Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup (22.09.2018)

Počet prihlásených: 256

Kluby

01C     05W     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(HUN) Tabáni Spartacus (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Máté Marosvölgyi 8664633 M 21- E - 19.09.2018
Szabolcs Tornai 9127807 M 21- E 17.09.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Gramblička 7210217 M -14 A 17.09.2018

Športový klub Sandberg (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 A - 12.09.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 A - 12.09.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 A - 10.09.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 10.09.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 A - 10.09.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 A - 10.09.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 N - 10.09.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 A - 10.09.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E - 10.09.2018
Radoslav Kováč SKS77AC 2114240 M 40- A - 10.09.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -12 A - 10.09.2018
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -10 - 10.09.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 10.09.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 A - 11.09.2018
Hana Máčajová SKS1153 445611 R -8 - 10.09.2018
Zina Máčajová SKS0954 445612 N - 10.09.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 A - 12.09.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 10.09.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 A - 10.09.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 10.09.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 A - 10.09.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 2114239 M -16 A - 10.09.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 A - 10.09.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 A - 10.09.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 10.09.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 A - 10.09.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -12 A - 10.09.2018

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 7204989 M -18 A - 10.09.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A - 09.09.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 35- A - 09.09.2018
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- E - 09.09.2018
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- A - 09.09.2018
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A - 09.09.2018
Paulína Šoltésová 416711 W -10 - 09.09.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (34) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 416806 M 35- A - 09.09.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A 09.09.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 R -8 09.09.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E 09.09.2018
Pavol Bukovac FBA8102 232004 M 21- E 09.09.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A 09.09.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E 09.09.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -12 A - 09.09.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 K3 - 09.09.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 A 09.09.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A - 09.09.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A 09.09.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 A 09.09.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A 09.09.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 K3 09.09.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A 09.09.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A - 09.09.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 R -8 - 09.09.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 A - 09.09.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A - 09.09.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A - 09.09.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A - 09.09.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- E - 09.09.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A - 09.09.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K3 - 09.09.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- A - 09.09.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 A - 09.09.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -16 A - 09.09.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 A - 09.09.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 45- A - 09.09.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- A 09.09.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 W 21- E - 09.09.2018
Natália Styková FBA1051 4143 R -8 - 09.09.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 35- A - 09.09.2018

ŠK Triturus Nitra (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Kováč TNR0401 M -14 A - 09.09.2018
Marek Kováč st. TNR73AB N - 09.09.2018
Timotej Kováč TNR12AB R -8 - 09.09.2018
Markétka Kováčová TNR12AA R -8 - 09.09.2018
Andrea Porubská TNR7651 406967 N - 09.09.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 A - 09.09.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A - 09.09.2018

Klub OB Kysak (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A - 09.09.2018
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A - 09.09.2018
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A - 09.09.2018

Klub OB ATU Košice (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 307352 W -16 A 09.09.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -12 A 09.09.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A 09.09.2018
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E 09.09.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E 09.09.2018
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- A - 09.09.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A 09.09.2018
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- A 09.09.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- A 09.09.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E 09.09.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 A 09.09.2018
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A - 09.09.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E 09.09.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A 09.09.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A 09.09.2018
František Papuga TKE6302 307290 M 55- A 09.09.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E 09.09.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E 09.09.2018
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- A 09.09.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- E 09.09.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E 09.09.2018
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A - 09.09.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -12 A 09.09.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A 09.09.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A - 09.09.2018
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- A - 09.09.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 A 09.09.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- A - 09.09.2018
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 M -18 A 09.09.2018
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- A 09.09.2018
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M -20 A 09.09.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A - 09.09.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A 09.09.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 21- E - 09.09.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 09.09.2018
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A - 09.09.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A 09.09.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A 09.09.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 A 09.09.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- A - 09.09.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A - 09.09.2018
Jakub Dekrét EBB9902 2088141 M -20 A - 09.09.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A - 09.09.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A 09.09.2018

Viatoris (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A 09.09.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B 09.09.2018

TJ Rapid Bratislava (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 2120021 M 40- A - 09.09.2018
Hana Eliášová RBA0651 2120024 W -12 A - 09.09.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- A - 09.09.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 A - 09.09.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 55- A - 09.09.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- A - 09.09.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 A - 09.09.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A - 09.09.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A - 09.09.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A - 09.09.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A - 09.09.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A - 09.09.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A - 09.09.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A - 09.09.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 09.09.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A - 09.09.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 A - 09.09.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A - 09.09.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A - 09.09.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 A - 09.09.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 40- A - 09.09.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 65- A - 09.09.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 A - 09.09.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A - 09.09.2018

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A - 09.09.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 A - 09.09.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- A - 09.09.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 R -8 - 09.09.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 A - 09.09.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 A 09.09.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 A 08.09.2018
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 50- A 10.09.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 M 21- E 09.09.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- A - 09.09.2018

Klub OB Martin (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A - 08.09.2018
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A - 08.09.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 A - 08.09.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A - 08.09.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A - 08.09.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A - 08.09.2018

ŠK Cart print Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- A 08.09.2018
Gwen Van De Flaes R -8 - 08.09.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A - 07.09.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- B 07.09.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- B 07.09.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E - 07.09.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A 07.09.2018
Rastislav Szabó HBB8701 406957 M 21- B 07.09.2018
Zuzana Szabó HBB8651 2066961 K3 07.09.2018

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 06.09.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A - 06.09.2018
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- A - 06.09.2018
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- A - 06.09.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 W 21- B - 06.09.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E - 06.09.2018

Klub OB Sokol Pezinok (50) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A - 05.09.2018
Dávid Cisár SPE M -12 A 05.09.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 A 05.09.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A 05.09.2018
Damián Dojčar SPE07BB M -12 A 05.09.2018
Marek Dolný SPE M -14 A 05.09.2018
Michal Dolný SPE0706 M -12 A 05.09.2018
Tibor Fedor SPE0303 M -16 A 30.08.2018
Klára Fedorová SPE0455 W -14 A - 05.09.2018
Bianka Halčínová SPE0554 W -14 A 05.09.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 A 30.08.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 30.08.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 A 30.08.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 M -20 A 05.09.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E 05.09.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 A 05.09.2018
Ondrej Jendek SPE0704 M -12 A 05.09.2018
Viktor Ježík SPE12AA R -8 30.08.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A 30.08.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 35- A 30.08.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 A 30.08.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 M -12 A 30.08.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 21- B 05.09.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 45- A - 05.09.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 A 30.08.2018
Andrej Mikloš SPE7503 K3 30.08.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A 30.08.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406930 K3 30.08.2018
Vladimír Molnár SPE04AF M -14 A 05.09.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 A 30.08.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 05.09.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- A - 05.09.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 A - 05.09.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 A - 05.09.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A - 05.09.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A - 05.09.2018
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 21- B 30.08.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- A - 30.08.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A - 30.08.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 A 08.09.2018
Marián Šipoš SPE M 45- A - 05.09.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 A 30.08.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 A 30.08.2018
Hana Šipošová SPE0951 W -10 30.08.2018
Lucia Šipošová SPE0654 W -12 A 30.08.2018
Veronika Šipošová SPE R -8 05.09.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 W 45- A 30.08.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A - 07.09.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 A 30.08.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 A 05.09.2018

Slávia Žilinská univerzita (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bábik VZA0702 1423312 M -12 A - 12.09.2018
Tomáš Bábik VZA0802 1423311 M -10 - 12.09.2018
Miroslava Bábiková 1423320 N - 10.09.2018
Anna Borets K3 04.09.2018
Ivan Borets K3 04.09.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- A - 04.09.2018
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- A - 12.09.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A - 07.09.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B - 18.09.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 A 06.09.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 A 04.09.2018
Janka Pajgerová 2092475 K3 04.09.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- A - 10.08.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E - 18.09.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- A - 18.09.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 A - 04.09.2018
Ivan Trepáč VZA7001 2061795 M 45- A - 04.09.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 A - 04.09.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -10 - 04.09.2018
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 35- A - 06.09.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 A - 06.09.2018
Maja Volkova VZA0951 502260 W -10 - 06.09.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- B - 06.09.2018
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 W 21- B - 06.09.2018