Prihlášky podľa klubov

Preteky: Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 (24.02.2018)

Počet prihlásených: 193

Kluby

01C     BBA     CNR     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VZA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Július Jánoška 01C83AA M 19- 14.02.2018
Adrián Koník RD 19.02.2018
Hana Kratka 01C13AB RD 17.02.2018
Lukáš Lovás 01C18AA Open 19.02.2018
Alžbeta Lovásová 01C69AA Open 19.02.2018
Edita Máčajová 01C75AA Open - 18.02.2018
Zina Máčajová 01C09AA RD 18.02.2018
Viktor Pavelek 01C56AA 416827 M 55- - 18.02.2018
Pavol Rybar Open 22.02.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 19.02.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 - 19.02.2018
René Vrábeľ Open 19.02.2018

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 19.02.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 22.02.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 19.02.2018
Monika Molnárová BBA9451 533303 W 19- - 19.02.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- - 19.02.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 19.02.2018

ŠK Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Borská FBA1052 2067242 RD - 19.02.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 19.02.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 19.02.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 19.02.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 19.02.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 19.02.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 19.02.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 19.02.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 19.02.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 19.02.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 19.02.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 19.02.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 19.02.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 19.02.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 19.02.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -16 - 19.02.2018
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 Open - 19.02.2018
Alan Sýkora FBA1202 2067244 RD - 19.02.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 19.02.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 19.02.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Šimoník N 16.02.2018
Milan Šimoník 2126379 M 40- - 16.02.2018

Klub OB AŠK Pezinok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 21.02.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 21.02.2018
Zuzana Féderová PEZ0351 887631 W -16 - 21.02.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 897385 W 40- - 20.02.2018

TJ Rapid Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 18.02.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 18.02.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 19- - 18.02.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 18.02.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 18.02.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 18.02.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- - 18.02.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 18.02.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 40- - 18.02.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 RD - 19.02.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 18.02.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 18.02.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 18.02.2018
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 19- - 18.02.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 19- - 18.02.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 18.02.2018
Ela Vojtková RBA0254 445622 W -16 - 19.02.2018

Športový klub Sandberg (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 19.02.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 19.02.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 19.02.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 19.02.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 19.02.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 19.02.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 19.02.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 19.02.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 19.02.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 19.02.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 19.02.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 19.02.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 19.02.2018
Oliver Gross SKS0404 2079536 M -14 - 19.02.2018
Patrik Gross SKS09AD 2079539 M -10 - 19.02.2018
Barbora Grossová SKS80AB 2114240 Open - 19.02.2018
Maťko Jánoš SKS17AC 2114239 RD - 19.02.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 19.02.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 19.02.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 19.02.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 19.02.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 19.02.2018
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 40- - 19.02.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 19.02.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 19.02.2018
Michal Pajtáš SKS0306 2114238 M -16 - 19.02.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 W -18 - 19.02.2018
Filip Prutkay SKS04AD 2079537 M -14 - 19.02.2018
Prutkayová Veronika SKS78AB 2118103 W 40- - 19.02.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE 2079540 RD - 19.02.2018
Anamária Šutková SKS05AC 2049989 W -14 - 19.02.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 19.02.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 19.02.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 19.02.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 19.02.2018

Klub OB Sokol Pezinok (83) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 2111071 RD - 19.02.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2111072 W -10 - 19.02.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2111073 M -10 - 19.02.2018
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 19.02.2018
Michal Čaboun SPE M -10 19.02.2018
Kristína Čabounová SPE N 19.02.2018
Zuzana Čabounová SPE W 40- 19.02.2018
Tomáš Charvát SPE85AA 1985804 Open - 19.02.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 Open - 19.02.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 19.02.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 19.02.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 - 19.02.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 - 19.02.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111074 W -14 - 19.02.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 19.02.2018
Bianka Halčínová SPE0554 2111075 W -14 - 19.02.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 19.02.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 19.02.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 19.02.2018
Andrej Hojko SPE0404 2111091 M -14 - 19.02.2018
Peter Hojko SPE7001 1407847 M 40- - 19.02.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 19.02.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB 1407858 M -10 - 19.02.2018
Ondrej Jakabovič SPE10AB 1407860 RD - 19.02.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 19.02.2018
Ondrej Jendek SPE0704 2111076 M -12 - 19.02.2018
Viktor Ježík SPE12AA 1407843 RD - 19.02.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 19.02.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 19.02.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111077 M -12 - 19.02.2018
Agáta Komanová SPE0553 2111078 W -14 - 19.02.2018
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 19- - 19.02.2018
Miroslav Kuník SPE 219148 M 40- - 19.02.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 - 19.02.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 40- - 19.02.2018
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 20.02.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 - 20.02.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 19.02.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 19.02.2018
Linda Legáthová SPE0552 2111079 W -14 - 19.02.2018
Timotej Lučenič SPE0313 1407863 M -16 - 19.02.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 19.02.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406930 M -12 - 19.02.2018
Emma Miklošová SPE 1407853 RD - 19.02.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 N - 19.02.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407854 M -14 - 19.02.2018
Jakub Mozolík SPE05AF 2120018 M -14 - 19.02.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 19.02.2018
Krištof Nemček SPE01AD M -18 19.02.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 19.02.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 19.02.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 19.02.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 19.02.2018
František Ondra SPE73AE Open 19.02.2018
Gregor Ondra SPE08AF 1407864 M -10 - 19.02.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB 1407855 RD - 19.02.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 19.02.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M -18 - 19.02.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 19.02.2018
Iveta Paulová SPE6751 46288 W 40- - 19.02.2018
Barbora Pijáková SPE9451 9999009 W 19- - 19.02.2018
Monika Rigasová SPE73AD 219137 W 40- - 19.02.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 19.02.2018
Marián Šipoš SPE73AC 232070 M 40- - 19.02.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 19.02.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 19.02.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111080 W -10 - 19.02.2018
Lucia Šipošová SPE0654 435207 W -12 - 19.02.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 435208 W 40- - 19.02.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 19.02.2018
Marian Spišiak SPE7601 M 40- - 22.02.2018
Branislav Stančík SPE08BA 1407856 M -10 - 20.02.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 19.02.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 19.02.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 19.02.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 19.02.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 19.02.2018
Eli Valach SPE0703 1407850 M -12 - 19.02.2018
Ján Varga SPE 1407852 RD - 19.02.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 19.02.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 19.02.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 19.02.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 19.02.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 19.02.2018
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 19- - 19.02.2018
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 19- - 19.02.2018

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 307376 M 19- - 22.02.2018

ŠK VAZKA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislava Ančicová VBA8454 2008512 W 19- - 19.02.2018
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 19.02.2018
Mária Fekiačová VBA5851 53798 W 55- - 19.02.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 19.02.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 19.02.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 19.02.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 19.02.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 19.02.2018

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 20.02.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 40- - 20.02.2018