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 27.11.2017
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Áno 27.11.2017
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 20.11.2017

M -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 27.11.2017
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 25.11.2017
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 20.11.2017
Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 406926 Áno 27.11.2017
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 27.11.2017

M 19- (46)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Flassik RCP7401 RC&P TEAM Bratislava 2300843 Áno 02.12.2017
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 27.11.2017
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno 27.11.2017
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 27.11.2017
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 27.11.2017
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 27.11.2017
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 Áno 27.11.2017
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 27.11.2017
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406931 Áno 27.11.2017
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 01.12.2017
Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1402873 Áno 27.11.2017
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 27.11.2017
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 27.11.2017
Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 8917 Áno 27.11.2017
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 27.11.2017
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 27.11.2017
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 27.11.2017
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 27.11.2017
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 27.11.2017
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 416811 Áno 27.11.2017
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 307355 Áno 27.11.2017
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 338400 Áno 27.11.2017
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 27.11.2017
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 27.11.2017
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 27.11.2017
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 27.11.2017
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 434835 Áno 27.11.2017
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 434830 Áno 27.11.2017
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 502259 Áno 27.11.2017
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 26.11.2017
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 307376 Áno 30.11.2017
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Áno 26.11.2017
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 26.11.2017
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 25.11.2017
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 26.11.2017
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 25.11.2017
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2079537 Áno 25.11.2017
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 27.11.2017
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 27.11.2017
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 27.11.2017
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 20.11.2017
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 27.11.2017
Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 7204510 Áno 27.11.2017
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 27.11.2017
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 27.11.2017
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 27.11.2017

M 40- (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 27.11.2017
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 27.11.2017
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 27.11.2017
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 27.11.2017
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 27.11.2017
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 27.11.2017
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 27.11.2017
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 27.11.2017
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 27.11.2017
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 27.11.2017
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 26.11.2017
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 26.11.2017
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 25.11.2017
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 25.11.2017
Milan Šimoník ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066969 Áno 26.11.2017
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 01.12.2017
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 27.11.2017
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 27.11.2017
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 27.11.2017

M 55- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 27.11.2017
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 27.11.2017
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 27.11.2017
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 27.11.2017
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 27.11.2017
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 207812 Áno 27.11.2017
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 27.11.2017
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 7206540 Áno 26.11.2017
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 2049986 Áno 25.11.2017
Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 49722 Áno 27.11.2017
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 27.11.2017
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 27.11.2017

Open (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 27.11.2017
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 27.11.2017
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 27.11.2017
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 27.11.2017
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 27.11.2017
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 27.11.2017
Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104606 Áno 27.11.2017
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 27.11.2017
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 975310 Áno 26.11.2017
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 25.11.2017
Michaela Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 27.11.2017
Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 27.11.2017
Ľubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Monika Fintorova Klub OB Sokol Pezinok Áno 01.12.2017
Vladimir Valach Klub OB Sokol Pezinok Áno 01.12.2017
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 27.11.2017

RD1 (31)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Markétka Kováčová ŠK Triturus Nitra Áno 27.11.2017
Timotej Kováč ŠK Triturus Nitra Áno 27.11.2017
Jakub Hrnčiar FBA1001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 416752 Áno 27.11.2017
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 27.11.2017
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 27.11.2017
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 27.11.2017
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 27.11.2017
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 27.11.2017
Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095979 Áno 27.11.2017
Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095930 Áno 27.11.2017
Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088147 Áno 27.11.2017
Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088171 Áno 27.11.2017
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4143 Áno 27.11.2017
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 27.11.2017
Slavomír Ženiš FBA1201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 27.11.2017
Sára Ženišová FBA0953 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 27.11.2017
Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119191 Áno 27.11.2017
Martin Hanesch FBA17AF TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2017
Viktória Haneschová FBA17BA TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2017
Nataša Majerčáková FBA17BB TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2017
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava Áno 27.11.2017
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 25.11.2017
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 25.11.2017
Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 2079540 Áno 25.11.2017
Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Juraj Jakabovič SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 27.11.2017
Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 20.11.2017
Veronika Bobovská SPE10AA Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 20.11.2017
Nela Bobovská SPE13AA Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 20.11.2017

N (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno 27.11.2017
Marek Kováč st. ŠK Triturus Nitra Áno 27.11.2017
Martina Némethová FBA78AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 01.12.2017
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg Áno 27.11.2017
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg Áno 27.11.2017
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 25.11.2017
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 25.11.2017
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg Áno 27.11.2017
Lukáš Šimoník ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 26.11.2017
Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2017
Ingrid Valachova Klub OB Sokol Pezinok Áno 01.12.2017

W -10 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 27.11.2017
Maja Volkova Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 27.11.2017
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 25.11.2017
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 25.11.2017
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 26.11.2017
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 25.11.2017
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 27.11.2017
Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 27.11.2017

W -12 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 27.11.2017
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 27.11.2017
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 27.11.2017
Patrícia Patassiová FBA17AE TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 27.11.2017
Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 2114236 Áno 26.11.2017
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 25.11.2017
Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 2049989 Áno 25.11.2017
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 28.11.2017
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 219134 Áno 01.12.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 20.11.2017
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 27.11.2017
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok Áno 30.11.2017
Bianka Halčinová SPE05AE Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 27.11.2017

W -14 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 27.11.2017
Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 887631 Áno 26.11.2017
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 26.11.2017
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 25.11.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 25.11.2017
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2114237 Áno 26.11.2017
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 27.11.2017
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 27.11.2017
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 27.11.2017
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 27.11.2017
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 20.11.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 27.11.2017
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 27.11.2017

W -16 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 27.11.2017
Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 7201803 Áno 26.11.2017
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 25.11.2017
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 20.11.2017
Michaela Mozolíková SPE02AE Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 20.11.2017

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 27.11.2017
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 20.11.2017

W 19- (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 207807 Áno 01.12.2017
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 27.11.2017
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 27.11.2017
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2111086 Áno 27.11.2017
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 27.11.2017
Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 416596 Áno 27.11.2017
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 27.11.2017
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 27.11.2017
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 27.11.2017
Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 307294 Áno 02.12.2017
Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 9000008 Áno 27.11.2017
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 27.11.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 27.11.2017
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 27.11.2017
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 25.11.2017
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 25.11.2017
Ivana Bartalosová SKS7851 Športový klub Sandberg 445612 Áno 27.11.2017
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 24.11.2017
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 24.11.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 27.11.2017
Barbora Charvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 20.11.2017
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 27.11.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 27.11.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 27.11.2017

W 40- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 27.11.2017
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2092412 Áno 27.11.2017
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 27.11.2017
Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067269 Áno 27.11.2017
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 27.11.2017
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 26.11.2017
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 25.11.2017
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 25.11.2017
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 25.11.2017
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 25.11.2017
Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46288 Áno 27.11.2017
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 27.11.2017

W 55- (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 27.11.2017
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 533304 Áno 27.11.2017
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 27.11.2017
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 27.11.2017
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 27.11.2017
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 02.12.2017
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 29.11.2017
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 27.11.2017

Detská (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sebastian Németh 2014 TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 01.12.2017