Prihlášky

Preteky: Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 (24.02.2018)

Počet prihlásených: 193

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       RD         N         

M -10 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 19.02.2018
Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 2079539 Áno 19.02.2018
Michal Čaboun SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 19.02.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 19.02.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 19.02.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 19.02.2018
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1407864 Áno 19.02.2018
Branislav Stančík SPE08BA Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 20.02.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 19.02.2018
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 7900097 Áno 19.02.2018

M -12 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 19.02.2018
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 19.02.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 19.02.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 19.02.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 19.02.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 19.02.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 19.02.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 19.02.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 19.02.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 19.02.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 19.02.2018

M -14 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 19.02.2018
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 19.02.2018
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 19.02.2018
Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 2079537 Áno 19.02.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 19.02.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 19.02.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 19.02.2018
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 2111091 Áno 19.02.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 19.02.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 19.02.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 19.02.2018
Jakub Mozolík SPE05AF Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Áno 19.02.2018

M -16 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 19.02.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 19.02.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 19.02.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 19.02.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 19.02.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 19.02.2018
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Áno 19.02.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 19.02.2018
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 19.02.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 18.02.2018

M -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 19.02.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 19.02.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 7204510 Áno 19.02.2018
Krištof Nemček SPE01AD Klub OB Sokol Pezinok Áno 19.02.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 18.02.2018

M 19- (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice 307376 Áno 22.02.2018
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 21.02.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 19.02.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 19.02.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 19.02.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 19.02.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 22.02.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 19.02.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 19.02.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 19.02.2018
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 19.02.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 19.02.2018
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 19.02.2018
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 19.02.2018
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 18.02.2018
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 18.02.2018
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 18.02.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 18.02.2018
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 434830 Áno 18.02.2018
Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.02.2018

M 40- (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 21.02.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 19.02.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 19.02.2018
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 2049986 Áno 19.02.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 19.02.2018
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 19.02.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 19.02.2018
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 19.02.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 19.02.2018
Miroslav Kuník SPE Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno 19.02.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok Áno 22.02.2018
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 19.02.2018
Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 19.02.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 19.02.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 19.02.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 18.02.2018
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 18.02.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 18.02.2018
Milan Šimoník ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 16.02.2018

M 55- (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 19.02.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 19.02.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 19.02.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 19.02.2018
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 19.02.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 18.02.2018
Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416827 Áno 18.02.2018

W -10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 19.02.2018
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 19.02.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 19.02.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 19.02.2018

W -12 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 19.02.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 20.02.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 19.02.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 219134 Áno 19.02.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 19.02.2018

W -14 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 19.02.2018
Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 2049989 Áno 19.02.2018
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 19.02.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 19.02.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 19.02.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 19.02.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 19.02.2018
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 19.02.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 19.02.2018
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 19.02.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 19.02.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 19.02.2018

W -16 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 887631 Áno 21.02.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 19.02.2018
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 19.02.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 19.02.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 19.02.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 19.02.2018
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 19.02.2018

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 19.02.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 19.02.2018

W 19- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 7207885 Áno 20.02.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 19.02.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 19.02.2018
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 9999009 Áno 19.02.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 19.02.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 19.02.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 19.02.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 19.02.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 19.02.2018
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 2008512 Áno 19.02.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 19.02.2018
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 18.02.2018
Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 9000008 Áno 18.02.2018

W 40- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 20.02.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 8630 Áno 20.02.2018
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 19.02.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 19.02.2018
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 19.02.2018
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 19.02.2018
Prutkayová Veronika SKS78AB Športový klub Sandberg 2118103 Áno 19.02.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 19.02.2018
Zuzana Čabounová SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 19.02.2018
Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46288 Áno 19.02.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Áno 19.02.2018
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 20.02.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 19.02.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 19.02.2018
Monika Rigasová SPE73AD Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 19.02.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 19.02.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 18.02.2018

W 55- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 19.02.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 19.02.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 19.02.2018
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53798 Áno 19.02.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 18.02.2018

Open (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2114240 Áno 19.02.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 19.02.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 19.02.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 19.02.2018
Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116442 Áno 19.02.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 19.02.2018
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok Áno 19.02.2018
Tomáš Charvát SPE85AA Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 19.02.2018
René Vrábeľ Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.02.2018
Pavol Rybar Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.02.2018
Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1919919 Áno 19.02.2018
Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.02.2018
Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.02.2018
Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.02.2018

RD (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 19.02.2018
Maťko Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 2114239 Áno 19.02.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 2079540 Áno 19.02.2018
Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 19.02.2018
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 19.02.2018
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 19.02.2018
Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 19.02.2018
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 19.02.2018
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 19.02.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 19.02.2018
Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 19.02.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 19.02.2018
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 19.02.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 19.02.2018
Adrián Koník Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.02.2018
Hana Kratka 01C13AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.02.2018
Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.02.2018

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kristína Čabounová SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 19.02.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 19.02.2018
Lukáš Šimoník ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 16.02.2018