Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá západnej oblasti SZOŠ šprintových štafiet (17.03.2018)

Počet prihlásených: 150

Kluby

02I     BBA     CNR     FBA     HBB     RBA     SKS     SPE     TKE     VBA    

Športový klub Sandberg (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 2028798 MWM -12 - 13.03.2018
Jakub Berčík SKS0504 2114236 MWM -12 - 13.03.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 MWM -12 - 13.03.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 MWM -16 - 13.03.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 MWM -12 - 13.03.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 MWM -16 - 13.03.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118103 MWM -16 - 13.03.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 MWM -17 - 13.03.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 MWM -16 - 13.03.2018
Jozef Kudla SKS8001 2079536 MWM -17 - 13.03.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 MWM -16 - 13.03.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 MWM -12 - 13.03.2018
Michal Pajtáš SKS0306 2114240 MWM -16 - 13.03.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 MWM -17 - 13.03.2018
Filip Prutkay SKS0403 2079537 MWM -16 - 13.03.2018
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 MWM -12 - 13.03.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 MWM -16 - 13.03.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 MWM -12 - 13.03.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 MWM -16 - 13.03.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 2114237 MWM -16 - 13.03.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 MWM -16 - 13.03.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 MWM -12 - 13.03.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 MWM -16 - 13.03.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 MWM -12 - 13.03.2018

Klub OB ATU Košice (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 MWM -17 - 13.03.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 MWM -17 - 13.03.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 MWM -17 - 13.03.2018

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Jonáš BBA9601 515307 MWM -17 - 13.03.2018
Monika Molnárová BBA9451 533303 MWM -17 - 13.03.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 MWM -17 - 13.03.2018

Klub OB Sokol Pezinok (60) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Samuel Bobovský SPE0803 2111073 MWM -16 - 13.03.2018
Michal Čaboun SPE 219137 MWM Open - 13.03.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 MWM -17 - 13.03.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 MWM -16 - 13.03.2018
Michal Dolný SPE0706 2111074 MWM -16 - 13.03.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 MWM -16 - 13.03.2018
Klára Fedorová SPE0455 435207 MWM -16 - 13.03.2018
Monika Fintorová SPE7653 1407837 MWM -17 - 13.03.2018
Bianka Halčínová SPE0554 435208 MWM -16 - 13.03.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 MWM -16 - 13.03.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 MWM -16 - 13.03.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 MWM -17 - 13.03.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 MWM -16 - 13.03.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 MWM -17 - 13.03.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB 1407850 MWM Open - 13.03.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 MWM -12 - 12.03.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 MWM Open - 13.03.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 MWM -16 - 13.03.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111076 MWM -16 - 13.03.2018
Matej Knapčok SPE0802 2111078 MWM -12 - 13.03.2018
Agáta Komanová SPE0553 2111077 MWM -16 - 13.03.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 MWM -12 - 13.03.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 MWM -16 - 13.03.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 MWM Open - 13.03.2018
Linda Legáthová SPE0552 2111080 MWM -16 - 13.03.2018
Timotej Lučenič SPE0313 1407853 MWM -16 - 13.03.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 MWM -17 - 13.03.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 MWM -16 - 13.03.2018
Matúš Mikloš SPE0702 2111079 MWM -12 - 13.03.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 MWM Open - 13.03.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407854 MWM -16 - 13.03.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 MWM -16 - 13.03.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 MWM -12 - 13.03.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 MWM -17 - 13.03.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 MWM -17 - 13.03.2018
František Ondra SPE73AE 1407855 MWM -17 - 13.03.2018
Gregor Ondra SPE08AF 1407856 MWM -12 - 13.03.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 MWM 50- - 13.03.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 MWM Open - 13.03.2018
Iveta Paulová SPE6751 46288 MWM Open - 13.03.2018
Lenka Paulová SPE8852 416538 MWM Open - 13.03.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 MWM 50- - 13.03.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 MWM 50- - 13.03.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 MWM -17 - 13.03.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 MWM -16 - 13.03.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 MWM -16 - 13.03.2018
Hana Šipošová SPE0951 1407858 MWM -12 - 13.03.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407860 MWM -12 - 12.03.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 2111072 MWM Open - 13.03.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 MWM -17 - 13.03.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 MWM -12 - 12.03.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 MWM -17 - 13.03.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 MWM -16 - 13.03.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 MWM -12 - 13.03.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 MWM -17 - 13.03.2018
Eli Valach SPE0703 2111071 MWM -12 - 13.03.2018
Ingrid Valachová SPE6752 1407863 MWM Open - 13.03.2018
Ján Varga SPE 232070 MWM Open - 13.03.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 MWM -12 - 13.03.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 MWM Open - 13.03.2018

TJ Rapid Bratislava (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 MWM 50- - 12.03.2018
Michaela Jančovičová RBA0253 MWM -16 - 12.03.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 MWM 50- - 12.03.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 MWM 50- - 12.03.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 MWM -16 - 12.03.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 MWM -17 - 12.03.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 MWM -17 - 12.03.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 MWM 50- - 12.03.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 MWM 50- - 12.03.2018
Samuel Rybár RBA9801 2045173 MWM -17 - 12.03.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 MWM -17 - 12.03.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 MWM -17 - 12.03.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 MWM 50- - 12.03.2018
Ela Vojtková RBA0254 MWM -16 - 12.03.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 435206 MWM -17 - 12.03.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 MWM -16 - 12.03.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 MWM -17 - 12.03.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 MWM -17 - 12.03.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 MWM 50- - 12.03.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 MWM -16 - 12.03.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 MWM -17 - 13.03.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 MWM -17 - 12.03.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 MWM -16 - 12.03.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 MWM -12 - 12.03.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 MWM Open - 12.03.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 MWM Open - 12.03.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 MWM Open - 12.03.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 MWM -17 - 12.03.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 MWM -16 - 12.03.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 MWM -12 - 12.03.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 MWM -17 - 12.03.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 MWM 50- - 12.03.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 MWM 50- - 12.03.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 MWM -17 - 12.03.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 MWM Open - 12.03.2018
Michal Patassi FBA6901 2104622 MWM Open - 12.03.2018
Miroslav Patassi FBA0903 2119191 MWM -12 - 12.03.2018
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 MWM Open - 12.03.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 MWM -16 - 12.03.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 MWM -16 - 12.03.2018
Tereza Pružincová FBA0053 2116493 MWM -17 - 12.03.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Hraboš HBB9501 7698697 MWM -17 - 10.03.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 MWM -17 - 10.03.2018
Jozef Pelikán HBBXXXX MWM -17 - 10.03.2018

(HUN) Györ (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jan Knaup 02I77AA 8011177 MWM Open - 08.03.2018
Jonás Knaup 02I06AA 7060724 MWM Open - 08.03.2018
Ivana Knaupová 02I78AA 780209 MWM Open - 08.03.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 MWM Open - 08.03.2018

ŠK VAZKA Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 307299 MWM -17 - 13.03.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 MWM -17 - 13.03.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 MWM -16 - 13.03.2018
Peter Mlynárik VBA6501 52667 MWM 50- - 10.03.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 MWM -17 - 04.03.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 MWM -17 - 13.03.2018
Matej Navrátil VBA0201 232012 MWM -16 - 10.03.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 MWM 50- - 10.03.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 MWM -16 - 10.03.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 MWM 50- - 10.03.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 MWM -17 - 04.03.2018
Matúš Trnovec VBA8801 2010974 MWM -17 - 04.03.2018