Prihlášky podľa klubov

Preteky: Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 (24.02.2018)

Počet prihlásených: 193

Kluby

01C     BBA     CNR     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VZA    

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 307376 M 19- - 22.02.2018

Klub OB AŠK Pezinok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 21.02.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 21.02.2018
Zuzana Féderová PEZ0351 887631 W -16 - 21.02.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 897385 W 40- - 20.02.2018

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 20.02.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 40- - 20.02.2018

Športový klub Sandberg (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 19.02.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 19.02.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 19.02.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 19.02.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 19.02.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 19.02.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 19.02.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 19.02.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 19.02.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 19.02.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 19.02.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 19.02.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 19.02.2018
Oliver Gross SKS0404 2079536 M -14 - 19.02.2018
Patrik Gross SKS09AD 2079539 M -10 - 19.02.2018
Barbora Grossová SKS80AB 2114240 Open - 19.02.2018
Maťko Jánoš SKS17AC 2114239 RD - 19.02.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 19.02.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 19.02.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 19.02.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 19.02.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 19.02.2018
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 40- - 19.02.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 19.02.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 19.02.2018
Michal Pajtáš SKS0306 2114238 M -16 - 19.02.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 W -18 - 19.02.2018
Filip Prutkay SKS04AD 2079537 M -14 - 19.02.2018
Prutkayová Veronika SKS78AB 2118103 W 40- - 19.02.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE 2079540 RD - 19.02.2018
Anamária Šutková SKS05AC 2049989 W -14 - 19.02.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 19.02.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 19.02.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 19.02.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 19.02.2018

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 19.02.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 22.02.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 19.02.2018
Monika Molnárová BBA9451 533303 W 19- - 19.02.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- - 19.02.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Borská FBA1052 2067242 RD - 19.02.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 19.02.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 19.02.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 19.02.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 19.02.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 19.02.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 19.02.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 19.02.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 19.02.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 19.02.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 19.02.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 19.02.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 19.02.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 19.02.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 19.02.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -16 - 19.02.2018
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 Open - 19.02.2018
Alan Sýkora FBA1202 2067244 RD - 19.02.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 19.02.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 19.02.2018

Klub OB Sokol Pezinok (83) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 2111071 RD - 19.02.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2111072 W -10 - 19.02.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2111073 M -10 - 19.02.2018
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 19.02.2018
Michal Čaboun SPE M -10 19.02.2018
Kristína Čabounová SPE N 19.02.2018
Zuzana Čabounová SPE W 40- 19.02.2018
Tomáš Charvát SPE85AA 1985804 Open - 19.02.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 Open - 19.02.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 19.02.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 19.02.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 - 19.02.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 - 19.02.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111074 W -14 - 19.02.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 19.02.2018
Bianka Halčínová SPE0554 2111075 W -14 - 19.02.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 19.02.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 19.02.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 19.02.2018
Andrej Hojko SPE0404 2111091 M -14 - 19.02.2018
Peter Hojko SPE7001 1407847 M 40- - 19.02.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 19.02.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB 1407858 M -10 - 19.02.2018
Ondrej Jakabovič SPE10AB 1407860 RD - 19.02.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 19.02.2018
Ondrej Jendek SPE0704 2111076 M -12 - 19.02.2018
Viktor Ježík SPE12AA 1407843 RD - 19.02.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 19.02.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 19.02.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111077 M -12 - 19.02.2018
Agáta Komanová SPE0553 2111078 W -14 - 19.02.2018
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 19- - 19.02.2018
Miroslav Kuník SPE 219148 M 40- - 19.02.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 - 19.02.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 40- - 19.02.2018
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 20.02.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 - 20.02.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 19.02.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 19.02.2018
Linda Legáthová SPE0552 2111079 W -14 - 19.02.2018
Timotej Lučenič SPE0313 1407863 M -16 - 19.02.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 19.02.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406930 M -12 - 19.02.2018
Emma Miklošová SPE 1407853 RD - 19.02.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 N - 19.02.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407854 M -14 - 19.02.2018
Jakub Mozolík SPE05AF 2120018 M -14 - 19.02.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 19.02.2018
Krištof Nemček SPE01AD M -18 19.02.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 19.02.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 19.02.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 19.02.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 19.02.2018
František Ondra SPE73AE Open 19.02.2018
Gregor Ondra SPE08AF 1407864 M -10 - 19.02.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB 1407855 RD - 19.02.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 19.02.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M -18 - 19.02.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 19.02.2018
Iveta Paulová SPE6751 46288 W 40- - 19.02.2018
Barbora Pijáková SPE9451 9999009 W 19- - 19.02.2018
Monika Rigasová SPE73AD 219137 W 40- - 19.02.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 19.02.2018
Marián Šipoš SPE73AC 232070 M 40- - 19.02.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 19.02.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 19.02.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111080 W -10 - 19.02.2018
Lucia Šipošová SPE0654 435207 W -12 - 19.02.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 435208 W 40- - 19.02.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 19.02.2018
Marian Spišiak SPE7601 M 40- - 22.02.2018
Branislav Stančík SPE08BA 1407856 M -10 - 20.02.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 19.02.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 19.02.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 19.02.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 19.02.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 19.02.2018
Eli Valach SPE0703 1407850 M -12 - 19.02.2018
Ján Varga SPE 1407852 RD - 19.02.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 19.02.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 19.02.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 19.02.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 19.02.2018

ŠK VAZKA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislava Ančicová VBA8454 2008512 W 19- - 19.02.2018
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 19.02.2018
Mária Fekiačová VBA5851 53798 W 55- - 19.02.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 19.02.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 19.02.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 19.02.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 19.02.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 19.02.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 19.02.2018
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 19- - 19.02.2018
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 19- - 19.02.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 19.02.2018

TJ Rapid Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 18.02.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 18.02.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 19- - 18.02.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 18.02.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 18.02.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 18.02.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- - 18.02.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 18.02.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 40- - 18.02.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 RD - 19.02.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 18.02.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 18.02.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 18.02.2018
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 19- - 18.02.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 19- - 18.02.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 18.02.2018
Ela Vojtková RBA0254 445622 W -16 - 19.02.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Šimoník N 16.02.2018
Milan Šimoník 2126379 M 40- - 16.02.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Július Jánoška 01C83AA M 19- 14.02.2018
Adrián Koník RD 19.02.2018
Hana Kratka 01C13AB RD 17.02.2018
Lukáš Lovás 01C18AA Open 19.02.2018
Alžbeta Lovásová 01C69AA Open 19.02.2018
Edita Máčajová 01C75AA Open - 18.02.2018
Zina Máčajová 01C09AA RD 18.02.2018
Viktor Pavelek 01C56AA 416827 M 55- - 18.02.2018
Pavol Rybar Open 22.02.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 19.02.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 - 19.02.2018
René Vrábeľ Open 19.02.2018