Prihlášky podľa klubov

Preteky: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 (10.02.2018)

Počet prihlásených: 250

Kluby

01B     01C     01M     01N     01R     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     TKE     VBA     VZA    

JOTA (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Ujvári 01R81AA Open - 07.02.2018
Krištof Ujvári RD - 07.02.2018
Matilda Ujvári RD - 07.02.2018
Jonáš Václav RD - 07.02.2018
Natália Václavová N - 07.02.2018
Nela Václavová RD - 07.02.2018

Klub OB Sokol Pezinok (64) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 2111080 RD - 06.02.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2111079 W -10 - 06.02.2018
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 07.02.2018
Tomáš Charvát SPE 1985804 Open - 06.02.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 Open - 06.02.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 06.02.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 06.02.2018
Michal Dolný SPE0706 2111078 M -12 - 06.02.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 - 06.02.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 06.02.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 06.02.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 06.02.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 M 19- - 07.02.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 08.02.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 06.02.2018
Juraj Jakabovič SPE2008 435207 M -10 - 06.02.2018
Ondrej Jakabovič SPE 435208 RD - 06.02.2018
Ondrej Jendek SPE0704 1407863 M -12 - 08.02.2018
Viktor Ježík SPE 2111077 RD - 06.02.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 06.02.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 06.02.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111076 M -12 - 06.02.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 06.02.2018
Agáta Komanová SPE0553 1407858 W -14 - 07.02.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 06.02.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 06.02.2018
Timotej Lučenič SPE0313 2111075 M -16 - 06.02.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 06.02.2018
Vladimír Molnár SPE2004 1407864 M -14 - 09.02.2018
Krištof Nemček SPE 1407850 M -18 - 06.02.2018
Štefan Noga SPE5402 49722 M 55- - 06.02.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 06.02.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 06.02.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 06.02.2018
František Ondra SPE 232070 Open - 06.02.2018
Gregor Ondra SPE2008 1407852 M -10 - 06.02.2018
Alžbeta Ondrová SPE2010 1407853 RD - 06.02.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 07.02.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M -18 - 06.02.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 06.02.2018
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 06.02.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 06.02.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 06.02.2018
Monika Rigasova SPE 219137 W 40- - 06.02.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 06.02.2018
Marián Šipoš SPE1971 1407854 M 40- - 06.02.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 06.02.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 06.02.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111074 W -10 - 06.02.2018
Lucia Šipošová SPE0654 2111073 W -12 - 06.02.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 1407855 W 40- - 06.02.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 06.02.2018
Branislav Stančík SPE2008 2111072 M -10 - 06.02.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 06.02.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 06.02.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 06.02.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 06.02.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 06.02.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 06.02.2018
Eli Valach SPE0703 2111071 M -12 - 06.02.2018
Ingrid Valachová SPE6752 1407856 N - 06.02.2018
Martin Vizner SPE2003 219140 M -16 - 06.02.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 06.02.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 06.02.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (49) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 2116441 RD - 06.02.2018
Andrej Borský FBA0703 2116472 N - 06.02.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 06.02.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 - 06.02.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 06.02.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 06.02.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 19- - 06.02.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 06.02.2018
Dušan Furucz FBA7101 8107101 M 19- - 06.02.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -12 - 06.02.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 06.02.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 06.02.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 06.02.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 06.02.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W 19- - 06.02.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 06.02.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 06.02.2018
Branislav Kendra FBA17AA 2067244 N - 06.02.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 06.02.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 06.02.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067259 RD - 06.02.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 06.02.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 06.02.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 06.02.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 06.02.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD - 06.02.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 - 06.02.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 06.02.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 06.02.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 06.02.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 06.02.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 06.02.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 06.02.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 06.02.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -16 - 06.02.2018
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 06.02.2018
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 W 40- - 06.02.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 06.02.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 - 06.02.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 06.02.2018
Lea Simaichlová FBA8255 Open - 09.02.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 40- - 06.02.2018
Michal Spišiak FBA7902 406931 M 19- - 06.02.2018
Natália Styková FBA1051 4143 RD - 06.02.2018
Alan Sýkora FBA1202 2067242 RD - 06.02.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 06.02.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 Open - 06.02.2018
Dorota Zúbeková FBA1151 2095930 RD - 06.02.2018
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 06.02.2018

(HUN) Spaki Running Team (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Spakovszky 01N76AA M 40- - 06.02.2018
Roza Spakovszky 01N11AA RD - 06.02.2018

Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková 01M75AA Open - 06.02.2018

Klub OB ATU Košice (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 307376 M 19- - 09.02.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 06.02.2018
Katarína Papugová 232225 W 19- - 06.02.2018

Slávia Žilinská univerzita (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 40- - 06.02.2018
Viktoriya Valyavka 502256 W -10 - 06.02.2018
Olexander Volkov VZA8002 1301900 M 19- - 06.02.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 - 06.02.2018
Maja Volkova 502260 W -10 - 06.02.2018

Krúžok OB na ZŠ Odborárska (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Grossová 2114240 Open - 05.02.2018

Športový klub Sandberg (41) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 05.02.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 05.02.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 05.02.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 05.02.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 05.02.2018
Rudolf Brídzik SKS7001 53102 M 40- - 06.02.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 05.02.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 05.02.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 05.02.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 05.02.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 05.02.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 05.02.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 05.02.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 05.02.2018
Patrik Gross SKS09AD 2079539 M -10 - 05.02.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 05.02.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 05.02.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 05.02.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 05.02.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 05.02.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 05.02.2018
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 40- - 05.02.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 05.02.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 05.02.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 05.02.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 RD - 05.02.2018
Michal Pajtáš SKS0306 207953 M -16 - 05.02.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 W -18 - 05.02.2018
Filip Prutkay SKS04AD 2079537 M -14 - 05.02.2018
Prutkay Patrik SKS07AE 2114238 M -12 - 05.02.2018
Prutkayová Veronika SKS78AB 2118103 W 40- - 05.02.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 05.02.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 - 05.02.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE 2079540 RD - 05.02.2018
Anamária Šutková SKS05AC 2049989 W -14 - 05.02.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 2114236 M -16 - 05.02.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 05.02.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 05.02.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 05.02.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 05.02.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 05.02.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Šimoník 2126379 M 40- - 05.02.2018

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera PEZ6401 975310 M 40- - 05.02.2018

ŠK VAZKA Bratislava (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 04.02.2018
Mária Fekiačová VBA5851 53798 W 55- - 04.02.2018
Matúš Kosa VBA8204 416768 Open - 05.02.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 04.02.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 04.02.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 04.02.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 04.02.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 04.02.2018
Eva Králová VBA4751 2051947 W 55- - 06.02.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 06.02.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 06.02.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 W 40- - 06.02.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 06.02.2018
Peter Mlynárik VBA6501 52667 M 19- - 04.02.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 M 19- - 05.02.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 19- - 05.02.2018
Matej Navrátil VBA0201 232012 M -16 - 04.02.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 05.02.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 04.02.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 04.02.2018
Simone Skrucana VBA9151 W 19- - 06.02.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 04.02.2018

TJ Rapid Bratislava (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 05.02.2018
Jakub Ďuriš RBA0103 M -18 - 04.02.2018
Hana Eliášová RBA06051 445625 W -12 - 09.02.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 04.02.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 - 05.02.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 05.02.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 05.02.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 05.02.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 05.02.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 05.02.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 05.02.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 05.02.2018
Adam Paško RBA0301 M -16 - 05.02.2018
Marko Paško RBA7001 M 40- - 05.02.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 04.02.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 RD - 06.02.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 05.02.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 05.02.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 04.02.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 19- - 04.02.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W 19- - 04.02.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 19- - 05.02.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 04.02.2018
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 04.02.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (28) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Chrenková RD - 09.02.2018
Ondrej Dyttert M -12 - 09.02.2018
Imrich Gulai 416757 Open - 06.02.2018
Katarína Gulai N - 06.02.2018
Jana Herndlhofer N - 09.02.2018
Oliver Herndlhofer RD - 09.02.2018
Linda Horná 01C79AB Open - 05.02.2018
Lukáš Jurčík 01C13AA 2109753 RD - 01.02.2018
Marek Jurčík 01C14AA RD - 01.02.2018
Filip Kníž 01C08AC RD - 06.02.2018
Peter Kníž N - 07.02.2018
Tomáš Kováč M -12 - 08.02.2018
Hana Kratka 01C13AB RD - 05.02.2018
Lukáš Lovás 01C18AA Open - 06.02.2018
Alžbeta Lovásová Open - 06.02.2018
Edita Máčajová 01C75AA W 40- - 05.02.2018
Hana Máčajová 01C11AA RD - 05.02.2018
Viktor Pavelek 416827 M 55- - 06.02.2018
Michal Pavlik 01C90AA 1231990 M 19- - 06.02.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 4114241 W 40- - 31.01.2018
Alexander Slatinský RD - 06.02.2018
Maximilián Slatinský M -10 - 06.02.2018
Braňo Slezák 01C80AA N - 06.02.2018
Nina Slezáková 01C08AB RD - 06.02.2018
Zorka Slezáková 01C10AC RD - 06.02.2018
Juliana Szlováková 01C10AB RD - 05.02.2018
Andrea Vančíková W -12 - 09.02.2018
René Vrábeľ Open - 06.02.2018

TJ Ioan 1209 (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marián Mališ 01D69AA 2111085 Open - 23.01.2018

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Stasz BBA8203 406912 Open - 22.01.2018