Prihlášky podľa klubov

Preteky: Štúrov Bajúz, Majstrovstvá ZO SZOŠ v dennom OB na dlhej trati, 11. kolo Sanasport Cup 2018 (17.11.2018)

Počet prihlásených: 272

Kluby

01C     02P     02S     02U     05W     06C     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Klub OB Martin (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 - 15.11.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 - 15.11.2018

(AUT) OLC Wienerwald (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Patrick Farelly 7085850 M 55- - 14.11.2018
Nikola Perac 1407891 M 19- - 14.11.2018
Sladjana Perac 8209986 W 19- - 14.11.2018

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Braun M 19- - 10.11.2018
Andrea Porubská TNR7651 7540754 Nábor - 10.11.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 - 10.11.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 10.11.2018

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 40- - 10.11.2018

Športový klub Sandberg (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 09.11.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132984 Open - 09.11.2018
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 Nábor - 09.11.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 09.11.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 09.11.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 09.11.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 09.11.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 09.11.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 09.11.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 09.11.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 09.11.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 - 09.11.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 RD - 09.11.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 09.11.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 40- - 09.11.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 09.11.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 09.11.2018
Vlasta Kostercová SKS71AA 2118102 Nábor - 09.11.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 09.11.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 09.11.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 09.11.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 09.11.2018
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 Nábor - 09.11.2018
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 09.11.2018
Zina Máčajová SKS0954 2118085 RD - 09.11.2018
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -14 - 09.11.2018
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 M -12 - 09.11.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 445612 W 40- - 09.11.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 09.11.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 09.11.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 Open - 09.11.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- - 09.11.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 09.11.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 09.11.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 09.11.2018
Marek Vaňo SKS79AA 1919919 Open - 09.11.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 09.11.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 09.11.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 09.11.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 09.11.2018

Slávia Žilinská univerzita (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Jurčík VZA6802 M 40- - 09.11.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -16 - 09.11.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 - 09.11.2018
Martin Surovčík 1423326 Nábor - 09.11.2018
Michal Surovčík 1423327 RD - 09.11.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -10 - 15.11.2018

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 55- - 09.11.2018

KOBRA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 40- - 09.11.2018
Peter Illés BBA7601 307340 M 40- - 16.11.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 09.11.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 09.11.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40- - 09.11.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 19- - 09.11.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- - 09.11.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA06AB 2114236 M -14 - 09.11.2018
Sára Borská FBA0951 2116441 RD - 09.11.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 09.11.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 - 09.11.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 09.11.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 09.11.2018
Pavol Bukovac FBA8102 232004 M 19- - 09.11.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 19- - 09.11.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 09.11.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 19- - 09.11.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 09.11.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 09.11.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 09.11.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 12.11.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 12.11.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 09.11.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 09.11.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 RD - 09.11.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 09.11.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 09.11.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 09.11.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 09.11.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD - 09.11.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 09.11.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 09.11.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 09.11.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- - 09.11.2018
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- - 09.11.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 Nábor - 09.11.2018
Martin Németh FBA7802 2095934 Open - 09.11.2018
Teo Martin Németh FBA1005 2096213 RD - 09.11.2018
Martina Némethová FBA7854 2067242 Nábor - 09.11.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 09.11.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 09.11.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 09.11.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 19- - 09.11.2018
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 09.11.2018
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 09.11.2018
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 RD - 09.11.2018
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 09.11.2018

(CZE) SK Žabovřesky Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petr Přikryl 02S67AA 7030567 M 19- - 09.11.2018

ŠK VAZKA Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 09.11.2018
Jozef Fekiač VBA9101 416542 Open - 09.11.2018
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 09.11.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 09.11.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 09.11.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 09.11.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 09.11.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 09.11.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 08.11.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 08.11.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 Open - 15.11.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 09.11.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 09.11.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 09.11.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 09.11.2018

(HUN) Tabáni Spartacus (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tornai Szabolcs 9127807 M 40- - 08.11.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- - 08.11.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 - 08.11.2018
Radka Repáčová EBB9851 Nábor 08.11.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 08.11.2018

TJ Rapid Bratislava (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 08.11.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M 19- - 08.11.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 55- - 12.11.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 12.11.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 08.11.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- - 08.11.2018
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 08.11.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 08.11.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 RD - 08.11.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 19- - 09.11.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 08.11.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 08.11.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 08.11.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 08.11.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 08.11.2018
František Priesol RBA5901 307419 M 55- - 08.11.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 08.11.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 08.11.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 08.11.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 09.11.2018
Kristína Šmiralová RBA02AC 434835 W -16 - 08.11.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- - 08.11.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 08.11.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 08.11.2018

ŠK Cart print Nitra (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Bednárik RD 15.11.2018
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 08.11.2018
Šimon Bednárik RD 15.11.2018
Alexandre Van De Flaes RD 15.11.2018
Gwen Van De Flaes RD 15.11.2018

Klub OB AŠK Pezinok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 05.11.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 05.11.2018
Roman Kučera PEZ6401 9753101 Open - 06.11.2018

Klub OB Sokol Pezinok (96) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Babiak 1414306 RD - 09.11.2018
Iveta Bobovská SPE 219144 Nábor - 10.11.2018
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 10.11.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 10.11.2018
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 Nábor - 10.11.2018
Šimon Boltižiar SPE 1425251 M -12 - 15.11.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 Open - 09.11.2018
Dávid Cisár SPE 2111071 M -12 - 09.11.2018
Marián Cisár SPE 232070 Nábor - 09.11.2018
Tomáško Cisár SPE 406928 RD - 09.11.2018
Riško Dikej SPE 1425280 RD - 09.11.2018
Damián Dojčar SPE07BB 435207 M -12 - 09.11.2018
Jakub Dolný SPE 435208 RD - 09.11.2018
Marek Dolný SPE 2111072 M -14 - 09.11.2018
Michal Dolný SPE0706 2111073 M -12 - 09.11.2018
Martina Dorozlová SPE 219137 Nábor - 13.11.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 - 12.11.2018
Adam Fedor SPE 2111075 RD - 09.11.2018
Tibor Fedor SPE0303 8445533 M -16 - 08.11.2018
Eliška Fedorová SPE0752 416725 W -12 - 08.11.2018
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 08.11.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111074 W -14 - 09.11.2018
Žofia Fedorová 46281 RD - 08.11.2018
Adrián Feranc SPE 1425277 RD - 10.11.2018
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 09.11.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 09.11.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 10.11.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 M 19- - 10.11.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 10.11.2018
Martin Hrdlička SPE 1425275 M -14 - 10.11.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 09.11.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 09.11.2018
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 Open - 10.11.2018
Lenka Jančíková SPE 1425278 Open - 10.11.2018
Jakub Jelínek SPE0312 2111076 Nábor - 10.11.2018
Ondrej Jendek SPE0704 2111077 M -12 - 10.11.2018
Viktor Ježík SPE12AA 1425272 RD - 10.11.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 10.11.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 10.11.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111078 M -12 - 09.11.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 09.11.2018
Juraj Kebis SPE9701 219139 M 19- - 05.11.2018
Karolína Klamová SPE06AF 2111079 W -12 - 10.11.2018
Agáta Komanová SPE0553 2111080 W -14 - 10.11.2018
Ivan Križan SPE 1425279 RD - 14.11.2018
Miroslav Kuník SPE 1425274 Open - 10.11.2018
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M -18 - 10.11.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 - 10.11.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 40- - 10.11.2018
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 09.11.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 - 09.11.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 10.11.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 10.11.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 10.11.2018
Ján Motyčka SPE 219133 Nábor - 05.11.2018
Jakub Mozolík SPE0502 2120018 M -14 - 09.11.2018
Kristínka Mozolíková SPE 1407850 RD - 09.11.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 09.11.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 10.11.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 10.11.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 10.11.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 10.11.2018
František Ondra SPE73AE 1425273 Open - 10.11.2018
Gregor Ondra SPE08AF 1425276 M -10 - 10.11.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 10.11.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 12.11.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 05.11.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 05.11.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 09.11.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 09.11.2018
Jakub Pospíchal SPE 1407852 Open - 08.11.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 09.11.2018
Marián Šipoš SPE73AC 1407853 M 40- - 09.11.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 09.11.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 09.11.2018
Hana Šipošová SPE0951 1407854 W -10 - 09.11.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407855 W -12 - 09.11.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 1407858 W 40- - 09.11.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 10.11.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 09.11.2018
Branislav Stančík SPE08BA 1407860 M -10 - 10.11.2018
Lucia Syrová SPE 1425271 RD - 14.11.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 09.11.2018
Martin Tomovčík SPE 1407863 Nábor - 10.11.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 09.11.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 09.11.2018
Ľubica Toporová SPE7552 2137577 W 19- - 09.11.2018
Veronika Vachová SPE8551 1407869 Open - 09.11.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 10.11.2018
Ingrid Valachová SPE6752 1407864 Nábor - 10.11.2018
Anička Valíčková SPE 5576 W -12 - 10.11.2018
Ján Varga SPE 1425260 M -10 - 10.11.2018
Zojka Vargová SPE 1425254 RD - 10.11.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 10.11.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 10.11.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 10.11.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pavol Rybar RD 12.11.2018
Michal Buriánek 01C11AB 2103794 RD - 05.11.2018
Veronika Fandlová 01C91AD Nábor - 09.11.2018
Martina Holbikova 01C79AD Open - 05.11.2018
Ján Holman 01C07AA M -12 - 09.11.2018
Anna Holmanova 01C17AA RD - 09.11.2018
Filip Kníž 01C08AC M -10 - 07.11.2018
Katka Knížová RD - 07.11.2018
Lenka Knížová Nábor - 07.11.2018
Natalia Marczell RD 16.11.2018
Rastislav Ormandy 01C90AB Nábor - 09.11.2018
Svetlana Puls 2133069 Nábor - 15.11.2018
Renata Rybarova Nábor 12.11.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 07.11.2018
Alexander Slatinský RD - 07.11.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD M -10 - 07.11.2018
Hana Vikárová 445622 Nábor - 16.11.2018
René Vrábeľ 01C77AA Open - 04.11.2018
matej zenis 01C80AB 2104606 Open - 29.10.2018